חדש בדן! קו 124

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
בהחלט

בחור טוב, איש עבודה רציני
בהחלט

hai001

New member
ראיתי את קו 29 ביום שני ה22.10.13

נצפו קווים 29 ו-279 החדשים
קו 279 נצפה שלשום בסביבות 16:30 בדרך השלום לכיוון הטייסים עם 6-7 נוסעים. מכונה 6288 (הקו כנראה לא מונגש) עם הנהג אופיר רודריג מקו 70. קו עם פוצנטיאל טוב וסביר שמספר הנוסעים בו יגדל כשיכירו אותו.
לעומת זאת, קו 29 נצפה היום בשעה 15:00 בדרך השלום פינת הגבורה לכיוון רכבת מרכז (מכונה 7049), כצפוי ריק מאדם מלבד הנהג. בקווי דן העוברים באזור מחולקים פליירים עם מסלול קו 29 ושעות הפעילות, אך מספר הקו אפילו לא מופיע עדיין על כל התחנות. בכל מקרה אני לא צופה לו הצלחה.
ראיתי את קו 29 ביום שני ה22.10.13
בבית חולים איכילוב לכיוון רכבת מרכז בשעה 09:50 הוא היה ריק מנוסעים, סביר להניח שגם הוא יצא באיחור ממסוף וינטר, יום ראשון ראיתי את קו 279 בשעה 18:10(האוטובוס של שעה 18:00 האחרון) בתחנה של דרך נמיר לכיוון הטייסים היו בו 5 נוסעים.

seffic

New member
נכון באמת חיפשתי באזור איכילוב את המספר 29

קו 279 נצפה שלשום בסביבות 16:30 בדרך השלום לכיוון הטייסים עם 6-7 נוסעים. מכונה 6288 (הקו כנראה לא מונגש) עם הנהג אופיר רודריג מקו 70. קו עם פוצנטיאל טוב וסביר שמספר הנוסעים בו יגדל כשיכירו אותו.
לעומת זאת, קו 29 נצפה היום בשעה 15:00 בדרך השלום פינת הגבורה לכיוון רכבת מרכז (מכונה 7049), כצפוי ריק מאדם מלבד הנהג. בקווי דן העוברים באזור מחולקים פליירים עם מסלול קו 29 ושעות הפעילות, אך מספר הקו אפילו לא מופיע עדיין על כל התחנות. בכל מקרה אני לא צופה לו הצלחה.
ולא מצאתי
כנראה שלא ממש רוצים את הקו הזה...
אלא אם יהיה קו רפאים כמו 11+13
קו 279 צפוי לו פוטנציאל טוב לדעתי, יוריד מהעומס בקו 23 בבוקר

מסלול קו 124 דרך מחלף ההלכה- בעייתי מאוד בשעות אחה"צ. האזור פקוק לגמרי. עדיף היה אילו היה ממשיך צפונה באבן גבירול ולוי אשכול עד מחנה גלילות

זה לא אישי נגד הקו. בד"כ מציבים שילוט באיחור.

ולא מצאתי

מסלול קו 124 דרך מחלף ההלכה- בעייתי מאוד בשעות אחה"צ. האזור פקוק לגמרי. עדיף היה אילו היה ממשיך צפונה באבן גבירול ולוי אשכול עד מחנה גלילות
זה לא אישי נגד הקו. בד"כ מציבים שילוט באיחור.

אורי404

New member
מה, שכתבת הוא בהחלט מסלול פרייבט

ולא מצאתי

מה, שכתבת הוא בהחלט מסלול פרייבט
אכן יש שעות, שעדיף לא לנסוע דרך איילון. אמנם לאחרונה התווסף נתיב נוסף, אך לא בטוח, שזה יוריד מהעומס. עדיפים מסלולי נסיעה אחרים, כמו דרך לוי אשכול, שכתבת.

mister K

New member
גם בתחנות בדרך השלום הוא לא מופיע

ולא מצאתי

גם בתחנות בדרך השלום הוא לא מופיע
לעומת זאת, את חלופת הערב הנוראית של 39 דווקא שילטו.

cwen

New member
הה? מה פספסתי?

הה? מה פספסתי?
רואים שיש לי פחות זמן לפורום. איפה הפרטים על הקווים החדשים?

olli3

New member
מנהל
באתר דן, מומלץ להיכנס גם לאתר אגד לשינויים

הה? מה פספסתי?
רואים שיש לי פחות זמן לפורום. איפה הפרטים על הקווים החדשים?
בקווי אגד (תחת מידע לנוסע> עדכוני תנועה). יש המון המון המון שינויים באגד.

cwen

New member
קו 29 נראה מיותר לגמרי

קו 29 נראה מיותר לגמרי
279 נראה לא רע בכלל. חבל שהוא נוסע בערב רק עד 18:00 כשכל כך הרבה אנשים לומדים יותר מאוחר.

hai001

New member
אני מאמין שקו 279 יצליח יש לו מסלול מעולה

קו 29 נראה מיותר לגמרי
279 נראה לא רע בכלל. חבל שהוא נוסע בערב רק עד 18:00 כשכל כך הרבה אנשים לומדים יותר מאוחר.
נותן חיבור מהאוניברסיטה לשכונת ביצרון, רחוב משה דיין כל אורכו בית ברבור, מסלול מהיר שלוקח לפחות כ35 דקות שהתנועה זורמת. רק חבל שהוא לא פועל בימי שישי.

droriko

New member
כי זה קו סטודנטים

נותן חיבור מהאוניברסיטה לשכונת ביצרון, רחוב משה דיין כל אורכו בית ברבור, מסלול מהיר שלוקח לפחות כ35 דקות שהתנועה זורמת. רק חבל שהוא לא פועל בימי שישי.
כי זה קו סטודנטים
מי שצריך להגיע לעזריאלי בשישי יש לו את 239

אין שום איזכור ל124 באתר דן.. שלח קישור למידע

אין שום איזכור ל124 באתר דן.. שלח קישור למידע
בבקשה

orchilit

New member
היום בבוקר גם ראיתי את 279 לכיוון אונ' ת"א

היום בבוקר גם ראיתי את 279 לכיוון אונ' ת"א
היו שם מספר אנשים מועט על ה"שופל".

cwen

New member
היום חלפו על פני שני 279 בדרך נמיר/בבלי

היו נוסעים בשניהם. לא מלא, אבל זה קו חדש אז זה צפוי.

מאיפה הקריצו את המספר הזה?

orchilit

New member
אם זכורני נכון, הקו הזה הובטח לתושבי כפר שלם

היו נוסעים בשניהם. לא מלא, אבל זה קו חדש אז זה צפוי.

מאיפה הקריצו את המספר הזה?
אם זכורני נכון, הקו הזה הובטח לתושבי כפר שלם
כבר לפני שנתיים לפחות.

דבר אחד מוזר - למה התחנות שלו בעזריאלי הן ר-ק בגבעת התחמושת, למה אין גם בתחנות דרך בגין ? (כמו 140)

droriko

New member
המה אפילו לרמת השרון עשו קו דרך איילון

חדש בדן! קו 124
ב 1/11 יתחיל לפעול קו חדש הנוסע דרך כביש השרף החדש שנחנך לא מזמן בין גלילות לרמת השרון.
מסלולו מכרמלית כמו 24 עד אבן גבירול/פנקס, משם פנקס, ההלכה, ומשם יורד לאיילון צפון עד למחלף גלילות, משם למחנות גלילות, ולכביש דרך השרף, עד לצומת הראשונים. המשך כמו 24. כיוון הפוך דומה.
תדירות עדיין לא ידועה
ואנחנו נמשיך להזדחל עם ה-149 הזה

אורי404

New member
הייתה חלופה בעבר

ואנחנו נמשיך להזדחל עם ה-149 הזה
הייתה חלופה בעבר
ב-2008 הייתה חלופה לכיוון תל אביב דרך איילון. האוטובוסים (באותה תקופה רובם, ככולם תוצרת MAN) במחלף גלילות מזרח נסעו לאיילון עד מחלף קקל ומשם המשך לדרך נמיר. בהמשך בוטלה החלופה הזו.

שנתיים קודם לכן בעקבות עבודות תשתית כל הנסיעות לכפר סבא היו דרך מחלף קקל-איילון-מחלף גלילות מזרח.

droriko

New member
דווקא ב-2008 גרתי באריאל

הייתה חלופה בעבר
ב-2008 הייתה חלופה לכיוון תל אביב דרך איילון. האוטובוסים (באותה תקופה רובם, ככולם תוצרת MAN) במחלף גלילות מזרח נסעו לאיילון עד מחלף קקל ומשם המשך לדרך נמיר. בהמשך בוטלה החלופה הזו.

שנתיים קודם לכן בעקבות עבודות תשתית כל הנסיעות לכפר סבא היו דרך מחלף קקל-איילון-מחלף גלילות מזרח.
דווקא ב-2008 גרתי באריאל
למדתי אז שנתיים במכינה של המכללה("למדתי" כן?) הייתי כל יום על ה-186 מאריאל לעבודה בדן. פרופסורה לא יצאה לי מהמכינה,אבלתקופת המעונות(מכל מה שמשתמע מזה) היתה אחת המדהימות בחיי,משתווה רק לתקופת התיכון.

droriko

New member
ולא בגלל 186

דווקא ב-2008 גרתי באריאל
למדתי אז שנתיים במכינה של המכללה("למדתי" כן?) הייתי כל יום על ה-186 מאריאל לעבודה בדן. פרופסורה לא יצאה לי מהמכינה,אבלתקופת המעונות(מכל מה שמשתמע מזה) היתה אחת המדהימות בחיי,משתווה רק לתקופת התיכון.
ולא בגלל 186

מצב
הנושא נעול.
למעלה