חדשות לגבי אגדות ההאבקות והמשחק של UFC

orendx

New member
חדשות לגבי אגדות ההאבקות והמשחק של UFC

צהריים טובים לכולם, כפי שאתם יודעים הזמן הולך ומתקרב לעבר יציאתו של כותר ההאבקות החדש, אגדות הרסלמניה. בשבועיים האחרונים, מתחיל לצאת עוד ועוד מידע לגבי המשחק ואיתו אף מספר סרטונים (הן קדימונים והן סרטוני משחק). בכל מקרה באתר הקטן שלי, פרסמתי מהדורת חדשות שעוסקת במשחק הזה ובתור האייטם המרכזי ישנה ידיעה לגבי המשחק של UFC שנראה מרשים ביותר (גם הוא מופץ על ידי חברת THQ). אם תרצו שאפרסם כאן את הסרטונים השונים של אגדות ההאבקות אז תגידו, עקרונית הם לא מופיעים בכתבה. http://ogelive.wordpress.com/2009/01/29/גיימסנטר-מהדורה-שישית/ הנה הלינק הישיר לכתבה, על מנת לקרוא את שאר הכתבות באתר, לחצו על הכותרת הראשית במעלה העמוד. תודה רבה מראש, אורן.

shaidx

New member
כתבה מעולה אורן!!! (שאלה)

היי מה המצב אורן. רציתי לשאול אם ידוע לך מה קורה עם החוזה של THQ לגבי המשך הפצת משחקים לWWE שכידוע הוא אמור להסתיים בקרוב.

orendx

New member
תשובה

תודה על המחאמה שי, עקרונית לפי מה שאני יודע, החוזה אמור לכלול משחק סמקדאון נוסף (כמובן גם את אגדות הרסלמניה), לאחר מכן יתכן שתהיה ל-WWE הזדמנות לצאת מהחוזה ולחפש אלטרנטיבה אחרת, חברת THQ סובלת גם מהמשבר הכלכלי וכך גם משחקי סמקדאון, ישנה ירידה של בערך 20 אחוז במכירות לעומת שנה שעברה וזה נתון שצריך לקחת בחשבון. מצד שני חברת EA שנראית כאלטרנטיבה הברורה, מפסידה המון כסף ולא בטוח שההצעה שלהם אם וכאשר תהיה אטרקטיבית במיוחד. ברגע שיהיה לי מידע מפורט יותר אדאג לפרסם אותו אבל נכון לעכשיו מדובר שם בעסקים כרגיל (למרות שמועות לגבי עתידה של THQ). תודה.

Santino Marella

New member
שמתם לב שיש לכם את אותו שם משפחה?

dx

תגובה

אורן כמו תמיד שיחקת אותה :) . כמה דברים ושאלות : ראיתי סרטון של האגדות והראו שם קטעים מהקרבות של הוגן ואנדריי מרסלמניה 3 , רוק ואוסטין מרסלמניה 5 והנה מה שהפתיע אותי . היה עוד קטע מרסלמניה 7 של ווריור נגד... פייפר ?? . מה שבעצם גרם לי להבין שאין את סאבג' . בכתבה של red alert 3 היו שם כמה תמונות של אנשים במשחק . יש מצב שהתמונה השלישית של האיש במדי הצבא היא של ריק פלייר או שאני הוזה ?? ואיך בדיוק יעבוד מנגנון העברת מתאבקים מSVR לאגדות ? אני לא אוכל לשים את קנדריק נגיד או את קרליטו כי הם לא ממש אגדות במשחק . יש מצב שזה יעבוד על העיקרון של רק מי שהיה ברסלמניה ?

orendx

New member
תודה

אורן מה שלומך? דבר ראשון לגבי רד אלרט, כן זה אכן ריק פלייר. רציתי להכניס אותו בלי להזכיר את שמו בשביל ליצור באז קטן אבל כן זה אכן פלייר, הוא מצטרף למשחק בחבילת ההרחבה שלו בתור אחד המפקדים במצב האתגרים החדש. EA עצמם מקדמים את הנושא וצפויים בקרוב לפרסם סרטון שיהיה ראיון איתו באתר של המשחק, פלייר עצמו אמר שאוהדי ההאבקות יקבלו את הדמות של הנייצ' כמו שהם מכירים. לגבי אגדות הרסלמניה, אכן הטריילר הראה את ווריור ופייפר בזירה של רסלמניה 7 וזה מחשיד, אני אישית לא מאמין שנראה את סאבג' (סיכוי נמוך מאוד). זה יוצר בעיה רצינית כי סאבג' היה חלק מרכזי מרסלמניה למרות זאת סרטון נוסף שהציג את שון מייקלס (בלוק של רסלמניה 10), הראה אותו ואת ברט (ממש לחדי העין), באולם של רסלמניה 2 ככה שזה לא אומר הרבה. לגבי השיתוף עם סמקדאון, זה דבר שהתחיל בתור שמועה אבל הולכים ומשתפרים הסיכויים לראות את שיתוף הפעולה בין המשחקים. המטרה של יוצרי המשחק היא לאפשר משחק האבקות של כמות אדירה של מתאבקים מצד אחד ומצד שני לאפשר לשחקנים להינות משני מנועי משחק שונים. יש עם זה כמה בעיות (המודלים באגדות מבחינת מראה יהיו מוקצנות לעומת הדמויות ה"ראליסטיות" בסמקדאון). המטרה היא פחות הקטע של קרליטו נגד אנדרה אלא יותר לגרום לאנשים לקנות את שני המשחקים בידיעה שאפשר לשחק עם מספר מתאבקים ענק, הרי צריך לזכור שסמקדאון האחרון לא הציג אגדות בלבד (מלבד פלייר).

orendx

New member
הנה לינקים לסרטונים השונים

אני מצרף כאן לינקים לסרטונים השונים של המשחק, בסרטון הראשון, מדובר בהצגה של המשחק בפעולה (כמובן שגרסת בטא), הסרטון מוצג על ידי קריינים הולנדים אז קחו את זה בחשבון, הנה הלינק: http://www.gamekings.tv/index/videos/previewwwe-legends-of-wrestlemania/ הסרטון השני הוא טריילר שמראה את ברט הארט ושון מייקלס, הנה הלינק מיוטיוב: http://il.youtube.com/watch?v=Z8B5QTh2oe8&feature=related

orendx

New member
כנראה שהרוסטר יתחיל להיחשף בסוף שבוע הבא

לפי רמז שניתן באתר IGN, הקידום הגדול לאגדות הרסלמניה יהיה בשיתוף עם הווארד פינקל ויתחיל החל מסוף השבוע הבא.

למעלה