חדש בפורום - מבקש תגובה לשיר/סיפור.

aiziq

New member
חדש בפורום - מבקש תגובה לשיר/סיפור.

אני מצרץ קובץ, יש לצפות בו בגודל מסך מקסימלי עלמנת שיראה טוב.

קסנדרה*

New member
איציק ברוך המצטרף לפורום ../images/Emo13.gif

אני בד"כ לא נוהגת לפתוח קבצים ואני מניחה שיש עוד כמה. אז תעתיק את היצירה לכאן, נקרא ונגיב. קסנדרה

aiziq

New member
העתקתי, אבל בקובץ יותר נוח לקרוא

לפני מספר שנים זוג אוהבים צעירים נעמה ואיציק החליטו להיות הורים אז אבא איציק נתן לאמא נעמה מתנה ולכן היא החליטה אל הילד לפנות ואמא שמרה אותה עמוק בתוך בטנה ולבקש ממנו יפה מהבטן להתפנות מתנה מיוחדת ויפה מכל דמיון :"ילד חמוד שלי צא אלי בבקשה" לפעמים גם קוראים לה בשם:הריון ככה אמרה לו אמא בלחישה .בהתחלה הילד שהיה בתוך בבטן אבל הילד בבטן כנראה לא שמע היה כלכך קטן גודלו ממש כבוטן והמשיך לשכב בתוך אמא נעמה אך מיום ליום הוא התארך ונמתח אמא הבינה שהיא צריכה לנסות רוצים לראות? – הוא נראה ממש כך בדרך אחרת את הילד לפתות וגם אמא נעמה משתנה ולכן אמרה בקול רם עכשיו ונראה כאילו היא ממש משמינה :"ילד יקר שלי אולי אתה רוצה חלב?" אבל בעצם אמא רק מפנה עוד מקום אבל הילד בבטן כאילו לא שומע לילד בבטן שגדל מיום ליום ואמא נעמה חושבת: אולי הוא שבע. אחרי תשעה חודשים יותר או פחות "ילד שלי,אם תצא תוכל לראות לאמא נעמה נמאס לחכות עולם שלם של ניסים ונפלאות" היא רוצה כבר להחזיק את הילד בידיים אמא נעמה מנסה את הילד לשכנע ללטף ולהניק ולאהוב עד השמיים אך הילד בבטן שלו ורוגע ולכן הלכה אל בית החולים כך ניסתה אמא נעמה במשך ארבעה ימים וביקשה מהרופאים ,אם הם יכולים להוציא החוצה את הילד שבפנים לעזור לה להוציא מהבטן את הילד וכבר הבטיחה לתת כל מה שירצה כי לבד קשה לה והיא מסורבלת ובלבד שמתוך הבטן יצא הרופאים אמרו לה סבלנות גברת ביום הרביעי בא אל אמא נעמה רופא מה יש לך ולמה את כלכך ממהרת? והקשיב לבטן שלה יפה יפה הילד בבטן לוקח לעצמו את הזמן ואחרי ששמע את הרעשים והקולות הוא יצא החוצה כשירגיש מוכן ומזומן חיוך גדול על שפתיו החל לעלות אבל אמא נעמה אמרה לכל הרופאים הוא אמר לאמא את יכולה עכשיו לשמוח שתשעה חודשים זה בהחלט זמן מתאים הילד רוצה החוצה לצאת אך אין לו כח לצאת החוצה אל אוויר העולם כעת אנחנו נעבוד ואת תוכלי לנוח ממש בדיוק כפי שעושים כולם אני מעביר אותך מיד לחדר ניתוח בחדר הניתוח אמא נרדמה והרופאים בזהירות פתחו את רחמה ובלי שאמא הרגישה בכלל יצא מהבטן הילד תובל

קסנדרה*

New member
ספור ילדותי נחמד

איציק איני יודעת את גילך ולכן אני מגיבה בזהירות. הנימה בה כתבת את הספור, מתאים כסיפור לילדים. קסנדרה

aiziq

New member
תודה, קלעת בול

הרעיון באמת היה ליצור סיפור לילדים ולצרף תמונות. אגב, למה הזהירות? כלום את מתכוונת לומר שיש דברים שאת חוששת להגיד? אמרי, יקירתי, גם מביקורת גסה ומשתלחת אפשר להתפתח.

קסנדרה*

New member
איני נוהגת להשתלח, אף אחד בפורום

הזה אינו נוהג להשתלח. וזו תגובתי הזהירה.
קסנדרה

למעלה