חדשים חדשים וחדשים

../images/Emo118.gif../images/Emo104.gifהיי../images/Emo13.gif

אני חדשה פה
לא ידעתי שיש פורום לזמרת המדהימה הזאתי
אני ממש אוהבת את השירים שלה(במיוחד את behind these hazel eyes ו-bearkaway
)והיא שרה ממש מדהים
אני מג בת 15 מחולון
נעים להכיר
**אני לא מעריצה שלה אבל אני נהנית לשמוע כל פעם מחדש את השירים שלה

Amaia17

New member
חדשה פה :)

הייי
אני אורפז,עוד חודשיים בת 17... קראתי ת'כללים
, ואין לי מושג מה עוד לרשום
מקווה להשתלב מהר..

היי מה המצב? חדשה בפורום.. ../images/Emo163.gif

שמי שרון, הכינוי שלי שרונ'וש, ואני מאוד אוהבת את קיילי. לדעתי היא נותנת ביצוע נפלא לשירים שלה, יפים מאוד! אז שמעתי שלא מזמן יצא קליפ חדש של קיילי - BOYS, מה דעתכם עליו? כמה אלבומים קיילי כבר הוציאה? איזה מס' האלבום Breakaway? ודבר אחרון - אילו קליפים אתם ממליצים לי להוריד? (עם מוסיקה טובה!) מצטערת שכתבתי הרבה שאלות.. אני פשוט לא מעודכנת בנוגע אליה..

Shiri from the block

Active member
ברוכה הבאהההה!!!../images/Emo24.gif אני שירן, 18, מעלה אדומים../images/Emo9.gif ת-ה-נ-י!../images/Emo140.gif

EliranMaor

New member
ברוכהבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

היי שרונ'וש אני אלירן, בן 15 מנתניה
קודם כל זה לא קיילי אלא קלי... את השרשור לBOY את יכולה לראות כמה הודעות מתחתי
ברייקאווי זה האלבום השני שלה, האלבום הראשון הוא Thankful ובנוגע לקליפים...חוץ מביקוז את יכולה להוריד את A moment like this שזה אחד מהקליפים הטובים שלה.. אבל זה רק הטעם שלי... שבת שלום

MeItOsH

New member
../images/Emo39.gif ברוכה הבאה! ../images/Emo118.gif

אני מיתר ואני בת 13.. הקליפ החדש שלה ממש יפה..ממכר.. נראה לי שהיא הוציאה שתי אלבומים.. ברייקאוואי זה השני.. הקליפים שאני ממליצה הם: Since U Been Gone ו-Behind These Hazel Eyes

Shai B

New member
אהלן, שרון! ברוכה הבאה לפורום../images/Emo70.gif

אני שי, נעים מאוד
אני רואה שענו על כל השאלות ששאלת, כך שכל שנותר לי הוא לאחל לך השתלבות נעימה בפורום! ד"א, בת כמה את?

לאן שלא תלכייייי

רק אל תשכחי יבוא היום תביני הכל תהיי בשבילך ותתחילי לגדול כי יש המון אהבה בעולם וגם אם לא מושלם לא רואים את גבול התהום שבפנים סתם שיר יפה של שירי
ברוכה הבאה
חוקי הפורום 1. לכתוב כמה שיותר 2. לסגוד להדר 3. לאהוב את נינט

a charmed girl

New member
היי אורפז../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה!
אני ליאור, בת 15 איזה שיר של קלי את הכי אוהבת?

Amaia17

New member
היי ליאור :)

אני הכי אוהבת את Because of You שזה בעצם השיר הראשון שממש התמכרתי אליו.. ו-Hear Me שהוא ממש מרגש..אני אוהבת אותו..:) ואת?:D

למעלה