חדשות
עידכונים
הופעות
מאי 04

actress

New member
חדשות../images/Emo41.gifעידכונים../images/Emo41.gifהופעות../images/Emo41.gifמאי 04

אנשושים יקרים עברנו בשעה טובה את חודש אפריל ובכן יקיריי מה היה לנו החודש... ויהיה לנו החודש מופעים פתוחים וזה הזמן להפגששששש
מבחינת מופעים פתוחים שהמלצנו להם היה לנו את: 26.4.04 מופעי יום העצמאות הרחבנו והרחבנו וכל מילה מיותרת...... 30.4 גני דן אשקלון - שבו מסתבר חברי הפורום היו ונהנו וכמובן יש תמונות מסקיטו אך לאחר שסי תאשר הן יועלו לפורום. ויש פה כאלה שהועלו למשל תמונות ההכרות עם שמוליק וסקיטו ועוד... החודש זה היה חודש מיוחד כי : בתאריך 8.4.04 הפורום שלנו חגג שנתייייייים
וג'ואה זמרת הנשמה טסה לחו"ל לכמה חודשים ותחזור בראש השנה וקבלו בנתיים את תמרה זמרת הנשמה (ראו מצ"ב תמונה) שטבילת האש הראשונה שלה היתה ב 18.3 בפ"ת בהצלחה
תמרה!!!
החודש אנו חוגגים ימי הולדת לכמה מהלהקה של סי,
17.5 מיקי אסא הקלידן מזל טוב מיקי!! וכעת למופעים הקרבים 03.05.04 אושיק לוי וחברים היכל התרבות רעננה –סי היימן מתארחת בדואטים ולהיטיה היפים . יום ב' 21.00 . 06.05.04 ערב התרמה גדול מען נערות ונשים במצוקה יחד עם בהשתתפות ה " שולחן העגול " כפר שמריהו בליווי צ'ארלי גארט זמר הנשמה והקלידנית ליאת פרלוב מאירי . 07.05.04 מלון גני דן אשקלון עבור " גולף " ערב זמר ישראלי וריקודים ב 21.00 ערב שישי . בליווי להקה וזמרות ליווי .
09.05.04 מוצאי ל"ג בעומר פתיחת שבוע הזמר העברי בפארק הירקון והקמת קרן אומנים למען אומנים קרן הסעד של אמ"י כל הזמרים מהשורה הראשונה מ א' ועד ת' ובאות ס ---- סי היימן. כניסה חופשית .
14.05.04 אשקלון גני דן –עבור " גולף " ערב זמר וריקודים ב .2100 בליווי להקה וזמרת נשמה. 15.05.04 21.00
בערב "בליבנו תמיד " ערב זמר מדהים סי היימן מארחת את וורדינה כהן וליאור ייני וליווי ליאת פרלוב מאירי קלידים ואמיר מילשטיין חלילים שגית שיר כלי נ הקשה –ההכנסות קודש להקמת "בית יד לבנים כרטיסים ב :08-8601374 בית יד לבנים " באר טוביה !!!! 17.05.04 כנסת !!!! שבוע הזמר העברי בוקר במעמד שרי ממשלה וכל ארגוני האומנים בארץ – סי ונח'צה שירה בציבור עם הקלידן צליל בירן !!! 19.05.04 ערב מחווה לנחום היימן ערב זמר מרהיב בשיתוף חני ליבנה ,ליאור ייני ,צליל בירן ,חבורות זמר,וכמובן נחצ'ה היימן במתנ"ס גוש עציון כרטיסים : 02-9931270. 20.05.04 " כמו צמח בר " ערב משותף סי מארחת את אבא לרגל יום הולדתו ה 70 ב"קתדרה למוסיקה " ברמת השרון !!! 20.30 . 21.05.04 מופע בכנס רופאים מלון גלי כנרת טבריה סי היימן בערב מקסים למרגלות הברכה סגור לקבוצה בלבד עם שירונים שירים והמון שמייח בלב בליווי : קלידים כלי הקשה וזמרת הנשמה הנפלאה תמרה פרץ מארה"ב . 22.05.04 אושיק לוי וחברים היכל התרבות רעננה –סי היימן מתארחת בדואטים ולהיטיה היפים . יום ב' 21.00 . 23.05.04
מופע בעיר המדהימה " דוברובניק " יוגוסלביה כנס של ביטוח ה " פניקס " רמי הראל צ'ארלי גארט וסי היימן בערב שירה בציבור משולב במופע ריקודים סוחף !!!
25.05.04
חג שמיח !!! ערב חג שבועות בקיבוץ שמיר ערב מהמם בליווי שירונים גבינות יין ומוסיקה ישראלית אל תוך הלילה !!!
28.05.04
ערב זמר חדש !!! בבית הלוחם חיפה בליווי שירונים ולהקת ליווי וזמרת הליווי המקסימה נועם 22:00
30.5.04 "לשיר עם סי ישן וגם חדש" מופע עבור חברת "קריאו" בגליל המערבי סי בליווי תמרה זמרת נשמה , ליאת פרלוב מאירי קלידים ושגית שיר פרקשן וכלי הקשה. 31.05.04 מופע מיוחד במתנ"ס אם המושבות סופרי הילדים של העיר פתח תקווה מספרים ושרים לילדים בתוכנית האומנותית : סי היימן . 20.00 כניסת קהל. וזה הכל להפעם ברגע שיהיו עוד התפתחויות שינויים ועידכונים אעדכן בהתאם לקבלת חדשות ועידכונים ישירות למייל לחצו
כאן.
אוהבת את כולכולכולכולכולכם מיכל

actress

New member
יש פה כמה תיקונים קלים מה שכן אני

גם מק
ה בשבילכם את ההודעות הללו שתקראו תראו ותבואווווו

skito

New member
מיכלי את בסדר../images/Emo45.gif

את בסדר! הסדר שעשית כל כך בסדר! כל הכבוד מיכלי ההודעות מושקעות במיוחדד הודעת העדכונים ותמרה אכן תגלית יש לה קול מהמם היא כל כך מיוחדת אך איזו אבחנה טובה יש לסיסקה מק
אהההה יפה

ט י נ ה

New member
האמת ? קראתי וממש נפעמתי..

כל זה קורה לי ? היתכן < ממש רציני נשמע כמו טור מהסרטים...... כל הכבוד על העידכון זה מחמם את הלב רק לצערי האירוע של הכנסת ירד אבל אנו נהיה שם אפילו על מנת לעודד וכו שלכם סי

actress

New member
../images/Emo6.gif סיסקה אין אין עלייך נשמה ../images/Emo6.gif

את פשוט גדולה מהחיים.

sharlior

New member
איזה כייף --- > דוברובניק ..

היתיי שם פעמיים עיר יפהפיה ואיזה כייף לאותם אנשים שטסים לחו"ל ורואים שם הופעה של סי מוצלח במיוחד !!!!! סי - טיסה נעימה ...

actress

New member
ומפגש הפורום הבא הוא בחו"ל ../images/Emo3.gif

מתארת לי איך זה יהיה לעשות ערב סי היימן בנוסח חו"ל. יכול להיות מאוד מעניין

סקיטו שלי, איפה אתה ? ממש חסר פה !

אני יודע שאתה בעבודה
, אני ממש
בך! אתה וודאי תגיע ה
ותיכנס לכאן, אבל אני כבר אהיה
עמוק עמוק בשנתי...נשמע ממך מחר (אני אהיה כה רחוקה, אל תחפשו אותי)

ט י נ ה

New member
שרליאור יש לי בשורה !!!

היום נסגרה הופעה שלי בעיר שלך !!! 12 ליוני יומיים אחרי שאחגוג את יום הולדתי אני מגיעה אלייך לשבוע הספר באוהל המספרים למופע אקוסטי סטייל פסטיבל הפסנתר רק ליאת ואני אבל יהיה חם ומדליק !!! אז תהיה שם מחכה לך תודיע לכולם כניסה חינם נשיקות ממני סי

sharlior

New member
יש ! יש ! יש!

אני שרליאור (שרון ליאור) והעיר שלי זו באר שבע תודה רבה על העדכון ...

samc

New member
סי נוסעת ליוגוסלביה!!

סי , את זוכרת טורקיה! אני מקנא שאתם תופיעו ביוגוסלביה. בואדי יהיה מענין שם! בהצלחה. ד"ש לרועי.

actress

New member
תזכורת לא לשכוח לראות היום ערוץ 1 ב

בשעה 23:00 שידור חוזר מחר ב 18:00

ט י נ ה

New member
כמה יפה לטל השמלה ......

בכל אופן אני הפעם בטוח אראה כי זה היה אחלה של אייטם והכניסו קטעים מחתונות שאני מופיעה בהם ומאוד גאה בהן אז יאללה לכוון את השעון ולהקליט ..... שלכם הכלה הקלה סי

הקלטת כבר בוידאו

הוידאו דלוק, הערוץ מכוון, הדופק על 120, והנשימה עצורה...... הספירה לאחור החלה !!!

למעלה