חדשות, שמועות וכו'

OrEl74

Well-known member
מנהל
סטיב קליפורד מונה למאמן ההורנטס וחוזר לקדנציה שניה בקבוצה.

מקורבים לג'ון קולינס אומרים שהוא סיים את דרכו בבוקס.

ההוקס מצטרפים לרשימת הקבוצות שמנסות להחתים את דיאנדרה אייטון.

קווין דוראנט אומר שהוא לא מתכוון להתערב בסאגת קיירי ארווינג.

הבולס מודיעים לקבוצות שמתעניינות בזאק לאבין שישכחו מזה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
הפייסרס מודיעים שמיילס טרנר לא מועמד לטרייד.

ההורנטס רוצים להשאיר את ברידג'ס אבל מצד שני הם לא מוכנים לתת לו חוזה מקס.

ווסטברוק מימש את אופציית השחקן שלו לעונה הבאה.

הנטס עדיין מחפשים טרייד לקיירי אבל אין קונים חוץ מהלייקרס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
דטרויט יורדת מאופציית אייטון

בעקבות חוסר הוודאות סביב קיירי, מספר קבוצות כבר סימנו את דוראנט כיעד העיקרי שלהם לטרייד למרות שבכלל לא בטוח שמבחינת הנטס זה עומד על הפרק

Krit123

Well-known member
לתחושתי שארלוט פיטרו את בארגו רק כי הוא לא בא בטוב ללאמלו. ספסל אותו מספר פעמים בשנתיים האחרונות בניסיון לרסן את הסגנון שלו. יש להם קיץ מעניין מאוד, הם צריכים לתפוס כיוון כי המזרח ממשיך להתחזק

דטרויט בחרה סנטר אז לה צורך אמיתי באייטון

אני באמת לא יודע מה הערך של ג'ון קולינס. יש לו מה להציע אבל הוא סוג של Nice to have ולא Must, תחושה שאפשר לחיות בלי התרומה שלו

נמאס כבר לדבר על קיירי והדרמות שלו, עד כדי כך שגם עזיבה של דוראנט פתאום פחות מרגשת, למרות שהיא יכולה להרעיד את הליגה

OrEl74

Well-known member
מנהל
לתחושתי שארלוט פיטרו את בארגו רק כי הוא לא בא בטוב ללאמלו. ספסל אותו מספר פעמים בשנתיים האחרונות בניסיון לרסן את הסגנון שלו. יש להם קיץ מעניין מאוד, הם צריכים לתפוס כיוון כי המזרח ממשיך להתחזק

דטרויט בחרה סנטר אז לה צורך אמיתי באייטון

אני באמת לא יודע מה הערך של ג'ון קולינס. יש לו מה להציע אבל הוא סוג של Nice to have ולא Must, תחושה שאפשר לחיות בלי התרומה שלו

נמאס כבר לדבר על קיירי והדרמות שלו, עד כדי כך שגם עזיבה של דוראנט פתאום פחות מרגשת, למרות שהיא יכולה להרעיד את הליגה
מסכים לגבי קולינס וכנראה שזאת גם הסיבה שאתה לא רואה קבוצות יוצאות מגידרן כדי להשיג אותו.
ההוקס מצידם כמובן ינסו לקבל עבורו כמה שיותר ושחקן שיתרום באופן מיידי ולא בחירות דראפט, השאלה אם ימצאו את הקבוצה שתהיה מוכנה כנה לתת להם את זה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
3 ימים לפתיחת ה"שוק" והשמועות די דלילות

הניקס והוויזרדס מוזכרות כקבוצות הבכירות שינסו להחתים את מלקום ברוגדן

ג'ון וול מוכן למשא ומתן עם הרוקטס על בייאאוט

בראדלי ביל כנראה מתכוון לחתום על חוזה חדש בוושינגטון

הקאבס מאוד רוצים להחתים את רוביו על חוזה חדש.

עוזר המאמן של הסלטיקס, וויל הארדי הוא המועמד המוביל למשרת האימון של הג'אז(דני אייג' מגייס חברים?)

והשמועה הכי חזקה ביממה האחרונה...
לילארד מנסה להביא את דוראנט לפורטלנד

והשמועה הכי חזקה ביממה האחרונה...
לילארד מנסה להביא את דוראנט לפורטלנד
אני אשמח לראות את זה קורה. לא ברור לא איך וכו', אבל יהיה נחמד לראות את פורטלנד מקבלת את כוכב העל שיהפוך אותם לקונטנדרית,לפחות על הנייר.

myway23

Active member
לפי הדיווחים הנטס לא מתכוונים להתקפל ולשלם לקיירי (ולרצות את דוראנט).
הם מבקשים ממנו לחפש קבוצות שיסכימו ל S&T. לפי השמועות אין ממש עניין לקיירי מלבד הלייקרס כמובן.
אבל לנטס אין עניין בלקבל את ווסטברוק אז לא ברור איך זה יתבצע.

בנימה אישית, כל הכבוד לנטס שהם לא נכנעים ולדעתי עושים את הצעד הנכון.
הבנאדם סופר כשרוני אבל בנאדם בעייתי - הוא החסיר הרבה משחקים בגלל פציעות\קורונה וכו' ושורה תחתונה אין לדעת מה תקבל ממנו ואיזה גחמה חדשה תגיע ממנו.

אני מקווה שאף קבוצה לא תיתן לו חוזה מקסימום כי עם כל הכבוד לא מגיע לו. אני לא יודע אם 20 מיליון הוא שווה אבל זאת דעתי ...

myway23

Active member
לפי הדיווח האחרון, קיירי מתכוון לסרב לאופצית חוזה שלו ולקחת 6.4 מיליון מהלייקרס לעונה הזו במטרה שבעונה הבאה הם יוכלו לתת לו קרוב למקס.
מנגד דוראנט מנסה לדחוף את הנהלת הנטס להחתים את קיירי להרבה שנים.

Rapgamer

Well-known member
לפי הדיווח האחרון, קיירי מתכוון לסרב לאופצית חוזה שלו ולקחת 6.4 מיליון מהלייקרס לעונה הזו במטרה שבעונה הבאה הם יוכלו לתת לו קרוב למקס.
קיירי עדיין לא למד להכיר את עצמו... למה הוא חושב שאחרי עונה בלייקרס הוא ירצה להישאר שם?

Krit123

Well-known member
מנגד דוראנט מנסה לדחוף את הנהלת הנטס להחתים את קיירי להרבה שנים.
קיידי הוא בעצם קלף המיקוח שלו, היו נותנים לו בעיטה מזמן, אבל אולי יצאו בידיים ריקות. לפחות קיידי חתום לעוד 4 שנים אז אפשר למצוא דרך אחרת לרצות אותו או לפחות לקבל תמורה ראויה

Krit123

Well-known member
הערה כללית: אין לי התנגדות נחרצת לכך שהספרס מקשיבים להצעות על דז'ונטה מורי, לעשות סל היי ולקבל חבילה בסגנון ג'רו הולידיי יכל להיות מאוד מפתה לקבוצה בבנייה שאולי לא רוצה לשלם לו מקס. אבל לקבל בתמורה את ג'ון קולינננננננננס??.. חלאס עם השטויות.

לגבי קיירי - מצד אחד הוא צריך להתבייש, בקושי דרך על הפרקט משלל סיבות ועדיין רוצה לקבל מקס רב שנתי. אני מאמין שהם מוכנים להציע לו אחד, פשוט בטווח קצר יותר עם אופציית יציאה, נשמע לי הצעה הוגנת לחלוטין לאור ההתנהלות שלו. שלא יזיינו ת'מח על כך שאין מגבלות קורונה, הבנאדם ניתק את הטלפון ונעלם לכמה ימים בגלל הפגנות שהתנהלו במדינה. הוא לא הוכיח מספיק הם אמינות, הם בסך הכל אומרים בו נעשה שנת ניסיון.

מצד שני.. למרות שמבאס לראות עוד כישרון מגיע למערב, הייתי מוכן לספוג אותו בלייקרס על סכום נמוך רק בשביל שיהיה לו פחות כסף לזרוק על הpost career adventures שמראש ניתן לנחש כמה מעפנות הן יהיו.

נערך לאחרונה ב:

myway23

Active member
הדרמה הסתיימה לעת עתה כשקיירי החליט להתקפל ולהרים את האופציה שלו לעונה נוספת.

OrEl74

Well-known member
מנהל
ג'ון וול והרוקטס הגיעו להסכם ביי אאוט והוא צפוי להצטרף לקליפרס.

OrEl74

Well-known member
מנהל
טרייד
הניקס שולחים את נרלס נואל ואת אלק ברקס לפיסטונס ויקבלו בתמורה כלום...
המטרה - לפנות מקום בתקרת השכר עבור ג'יילן ברונסון שלפי כל הסימנים צפוי לחתום בניקס.

myway23

Active member
הם גם שולחים 6 מיליון דולר (30% מהשכר של נואל וברקס) פלוס 2 בחירות סיבוב שני
לפי הדיווחים הם יציעו לברונסון 110 מיליון ל 4 שנים

הייתי רושם WTF אבל זה הניקס
עוד שנתיים יחפשו טרייד לברונסון ויצטרכו לצרף כמה בחירות ראשונות למישהו שיקח אותו
למה? כי זה הניקס ... זה מה שהם עושים.

בלי לדעת את הפרטים, ידעתי שזה בערך מה שיהיה...
הכי טוב שהם יכולים לעשות זה להחתים כוכב כמו מלומולעשות פלייאוף פעמיים...

myway23

Active member
טרייד נוסף: KCP ואיש סמית' לדנבר בתמורה לויל בארטון ומונטה מוריס

דעות?

Krit123

Well-known member
טרייד נוסף: KCP ואיש סמית' לדנבר בתמורה לויל בארטון ומונטה מוריס

דעות?
הדעה הסנטימנטלית:
שניהם יקרים לי. ברטון הכי ותיק בסגל (8 עונות), מונטה אחד האהובים עליי בליגה. התחלתי לאהוד את דנבר באותה התקופה אז אני לא יכל לדמיין את הקבוצה בלעדיהם האמת. תואר מבחינתי זה לא חזות הכל וטבעת לא תרגיש אותו דבר עם זהות דהויה. כמעט אף אחד מהסגל המקורי שהכרתי לא נשאר - גאריס, מילסאפ, טורי קרייג, ביזלי ועכשיו הצמד עברו הלאה. ברור לי שמוגזם לבקש המשכיות כוללת, אבל בחייאת דינק, רק ג'וקר וג'מאל שיחקו מעל 3 שנים. אשכרה קבוצה ששינתה את פניה.

הדעה הפחות סנטינמטלית:
טרייד על 3&D בדמותו של קייסיפי היה כמעט בלתי נמנע. יש לנו כוח אש די והותר, ההגנה מלאת חורים, בעיקר בחמישייה הפותחת, מתבקש לחזק אותה בעמדות הגארד. אבל מניין הגיעה הדחיפות לעשות אוברפיי? ויתרו על שני שחקנים ברמת חמישייה פה, אחד מהם חתום על חוזה בובה לשנתיים נוספות (KCP חוזה נגמר). ג'מאל חוזר מפציעה קשה (אגב, עדיין לא עורך אימונים מלאים), הצורך ברכז מחליף יציב, או אפילו אחד שיאלץ להחליף אותו במקרה של פציעה חוזרת, הוא גדול. מונטה כבר התייצב למשימה וניצח לנו משחקי פלייאוף.
בונס סיים את העונה חזק מאוד והוא צפוי להיכנס לנעליו, אבל בכל זאת, רכז מחליף כה איכותי על חוזה נוח.. ויתרו עליו בקלות מדי, היה לו ביקוש ברחבי הליגה (12 קבוצות התקשרו ברגע שהשם שלו עלה על הטרייד בלוק).
לא הייתי מזלזל בערך המוסף פה, הוא אהוב על כולם, אחת הדמויות המרכזיות בחדר ההלבשה. הוא גם אהב את המקום ומאוד רצה להמשיך פה. אפשר לומר דברים דומים על וויל, אם כי הוא הרבה יותר קנאי לנפח התפקיד שלו ולכן הייתי פתוח לטרייד בהמשך העונה, במידה והיה מביע חוסר שביעות רצון פעם נוספת. חשבתי על הצעה בדמות וויל+בחירות סיבוב שני תמורת ג'וש ריצ'רדסון מהספרס (שניהם חוזים נגמרים על סכום זהה).

לסיכום, מהלך קצת היסטרי לקבוצה שעדיין לא נוצחה במתכונת הנוכחית שלה. קייסיפי יכל להיות מה שחיפשנו, אבל ניתן היה להמתין למחיר יותר סביר או לחלופין לכישלון מקצועי. הוא באמת קלעי שלשות מעולה, אם כי אני לא בטוח שהוא השומר האישי שיושיע אותנו. אנחנו צריכים יחידי סגולה בצד ההוא (ותמורתם אוברפיי היה מובן בהרבה). מדובר בטרייד שני שהפסדנו בעידן בות' (החליף את טים קונלי לא מכבר).

למרות כל התלונות, הרוטציה אמורה להיראות בערך ככה
מורי / בונס / איש סמית'
קייסיפי / ריברס / בראון
פורטר / ג'ף גרין / ווטסון
גורדון / נאג'י / צ'נצ'ר
ג'וקר / קאזינס

מתאר לעצמי שנוסיף שחקן שניים, יש שמועות על אולדיפו (נקווה). יש לנו 6 בMLE ועוד 4-5 מתחת לתקרה שנוצרו בעקבות הטרייד.

OrEl74

Well-known member
מנהל

The San Antonio Spurs are trading Dejounte Murray to the Atlanta Hawks in exchange for Danilo Gallinari, a 2023 first-round pick, an unprotected 2025 first-round pick, an unprotected 2027 first-round pick and an unprotected 2026 pick swap.​

למעלה