חדשים בפורום

../images/Emo54.gifאהמ אני חדש ../images/Emo3.gif

המנהלת שלכם אכלה לי את כל האוכל ושתתה לי את כל הקולה אהמ שלום אני מניח

pardoi

New member
שבת שלום לכולם

חדשה פה.... נעים מאוד!!!
אני ענבל ואני עובדת כבר 10 חוד' אצל ספקית אינטרנט בתוור נציגת שרות לקוחות אינטרנט (נשמע כמו התחלה של aa-אני ענבל ואני אלכוהולסטית...
) בכל מקרה סופ"ש נעים לכולם

יניב95

New member
רעיון מעניין לפורום

שלום לכולם שמי יניב אני עובד כתומך אינטרנט אצל ספקית אינטרנט במרכז הארץ- תכלס דיי מרוצה מהעבודה האווירה במקום סבבה ובשביל עבודה כסטודנט זאת אחלה עבודה. במיספר החודשים שלי כתומך טכני למדתי תכלס איך המדינה הזאת נראית הקונספט של הלקוח תמיד צודק בולשיט אחד גדול בעיקר שכל אחד חכם מאחורי הטלפון. בעיקר בתחום השירות לקוחות שאני נותן רואים את זה יפה מאוד - תפקידי ליפתור תקלות לאנשים ובמקרה שלי 70-80 אחוז מבעיות אלה בעיות שהלקוחות גורמים לעצמם וכמו כל הישראלים הטובים יאשימו מישהו אחר. לא נורא בהתחלה מתרגשים מיזה שהם מבקשים לדבר עם מנהל וכמה ימים אחר כך זה מתקבל באדישות מוחלטת שיחנקו עם "המנהל" שברוב המיקרים ייתן להם את אותם תשובות, מצד שני יש גם משוואה הפוכה ככול שהלקוח יהיה יותר טיפש (והרוב כאלה בתחום שלי) יהיה לך מאוד קל לתמרן אותו לכיוון שתרצה... זה ניסיון שצוברים עם הזמן. כמובן שיש גם אנשים שלא שכחו תרבות מהי וכיף לתת להם את השירות שמגיע להם הייתי שמח לדעת אם יש כאן עוד חברים מהתחון בו אני עוסק ואם אתם מסכימים איתי. ושוב ברכות על הפורום

OZKAR

New member
מי בתור?!../images/Emo26.gif

סחתיין על הרעיון לפורום וזה באמת מהדברים שנאמר עליהם: "WOW איך לא חשבו על זה קודם?!". אז אני חדש בפורום,22, ודי חדש בעולם נותני השירות, מזה מספר חודשים שאני עובד באחת מ-3 חברות הסלולר הגדולות כנציג שירות. העבודה איננה קלה, לא תמיד מתגמלת ומצריכה המון משאבים נפשיים. אך אני אופטימי ומאמין שעם הזמן העניינים יהפכו לשגרתים ולקוח שיצעק ויתעצבן- כבר לא יתפס אצלי כתופעה יוצאת מהכלל שמצריכה התערבות מנהל. מה שכן יאמר לזכות העבודה- היא לא מפסיקה לספק רגעים קומיים-ביזריים, בכל יום יש לפחות סיפור אחד תמוה/מצחיק/עצוב וכו' באמתחתי. לסיפתח אספר שהשבוע הגיע אלי לקוח על מנת לתקן את מכשירו, לטענתו המכשיר הפסיק לפעול, אכן כך הדבר, שאלתי אם קיבל מכה השיב בשלילה. כאשר הכנסתי למעבדה לבדיקה הסתבר שאכן לא קיבל מכה אך המכשיר נפל ל--- ערמת צואת פרות... אתם יכולים לדמיין את הריח שבקע מהמכשיר כשפתחו אותו ומה חיכה בפנים. מסתבר שהקיבצוניק לא החשיב זאת כ-תאונה, כי הדבר היה מתרחש מדי פעם והמכשיר בכל פעם ספג זאת, הלקוח ניקה והמשיך כשורה עד הפעם הזו. חרא של סיפור?! אתם תחליטו.
לשירותכם, אחלה סופש שיהיה!

einatgross1

New member
מזל טוב, והודעה על מפגש נטוורקינג

מזל טוב לפתיחת הפורום. הכנסתי אותו למועדפים. למעונינים לחשוף את עסקיהם, לקבל ולתת הפניות-מפגש רישות עיסקי חמישי, ביוזמת מכון מראות אסטרטגיה יתקיים ב-10 ביולי ברמת גן. למעונינים בפרטים: אנא צרו קשר במסר. תודה

blond ambition

New member
שלום לכולם ../images/Emo13.gif

אני בת 18, קופאית בבורגראנץ'... עבודה מעצבנת, ללא ספק, אבל עם מלא סיפורים מצחיקים על לקוחות הזויים ושגעונות של בוסים. מבטיחה לשתף אם יהיה משהו נחמד לספר...

ברוך הבא!

ואפשר לדעת באיזו הזדמנות אכלתי לך את כל האוכל ושתיתי לך את כל הקולה? (כנראה שבגלגול הקודם, כי אני אוכלת רק נטול גלוטן/לקטוז ושותה רק דיאט קולה...)

JaneLame

New member
תצטרף למועדון.

אני חושבת שצריך להקים קבוצת תמיכה לתומכים. בכניסה יחלקו פרוזאק חינם (למי שעובד בזה מעל שנה מחלקים הרואין מהול עם שמן ברקסים וחוסם עורקים).

יניב95

New member
את שלב הפרוזאק עברתי מזמן

היום כדי להירגע אני אומר ללקוח לעשות ריסטארט למחשב כי "צריך" זה נותן לי כמה דקות ליגלוש באינטרנט ולצ'טוטת עם חברה שלי במסנג'ר ובסוף יש סיכוי גם שהמחשב של הלקוח ייתקע ואז אני לא אצטרך לעזור לו. שוב בהתחלה מתרגשים מיזה אחר כך פשוט מנמיכים את הווליום של טלפון.

JaneLame

New member
היי - תודה.

אימצתי את הטיפ שלך לגבי הריסטרטים היום, ועל כל 691 נתנו ריסטרט קטן. הזמן עבר בכיף.

TheSegal

New member
כל כך מוכר וידוע !!!

למרות שרוב הפעמים הם צורחים כדי לקבל פיצוי....

TheSegal

New member
זה לא מצחיק....זה כבר עצוב....

בשלב מסויים את מתחילה להרגיש כאילו זה גומר אותך...רק שאת לא מתמכרת, רק רוצה לברוח...

pardoi

New member
תכלס...

למזלי יש לי גיון יותר מלהרבה אחרים אז עכשיו אני פחות מרגישה את זה

הבחור הסביר במסר...

אז אני נרגעתי, ולמען הצדר אציין שהוא התבקש לשמור לי על כוס דיאט קולה (עם קרח ולימון) ולא שמר עליה כמו שצריך!

TheSegal

New member
שלום שלום !!!! אני חדשה !!!

בת 23 ועובדת לשעבר כתומכת טכנית בחברת אינטרנט ידועה... למה לשעבר ? כי לא היה פורום כמו זה שיתמוך בי

למעלה