חדשות עם ספוילרים חמים!!

ThEgReEnKiNg

New member
:-O ../images/Emo58.gif

סי אמ פאנק ניצח את שלטון בנג'ימן אומג^ אבל בטח זה היה קצר.

Rated RKO

New member
תודה.

לא אהבתי את הקרבות. סינה נגד אדג' כבר נטחן מכל הכיוונים. את שלטון אני לא אוהב, בטח היה סקוואש קצר של פאנק. טייקר גם בטח ניצח את נייטרו בסקאווש. בובי לאשלי נגד הולי ואומגה נגד הארדי לא מעניין. וחבל שדווקא קרליטו ניצח ולא אורטון, אבל היו להם מס' קרבות טובים בעבר בזמן מאוד קצר. אגב, איזה קרב היה במיין אבנט? ולא היה אמור להיות אדג' נגד טריפל אייץ'? מה שמעלה בי עוד שאלה: למה DX לא הופיעו?

batista3

New member
הדבר שאני הכי מחכה לו ../images/Emo58.gif

הכניסה של טייקר, הוא לא מופיע ברשימות, הקפידו שלא להעלות תמונות שלו לאתר, אחלה הפתעה לחיילים ולאוהדים

LCD1

New member
מנצל"ש

Suffocation- Dayton, OH 10/27 Irresistible Forces- Chicago Ridge, IL 10/28 יצאו למכירה באתר של ROH + מבצע קנה 3 קבל 1

ידיעה מעניינת

קראתי בפורום מסויים שדיקסי קארטר עומדת להציע להוגאן חוזה ענק, שהוא יהיה הבוקר הראשי ויתאבק באירועים גדולים. זה שפירסם רשם שזה פורסם בPWINSIDER האם יש מצב שזה נכון?

BeN ShaDe

New member
הוגאן =

רייטינג וכסף וזהו. אה - ושליטה יצירתית בכל החברה.

chris benoit1

New member
טנקס על הידיעה ודעתי על זה

אני לא רוצה לראות את הזקן מתאבק,אולי שיהיה המנג'ר של התוכנית בשביל הרייטינג. אה וגם שלא ייגע בתסריטים.

Rated R Edge

New member
לא מאמין ../images/Emo58.gif

מה באמת סינה אלוף עד רסלמניה?! מה זה יהיה קרב שלישי שלו על התואר ב-3 רסלמניות רצופות? וזה לא נשמע לי הגיוני אני חושב שהוא יפסיד את התואר שלו ב-RR בערך, כי גם התואר הרבה זמן לא התחלף באירוע הגדול הזה והגיע הזמן שזה יקרה.

Rated R Edge

New member
אה טעות שלי

רק בריול ראמבל האחרון התואר התחלף שחכתי אבל בכל זאת זה לא אירוע שהתואר מתלחף בו הרבה

BeN ShaDe

New member
../images/Emo27.gif לאנס סטורם נפצע.

בשבוע שעבר בטורונטו , לאנס סטורם חזר לזירה כאשר התאבק נגד כריסטיאן קייג'. במהלך הקרב כריסטיאן פגע בסטורם עם קלוזליין ופגע לו בצוואר וכתוצאה מכך שבוע אחרי התחילו לסטורם כאבים בדיבור ובבליעה הוא הלך לרופא והרופא גילה שהוא שבר את העצם היחידה בגרון , דבר שמסכן אותו כי העצם יכולה לזוז ולחסום לו את דרכי הנשימה. הבעיה הנוספת היא שזה אמור להסתדר לבד , כי אין לזה שום טיפול.

למעלה