חדשות טובות

חדשות טובות

זה רק למצעד הפופ אבל : הנפילה של מאריה בהשמעות יורדת , וגם החשיפות שבמצעד הפופ חזרו לקו ה 22 מיליון :) . אתמול זה היה 21 מיליון ומשהו.. חח :)

eranmc

New member
לדעתי זה השיר הכי יפה של מאריה

בכמה עשרות השנים האחרונות (*נסחף*
) נ.ב איילי באת לי בחלום

קוֹבּ

New member
סתם צחקתי הוא יודע שאני אוהב אותו

הוא כמו הכלבלב אוהד-הנלי שמעולם לא היה לי
אייייייייייייילייייייייייייי

eranmc

New member
לא הוא ממש לא יודע

אני בטוח שעכשיו הוא חותך וריידם או את השערה הראשונה שגדלה לו בבטן
בוש לך קובי, אתה כמו נדב לאחר שינוי הצורה.

sagronb89

New member
../images/Emo2.gifהכוונה...

הכוונה אלי או שאני סתם חושב שמישהו מכיר אותי פה וכנראה שיש פה עוד נדב?:O נדב...LOL

eranmc

New member
ותשאיר אותו במצב הזה

עד שתכנס לרשימת המועדפים שלי, אחרת אתה לא נחשב בעיני הפורום ל VIP או אפילו P. חצוף.

roimc

New member
רוב האנשים בפורום הזה צריכים לסתום

המקום יראה יותר טוב. ואולי ככה אנשים עם קצת יותר אינטלגנציה יעיזו לפתוח ת'פה...

eranmc

New member
אחח באחלי המפולפל

למה אתה מדבר בכלליות? דבר בדיוק שמי שצריך להבין יבין

קוֹבּ

New member
מי שמדבר על לדבר בכלליות

ערן אתה כזה לסמה לפעמים. כשמדברים בכלליות אתה אומר להיות ספציפיים, כשמדברים בספציפיות אתה אומר סתום, מה אתה רוצה? אמן תיחנק אתה מעצבן אותי!
אני מתגעגע לחבר שלי.

roimc

New member
אני מזמין הסתכלות פסיכיאטרית דחופה.

הוי כמה שמספר אנשים פה זקוקים לה. כה זקוקים לה.

roimc

New member
בעיקרון אני תמיד הייתי בעד להעיף

מפה את הפעוטות ולסגור את המעון... נשאיר פה רק את אנשי הסגל. במילא הגננות מכות את הילדים, לא פלא הם יצאו כאלה דפוקים (ראה מקרה גל קולגייט). הפעוטה בייבי גירל כבר נזרקה מהחלון ונאכלה ע"י הזאבים, הבא בתור: דניעז. אני אחשוב על סוף טוב (לי ולבאחלי מן הסתם חח).

eranmc

New member
דניעל לא עף

הוא כמו הציפור של מאריה ב FLY LIKE A BIRD. Fly like a bird Take to the sky I need you now Lord Carry me high Don't let the world break me tonight I need the strength of You by my side Sometimes this life can be so cold I pray You'll come and carry me home Carry me higher, higher, higher Carry me higher, higher, higher Carry me home Higher Jesus Carry me higher Lord

danielwhatu

New member
ערן../images/Emo25.gif רועי! עברת את חוקי הפחשם

בכך שדיברת זימה עלי! ואני ממש נפגעתי, אני דורש התנצלות!!! ערן, רועי עבר את חוקי הפורום ואתה השופט(צדק!!! צדק!! מה העונש שלו?!

למעלה