חדשות רעות וחדשות טובות..

ח ח ח ח ח ! ! ! ! ! !

מקסימונת שילי? קרעת אותי עכשיו! וד"א, הקטע עם הריצרץ`, עובד ממש טוב, ומסתבר שגם על בנות, (לפעמים...) ודבר נוסף מקסימה שילי, השרשורים שלי פתוחים לכל תגובה שיש מכל אחד! לא משנה מה בא לך לכתוב. להפך! אני מוחמאת מזה שבחרת דווקא בשלי........!!! (ונ.ב.- את יכולה לקרוא לי אורלי. זה בחינם!)

Shafirrr

New member
פרפרית לילה שילי..

עכשיו את בטח,בשיא משא החלומות,אחרי הלילה הארוך שהעברת... (מקווה שלא לבד..) ובטח שהריצ`רץ` לא עלייך עכשיו... בכל אופן,שתדעי שאת מטריפה אותי לפעמים,בפרט כשאני דלוק מאיזו סיטואציה כזו או אחרת... אז שיהיה לך,אחלה שבוע,ויום מקסים במיוחד,מלא חיוכים מאוזן לאוזן!!! אוהב..

M a x i m A

New member
בוקר טוב ארנב שלי (מה הקשר??

חחחחחחחחחחחחחחחחח) מתוקי שלי ב-8 בבוקר אני כבר בעבודה...מתחילה את היום וחוזרת בערך ב17:00 אחה"צ במקרה הטוב...איך אומרים? מצאת החמה
עד צאת הנשמה
בלילה הייתי לבד כמו בכל לילה בלילות האחרונים...
אני מטריפה אותך??? אבל מה זה עוזר לי-אתה הרי נשוי... וואלה תביא לי בחור (שיצטרך לעמוד בקריטריונים שלי כמובן) ותראה איך אטריף אותו

Shafirrr

New member
חה חה חה,אז ככה,סוכריה של

קודם כל,מה הקריטריונים שלך?... חוץ ממקסים,נאה,שרירי,(די-)חלק,טוב לב,יודע להעניק,מסוגל להקשיב,מבין את הנשמה,יכול לפנק,וכולי... ובקשר לעבודה,את יודעת מה שאומרים: מי שבמשך היום עובד כמו סוס,חרוץ כמו דבורה,חזק כמו שור,ובערב עייף כמו כלב,חייב ללכת לרופא חיות,כי יתכן שהוא חמור!!! אז תגידי רגע,בת כמה את? ומה את מחפשת?

M a x i m A

New member
חחחחחחחח תוסיף לכל הרשימה

שלך אקדמאי (רצוי) ושיהיה מסודר-לא בטלן, שיעבוד איפושהו... וזהו... ס'דר?

RanDomiZe

New member
יאללה עברתי כמעט את הכל...

חוץ מ"יודע להקשיב" טוב מקסימה אני ואת לא נהיה ביחד כנראה.

RanDomiZe

New member
אהה ועוד משהו...

אני מובטל עם כרס בירה אין לי חברים ויש לי מידות נעליים לא זהות ברגליים.

Shafirrr

New member
ומה את מציעה לבחור המיוע

יש לו דרישות,לא? אז קדימה תקתקי...

מסכנונת שליייי

קבלי חיבוק ענקי
ממני ותלמדי פעם הבאה לא להסתמך על הזיכרון בע"פ על איזה שלט יש בצומת אלא להסתכל על השלטים יותר, מאשר על דברים אחרים.
שלט הרי יכול להשתנות, לא?

M a x i m A

New member
מסתבר...אגב כתבו לי בפורום אחר

שזה צומת מקולל...ואף אחד לא שם לב לעצור שם...

למעלה