חדשות טובותתתת

Too Bad Baby

New member
חדשות טובותתתת

אני יודעת שחלק מכן היו במתח בקשר למה שקורה איתי ועם חבר שלי (תמיד שאלתן אותי במסנג'ר
) אז הנה החדשות האחרונות: דיברתי איתו אתמול, הוא חשב שאני לא מדברת איתו או משהו כי הוא שלח לי כמה הודעות ביאהו וניסה להתקשר אלי ולא עניתי לו... מסתבר שלא קיבלתי את ההודעות ביאהו בגלל ההפסקות חשמל (ראיתי בשיחות השמורות שהוא באמת שלח לי הודעות) והמספר שהוא התקשר אליו היה המספר שלי בבית והוא התקשר כשהייתי בעבודה. בכל מקרההה... דיברנו אתמול איזה חצי שעה בטלפון ועוד חצי שעה באינטרנט לפני זה ואז כבר הלכנו לישון כי היה 4 בבוקר. אז עכשיו הכל בסדר ביננו

Im A GiRl

New member
לשירי וכל הבנות בפורום! חשוב!

שלום! אני בפורום הזה כבר הרבה זמן ובאתי בשם אחר כי אני לא רוצה שתדעו מי אני רציתי להגיד לכמה בנות פה כמו ..בעיקר שירי.. את כותבת בפורום על כל הנושאים בעולם חוץ מעל ווסטלייף שבעצם הפורום...עליהם! את שמה תמונות של אחיינית שלך..ואני בטוחה שיש כאלה שזה לא מעניין אותם.. או חבר שלך.. לכל אלה ששאלו אותך.. במסג'ר תעני להם גם במסנג'ר.. אני לא רוצה לפגוע אבל יש שרשורים של הודעות לפעמים שממש מעצבנות ו- 100% שיש כאן בנות שמסכימות איתי אבל הן לא יגידו כי הן לא רוצות לפגוע בך.. אז.. פשוט זה כבר מוגזם.. האחת והיחידה

אין לי מושג מי את

אבל אותי דווקא מאוד מעניין, וזה לא מפריע שהיא תדבר על דברים פרטיים שלה, כי כולנו בסך הכול חברות טובות , אוהבות לשתף אחת את השנייה, בכול מיני דברים, ולא רק על ווסטלייף

גם לי אין מושג מי את

וגם לי זה לא מפריע שהיא תדבר על דברים אחרים חוץ מווסט..

Too Bad Baby

New member
אממממ

לא סביר שמישהו אנונימי ירשום את השם שלו בפרופיל... *רמז*

ThE BluEyeS

New member
אני בדעה של לילכית

ממש לא מפריע לי אישית שמדברים בפורום ווסטלייף על דברים אישיים זה דווקא ממש כיף, וכמו שהיא אמרה, הרי כולנו חברות...
זה מאוד נחמד שאפשר לדבר על עוד דברים חוץ מווסטלייף בפורום שהוא רק של ווסטלייף... כאילו, זה יהיה לפי דעתי די מוזר אם כל הדברים שיילכו פה זה רק ווסטלייף ווסטלייף ווסטלייף... וזה נכון שבעיקרון זה פורום ווסטלייף כדי לדבר על ווסטלייף, אבל תסכימו איתי שלא ר-ק על ווסטלייף...

למעלה