חדשות טובות לשם שינוי

ענתי44

New member
חדשות טובות לשם שינוי

אמא התאוששה מהמשבר של בית חולים. ופחות או יותר בסדר. אתמול גיסי ואני לקחנו את אמא לבית של אחי להביא את שני הילדים אלינו. אמא ואני חיכינו למטה וגיסי עלה להביא אותם. הוא אמר לכל ילד לעמוד בצדי כסא הגלגלים ולהחזיק את היד לסבתא. הוא הוליך את כסא הגלגלים כשאני הייתי ליד הכביש למקרה שאחייני ינסה לרדת לכביש. וכך הלכנו לרוחב המדרכה. חבל שלא יכולתי לצלם לכם את השמחה של הקטנטנים עם סבתא ובעיקר את השמחה של סבתא כרמלה. היא צהלה כולה ושרה בקול "יש לי שני ילדים חמודים". והיום הגיעה אליי מטפלת ממרכז היום. מסתבר שיש איזה פרוייקט, שלא הבנתי מי ומה, אבל נותנים לי ואני לוקחת בשמחה. פעם בשבוע אחר הצהריים תגיע המטפלת ותשאר עם אמא שלי ואני אזכה לשעות משלי. המנהלת בחרה עובדת שמכירה את אמא ושאמא מסתדרת איתה. והיום כשבאה לסכם איתי ראיתי שהן מסתדרות מצויין. אז יש לי מתנה מהיקום 4 שעות לרשותי, אני מתלבטת אם לחזור לחדר כושר, או להתחיל סדרה חדשה של רפלסולוגיה מאחר שהבעיות בגב מציקות לי מאוד. או סתם לצאת לים או לפגוש חברים. מה שבטוח שלא אלך לקניות או לסידורים. אלו השעות שלי.

טילי66

New member
חדשות מרעננות

שמחתי לקרוא שיש גם דברים טובים במחוזותינו כן ירבו שעות כאלה. ענתי שאלה לידע אישי וכללי מה זה מטפלת ממרכז יום?ואיך מגיעים לזה? תודה מראש על המידע. אני גרה בגבעתיים אם ידוע לך משהו אנא תעדכני אותי. ימים טובים מי יתן והגב שלך גם ירגיש בשינוי המרענן.

hregev1

New member
ענתי יקרה !

המון זמן לא שמעתי ממך ועכשיו אני שומעת שסוף סוף יש חדשות טובות (הלואי על כולם) שמחתי לשמוע שאמא במצב יחסית טוב ושמחה עם הנכדים, גם מיכאל שמח אתמול עם הנכדים שלנו אבל התעייף מהר והלך לישון, כשאמא במצב יותר טוב ברור שזה משפיע על מצב הרוח שלך ובפרט שתהיה לך עזרה פעם בשבוע ותוכלי להקדיש אותו לעצמך ולמה שיחפוץ ליבך, יש לי רעיון של מקום עם מיטות מיוחדות לשיפור התפקוד של שרירי חוליות הגב לכל האורך, אם זה מענין אותך היי איתי בקשר, אני התחלתי לעשות טיפולים וזה בפירוש 'טוב' , יש סיכויים טובים שזה בהחלט יעזור לך. להתראות ולילה טוב חני

ענתי44

New member
רעיון מבורך

אני אברר אם יש באשדוד. וחני יקירה, מאחר ולמיכאל עובד במישרה מלאה עשי לך מנהג יום קבוע בשבוע שאת יוצאת ומפנקת עצמך. חברה שלי לומדת ברידג', אחרת ציור, אולי להפגש עם חברות ( מעבר למפגש הדו שבועי עם החברות לאלצהיימר )

ענתי44

New member
אני חושבת שזו יוזמה מקומית

כשמנהלת מרכז היום התקשרה אלי וסיפרה לי על איזה פרוייקט לא ממש הבנתי מי יוזם הפרוייקט רק שמחתי מאוד לקבל את ההצעה הנפלאה הזו. האמת שבהתחלה רציתי להמיר בחלק מהשעות במרכז יום, כלומר לשלם פחות אבל אי אפשר. וזה טוב שאי אפשר כי ככה זכיתי לפינוק שבועי. המטפלת שמגיעה אלינו עובדת בבית האבות אליו שייך מרכז היום. והיא זו שמקלחת את אמא במרכז יום ומגישה לה ארוחות. כאשר הוצע לי הפרוייקט ביקשתי להביא מטפלת שאמא מכירה כדי לא לחשוף אותה למתח מיותר ואכן אמא חשה בנוח איתה.

עודי5

New member
איזה יופי ענתי!

הנה, דברים מסתדרים. הלואי ויהיה לכן כל טוב, הרבה כח, שמחה, נחת ואושר. שיהיו לך ענתי שעות של פנאי רק לעצמך. זה בא לך ממש משמיים! יש!!!!!!!!!!!!!!!! ממש שימחת אותי!!!!!!!!

תמיד טוב לשמוע בשורות טובות...

וביחוד ממך. אחרי כל "הלא טובות" ששמענו. נעים לשמוע שיש לך שעות איכות כמו שאומרים.. דעי לנצלן על הצד הטוב ביותר, להנאה ולכייף. ומי יתן וירבו שעות כאלה, אליך ועל כולנו...

zs1957

New member
ענתי שמחה בשביךף ובשביל אמא

תקחי רפלקסולוגיה. לא ללכת למכון כושר שיש לך בעיות גב. לטפל בכאבי הגב. רפלקסולוגיה תעזור. גם אוסטאופטיה עוזרת והכי הרבה כירופרקטר טוב. בשילוב כל הטיפולים האלטרנטיביים האחרים. תרגישי טוב, זהבה

../images/Emo24.gifענתי'לה הגיע הזמן שתעשי גם שיאצו

לי זה עזר אולי תנסי גם את דרך המושלם בקופת חולים, נהדר שאת מתחילה לפנק את עצמך נצלי כל רגע ולאמא הרבה אושר מהנכדים בשורות טובות

ענתי44

New member
שלישי הזה יוקדש לשבת מול הים ולהרגע

אני קצת נסערת וזקוקה לקצת שלווה. פתחתי במאבק באתר של הקבוצה שלי כנגד פרסומת המכנה נשים במילה שגרשון לא יסכים שאזכיר פה. וזה קומם אותי מאוד. אני רוצה לחזור לאיזון. אני אכן מתכוונת לחזור לקופת חולים לרפואה משלימה ושם אבחר כבר חבילת טיפולים. לטפל בגב ובלחץ דם. ובכיף יהיה באחד השלישים לארח את חבריי וחברותיי מהפורום בבית קפה מול הים.

גם אנחנו אימצנו..

את הים, איךלא? כל יום אחה"צ המטפל יורד איתו לטיילת, לידי הבית, ואנחנו הולכות לטייל לכיוון השני, בקיצור יושבים על הים ממש, יש סלעים ואנחנו יושבות עליהם, מצאנו אחלה מקום, ומנהלות שיחות נפש ונהנות מהים ומהגלים, ביום שלישי כשאהייה על שפת הים חשוב עליך, ואשלח לך ד"ש עם הגלים....

ענתי44

New member
אולי ראית בין הגלים בקבוק ובתוכו מכתב?

בט"ו באב, לפני שנתיים, בחוף הים באשדוד, מול כוכבים וסבא ירח אהבת חיי ואני כתבנו על אהבתינו הכנסנו לבקבוק והשלכנו לים הגדול. אהובי כבר רחוק, הרבה יותר מאשר מסעו של הבקבוק.... נהדר שאתם הולכים לים. החופשה היחידה שלי בעשור האחרון ( והשבת היחידה בלי אמא ) היתה בזכות זהבה שצירפה אותי לחופש במלון בנהריה. אני זוכרת את חופה הקסום של נהריה. אולי אנחנו צריכים לעשות מסע מים לים, כמחאה על מצב חולי האלצהיימר? כמו ויקי כנפו, שצעדה בשם החד הוריות לירושלים, לקחת דגל וקרם שיזוף ולצאת מחוף לחוף.

בים היינו...

בקבוק לא מצאנו, אבל מי יודע אולי עוד אמצא, וללכת למסע מחוף לחוף ממש אין לי בעיה, רק צריך להחליט איפה מתחילים בנהריה או בבית ים? ואשמח מאוד עם תבואו עוד פעם לנהריה....

ענתי'לה אני מתגעגעת לשבת לידך ליד הים באשדוד

רק בימים יותר קרירים וכן לאכול גלידה טעימה , נתארגן ,אם, נילי וטובה ועוד חברים וחברות יצטרפו
אני כבר מרגישה יותר קריר רק אני חושבת על הנוף של הים אבל היום שם גהינום,
היום כולם מרגישים את החום של עשירית של העשירית של הגיהנום מאחלת לכולם אווירה של גן עדן כבר מחר

אני מבקש להצטרף

כבר הרבה זמן שאני רוצה לנסוע לאשדוד לראות את נתי וזה לא מסתדר לי. אם נהיה קבוצה זה יחייב אותי יותר. תתחילי לרשום!

ענתי44

New member
../images/Emo6.gif

יענקלה קרעת אותי מצחוק.... ומה שעוד יותר מצחיק זה שהעין "הרעה" כבר פה. אני מתחילה לפתח שעורה בעין. והיום מהחשש שלא אוכל לתפקד ברביעי השארתי את אמא עד הערב במרכז היום ( צריכה להגיע כל רגע ) ונשארתי לעבוד עד מאוחר. כמובן שלא שכחתי את חברתי עודי והבטחתי לה אז הזמנתי את חברתי הטובה, ועשיתי הפסקת צהריים במסעדה סינית די קרובה לים.

למעלה