חדשות חדשות חדשות.....חמות

• פותח הנושא lb22
  • פורסם בתאריך

lb22

New member
חדשות חדשות חדשות.....חמות

אוו אוו כמה דברים נחמדים שנאמרו לאחר המירוץ .... נתחיל מהמנצחים , המנהל הטכני של פרארי סטפאנו דימנצ'לי (או איך שלא הוגים את שמו כרגע) אומר שהייתה עוד סיבה לחגיגה (מישהו חגג שם?! כי לא בדיוק ראיתי את זה...) זה שפרארי הגיעו ל100 נצחונות שלשום מאז שלוקה די מונטזמלו (מנהל פרארי) נכנס לתפקידו. זה הופך את "החגיגה" של מאסה ושל קימי למאוד תמוהה .. כי לא כ"כ היו שם חגיגות..... נמשיך בזה שפיטר סאובר מרוצה מאוד מההיסטוריה שנכתבה מחדש במירוץ בו בפעם הראשונה BMW הגיעו לפול פוזישן ופעם ראשונה אי פעם שהם הובילו את טבלת הנהגים. מכאן כמובן עוברים למקלארן - למי שעוד לא יודע (אם קורפל לא הזכיר את זה) מקלארן בנו כנף קדמית עם חור באמצע , זה צריך להיות מעניין , לצערי אין לי תמונות של הכנף הזו אבל אם היא דומה לכנף שהייתה לBMW לפני 3 עונות אם אני זוכר נכון אז זה ממש לא יהיה יעיל מבחינתם כי אז זה לא עזר בכלום אלא יצר רק בעיות. ונסיים ברנו ובדברים שפרננדו אלונזו אומר - הוא מודה שכרגע וויליאמס , רד בול , והונדה נמצאות לפניהם , ושפודיום זה כרגע רק בגדר פנטזיה ... מעניין מאוד ... כמובן שכל החדשות מגיעות מאתר www.f1-live.com ...

למעלה