חדשות בקשר לדיוידי

vq95972

New member
לאיילת

סליחה, אבל את פשוט סתומה. כתבת כל כך הרבה דברים שמעידים על כך, ואני לא אתחיל למנות אותם לפרטיהם, אבל זאת התמונה המצטיירת. צר לי בשבילך. מה שאמרתי קודם על הישראלים - בדיוק על אנשים כמותך דיברתי, עם ההתלהמות המכוערת וההמונית הזאת, איומים בתביעות על איחור ביציאה של דיסק ששילמת עליו. עלבון? השפלה?? איך הושפלת בדיוק? ממה נעלבת? שדי וי די יגיע באיחור? אכן משפיל ומעליב. נקודה נוספת - מן הסתם שיהיו עריכות סאונד, לא בשביל ש"חלילה לא נחשוב עליה שהיא אנושית ויודעת לזייף" (שוב, הסתימות), אלא מהסיבה הפשוטה שמדוע שאמן ירצה להוציא דיסק כאשר יש אי דיוקים פה ושם? הרי בדיוק בשביל זה קיימים אולפנים - שדיסק עם שירים יצא באיכות גבוהה!!! לעניין דבריך בנושא דלק, מזבחות, חלב עמיד, אתרים רשמיים, ועוד ועוד... תרשי לי לא להתייחס. אלה רק מחזקים את דעתי עליך (ראי לעיל). דבר אחרון, תיזהרי במילים שאת מפזרת לאויר. אף אחד לא גנב שום דבר. תמורה שניתנת באיחור היא עדיין תמורה, וכאשר תמורה ניתנת, גניבה אין בנמצא. תעדכני אותנו מה קורה עם תכניות התחקיר בטלויזיה, אני בטוח שכולם יחזרו אליך, באמת מדובר בסיפור ההונאה הגדול ביותר שהיה כאן בזמן האחרון.

DonJon1

New member
שוב אני, כן כן, הסתומה כדברייך!!!

ע"פ אופי הכתיבה שלך, אני אנסה לרשום בשפה הכי נורמאלית שאני יודעת. אני מעריכה שאתה מסוג האנשים שלא שטפו להם את הפה עם קולגיט בילדות, והוא נשאר מלוכלך, וחבל. אני לעומת זאת בשם מלא ומקום מגורים מבינה לא אחרת כי יש גם אנשים כמוך נחותים אומנם, אבל עדיין מרגישים הכי בטוח לקרוא לאחרים בשמות גנאי כדוגמת "סתומה" ולהישאר בעילום שם! אבל בכל זאת, לא נעלבתי, זה רק הופך את כל העניין לתוסס יותר ואני שמחה להגיב. ויסלח לי צחר המנהל על "חטיפת" הבמה של הפורום לצורך כך. צר לי בשבילך כתבת לי בתגובתך, ואני אומרת, יקירי, צר לי בשבילך! אתה דווקא, אתה בדיוק האנשים שדברתי עליהם, כאלו שקוראים להם ומתייחסים אליהם כמו אל מטומטמים ואומרים על זה תודה. אתה בא בתגובתך לבקר את הישראלי המכוער? איזו חוצפה יש לך לעשות זאת כשאתה בעצמך פותח את דברייך במילה "סתומה" לקרוא למישהו סתומה רק משום שדעתה אינה עומדת בקנה אחד עם דעתך זאת סיבה לקרוא לה סתומה? אז תאמר לי אתה, מי כאן הישראלי המתלהם, ההמוני הא? תחשוב על זה. שנית, אתה שואל ממה נעלבתי? מאוד פשוט, נעלבתי מזה שהבטיחו לי תוך שלושה שבועות לקבל DVD ששלמתי עליו מראש ולא קבלתי? ועוד, אתה שואל ממה הושפלתי? הושפלתי לגלות כי אחרי שחלפו להם שלושה שבועות והתקשרתי לברר בהפקה למה הDVD לא מגיע אז אמרו לי שזה בגלל המלחמה ושהעורכים והעוסקים בדבר נקראו בגלל המלחמה לצו 8. אחרי שעברו עוד שבועיים וגם המלחמה תודה לאל (בא אגב אירחתי את משפר צפיר ממושב לימן בצפון - ד"ש, נישקות וחיבוקים להם אני יודעת שהם קוראים - הם גם עוקבים אחרי הסיפור), התקשרתי שוב ואמרו לי שעדיין עובדים על זה בעריכה וזה יצא בשבוע הקרוב. אחרי שבוע הגעתי הביתה ומצאתי בתיבת הדואר שלי גלויה מושקעת שלא אומרת שום דבר זולת העובדה (וסליחה על הבוטות או שאולי אתה דווקא רגיל לבוטות שכזאת) "תקפצו לנו, הDVD מתעקב בעוד שלושה שבועות - למה? כובע, כובע עף לגובה!!!, אחרי שעברו גם שלושת השבועות האלו ושוב התקשרתי להפקה אמרו לי שריטה פרפקציוניסטית, זה לא תלוי בהם, רמי בלונדון עובד על מיקסים וזה יקח קצת יותר זמן ממה שציפו. במילים אחרות, שוב "תקפצו זה מה יש!!!" והשיא לאחרונה, אחרי כל הטלפונים, אחרי כל הריצות, אחרי כל האנרגיות, הגיעו מספר משפטים תמוהים, מטעם ריטה או אולי אפילו ממנה(בארט הפקות לא נעולים על מי כתב את זה נעמי אלשיך או ריטה), "אני מצטערת, עובדים על זה, תחכו, לוקח לי זמן להיות מושלמת"!!!! אם זאת לא השפלה בעינייך, אלמוני חביב, או כדבריך בתיאור שלך אותי מתלהם המוני, (לא, אני לא אכתוב סתום, זה באמת לא מתאים לי) אז כנראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. או שאולי אתה רגיל לכך שמתייחסים אליך כך אבל אז השאלה שעולה היא מי הסתום באמת??? בהקשר להתייחסותך על ואני מצטטת (אני לעולם לא הייתי מעזה לנסח זאת כמוך) "דלק, מזבחות, חלב עמיד, אתרים רשמיים..." איש טוב שכמוך, ההפקה, ההנהלה, נעמי, מילי, מיקי דה פז, רוני בראון, הליקון, שרי ישראלי, וכל "מיליוני המוכשרים שנתנו את מרצם כשרונם ונשמתם" בניהול המותג "ריטה" רוצים בדיוק אנשים כמוך בתמונה. כאלו שאפשר לטמטם אותם, לזלזל בהם, לעשות בהם ככל העולה על רוחם ולדעת שתמיד יחזירו להם ב- תודה ענקית. מעריצים מושבעים מקשיבים לריטה, לשיריים שלה, קוראים בצמא כל פיסת מידע עליה בהערצה, מאוהבים באבק העולה מסנדליה ומנשקים בהכנעה כל פיסה הקשורה בה. אוספים באדיקות קטעי וידאו (יסלח לי יהורם אור, אני מתה על הכתיבה שלו אבל הוא יודע מה אני חושבת על זה), מתבוננים בה ומיד מתחרטים על כל דבר רע שעשו בחיים, מתכחשים לכל טעות שקשורה בשמם ועוברים לצד הטובים. לא אני!!! מישהו עשה פה תרגיל מסריח, ושלא ימכרו לי סיפורים של DVD לא מוכן, לא משולם, לא רוצה! מישהו צריך לתת את הדין! לעניין תגובתך בנושא "גניבה". ישראלי המוני ומתלהם (את המכוער והסתום אני אגנוב בשלב זה) שלי, לקחת משהו שלא ביושר הוא גניבה. לקחת משהו בתמורה למשהו שלא קבלת הוא סוג של גניבה. לגבות תשלום עבור משהו שלא קיים להבטיח שיהיה קיים ולגלות חודשים אחרי שהוא לא יהיה קיים (לפחות לא בזמן הקרוב) הוא סוג של גניבה. לגהץ כרטיסי אשראי של אנשים, לגבות מהם את התשלום במועד החיוב החודשי הוא גניבה!!! (גניבה, הונאה, עוקץ תקרא לזה איך שתרצה). הבנת מזה גניבה או שתרצה שאני אפרט לך עוד??? בהמשך לבקשתך ועל פיה, אני שמחה לעדכן בדבר תוכניות התחקיר בטלוויזיה. לשמחתי הרבה מאוד, קבלתי את הטלפון המיוחל, דווקא ממקום טוב, אפילו שניים שע"פ בקשתם אני אצטרך להחליט מי יזכה לטפל בעניין. (אל תפנה לאנשים שאין לך מושג איפה הם עובדים ומה הקשרים שלהם) אתה יודע מזה טלוויזיה, היא תמיד תחפש את הצהוב, ובסיפור הזה יש הרבה הרבה שמש (שמש=צהוב, הבנת או שתרצה שאני אסביר לך ולו רק כדי להוכיח לך שאני לא סתומה, לא משנה נמשיך) אמנון לוי, אורלי בן דוד פדרבוש, השמות מוכרים? אם לא, תעשה שיעורי בית יש גבול כמה אני יכולה להסביר. בכל אופן, שתי התוכניות הללו כנראה נכנסו היום לפורום וקראו את התגובות, אתה לא תאמין שמחר בשעות הבוקר, אני מבלה באולפני ההפקה (קומה מעליי) לצורך תחילתו של התחקיר לכתבות בנושא. כן כן, אל תדאג, אני מבטיחה להמשיך ולעדכן. אגב, אתה עדיין חושב שאני סתומה? (אתה רואה, אפילו השארתי לך פתח לתגובה הבאה, רק אל נא תאמר לי שאתה מתעלה על עצמך ומפאת כבודך (כבודו של הישראלי הטיפוסי יש לציין) בוחר שלא להגיב. עדיין חזקה, ומחכה לכל תגובה שהיא. איילת אלדר - אולפני מימד (עכשיו אתה גם יודע איפה אני מבלה רוב שעות היום בעבודתי) תל אביב

vq95972

New member
איילת היקרה

לעניין שמי, אני לא יודע מה זה כל כך יעזור לך, אבל קוראים לי גיא הראל. אתחיל בזה שאת סתומה, לא מכיון שדעתך אינה עומדת בקנה אחד עם דעתי, כלל וכלל לא. הדבר פשוט ניכר בצורת הכתיבה שלך ובתוכן הדברים הנאמרים (ואם את גם נורא רוצה, אז בשגיאות הכתיב המבליחות פה ושם - אני אמנע מלפרט, אך הן לא מעטות). לא הבנתי מדוע את אומרת "שלא ימכרו לי הסיפורים על דיוידי לא מוכן" - הרי הדיוידי באמת לא מוכן (אפילו את, אני מאמין לא חושבת שהוא מוכן אך מסתירים אותו מאיתנו, נכון?!). לעניין הגניבה, אני יודע גניבה מהי, ולא, אין צורך שאת תפרטי יותר, כיון שהדברים שאת אומרת בעניין זה, פשוט אינם נכונים. תשלום מראש, כאשר המוצר מגיע באיחור מהמצופה - איך שלא הופכים את זה, וכמה שלא מנסים - גניבה זה לא. מה לעשות.. אני יודע שזה מאכזב אותך, אבל זה פשוט לא. אפילו לא "סוג של גניבה", גם אם את נורא מתעקשת. את יודעת מה, על גניבה אפשר להתלונן במשטרה, כמדומני. תנסי פשוט להתקשר 100, תגישי תלונה, ונראה אם תתנהל חקירה פלילית נגד מרקטינג ארט, ומה יהיו תוצאותיה (שהרי גניבה היא עבירה פלילית, כידוע). ואם סיפור ההונאה הגדול הזה יוזכר באיזושהי צורה באחת התכניות שהזכרת, אני מוכן לחתוך את שתי ידי. הסיפור הזה כל כך לא צהוב, שזה לא ייאמן. עיכוב של 3 חודשים ביציאה של דיסק, שהתשלום עליו כבר ניתן - אם זה צהוב אז מצבנו טוב. ולסיום, יקירתי, לשאלתך, כן אני בהחלט עדיין חושב שרמת האינטיליגנציה שלך לא מרקיעה שחקים.

DonJon1

New member
היי גיא!

אני לא מאמינה שזה אתה!!! איך אתה לא מזהה את השם שלי? נפגשנו לא אחת בהופעות ואין ספק שאתה חתיך אמיתי. אבל לא לשם כך אני מגיבה לך. פעם שניה שאתה קורא לי סתומה ועוד ביום אחד. טוב, אתה צודק בכתיבתי טעויות ואכן לא מעטות, האמת שבהתחלה חשבתי שאתה בת וכתבתי את הכל בלשון נקבה ורק אחר כך שמתי לב שאתה בן ושיניתי, לבטח פספסתי ואני מתנצלת על כך. אני לא מסכימה איתך שאתה כותב שאני סתומה בגלל שגיאות הכתיב, ידוע לכל שמדובר בטעויות הקלדה וההבדל ישראלי מתלהם שכמוך בין השתיים הוא רב. אני מתעקשת על גניבה, התקשרתי למשטרה ולו בשביל הספורט והתרגיל המאתגר שהצבת בפניי, הם בקשו ממני לפנות לחברת האשראי, פניתי אליהם (לאומי קארד אם אתה מתעקש) והם בקשו ממני להגיש תלונה במשטרה (ושאגב אם אני מעוניית לעשות כמאות קודמים לי אני יכולה להתכחש לעסקה בטענה של "דיספיוט" - קניתי ולא קבלתי משהו כזה, לא נכנס לזה.) בכל אופן, חזרתי והתקשרתי לתחנת המשטרה במרחב ירקון, הם בקשו ממני להגיע לתחנה ולבקש להגיש תלונה אצל קצין חקירות, הם התעקשו להגיע פיזית כי לטענתם לא מגישים תלונה בטלפון. אז מה אתה אומר? להמשיך עם זה או לעצור את זה כאן בשלב הזה? אני במקומך לא הייתה מפקידה את גורל שתי ידיך כל כך מהר, אבל אם אתה מתעקש, אתה מוזמן להתחיל להשחיז את הסכין! בנוגע לרמת המשכל שלי, אם תרצה נוכל להפשיל מכנסיים ולראות למי יש יותר גדול, אז אנא, אל תעמיד את רמת האינטילגנציה שלי למבחן. הפעם הבאה שתקרא לי סתומה תהיה כואבת במיוחד - ולא לי. ערב נפלא (אני מקווה שבתגובתי זו לא עשיתי טעויות כתיב ואם כן, עמך הסליחה). ביי גיא

vq95972

New member
איילת

קודם כל, אין לי מושג על מה את מדברת. אני מעולם לא נפגשתי בהופעה עם אף אחת, לא דיברתי עם אף אחד ולא אמרתי את השם שלי למישהו בהופעה - אז יש לך טעות כאן. לעניין השגיאות כתיב שלך, במקרה הן לא שגיאות של זכר/נקבה, אך אני לא אמשיך להביך אותך בנושא זה. ולעניין הגניבה - לא, בהחלט לא לעצור בשלב זה. אם את חושבת שיש פה קייס, תלכי עד הסוף, תגישי תלונה, יפתחו בחקירה, ואז נראה איך זה ייגמר. לפי התיאוריה שלך, אם גניבה הייתה כאן, הרי שיוגש כתב אישום נגד הגנבים, והם יועמדו לדין. ויותר מזה - יצאו אשמים בבית משפט, ואולי אפילו יקבלו עונש מאסר (העונש המירבי על גניבה הוא שלוש שנות מאסר). ואז כל האנשים הרעים שהשפילו אותך ופגעו בך על ידי זה שגנבו ממך, יקבלו את העונש המגיע להם. וואו איזה יופי זה יהיה...

DonJon1

New member
גיא

ראשית תודה שחדלת מלכנות אותי סתומה. שנית, אני אמשיך עם זה. ספק אם מישהו יכנס לכלא אבל לתת את הדין מישהו יהיה חייב, אולי פיצוי למאות כמוני וגם אם לא, אם מישהו ימצא אם אותם אנשים את הדין הרי שהחוויה שאני ורבים כמותי חווינו תמנע מאחרים. וזה יהיה הרבה יותר מיופי! אגב, עדכון חם, מול חברת מרקטינג ארט נפתחה חקירה פנימית של מח' הבטחון בלאומי קארד נוכח הפניות המרובות בדבר החיובים שבעבורם לא נתקבל שום מוצר/שירות. מסתבר שחברת הסליקה של מרקטינג ארט היא לאומי קארד ולכן הדבר נמצא כרגע בטיפול של מח' הבטחון. נראה את הילה ממרקטינג ארט מנפנפת את חוקי מח' הבטחון של לאומי קארד כפי שהיא מנפנפת בנימוס דביק יש לציין את כל אותם אלו שמתקשרים בנוגע למועד יציאתו של ה-DVD המהולל. (אגב, אני רכשתי 4 עותקים של ה-DVD מתנות לקרובים מעריצים מעבר לים, אז אפשר לומר שהכעסים והתחושות הן פי ארבע. לא) אני מבינה את הרצון בדיסקרטיות ולכן לא אתעקש להזכיר לך מתי איפה, על מהדברנו ומה עשינו בהופעות. המשך ערב נעים לך. איילת

vq95972

New member
את חולת נפש!!

אני אגיב רק על הקטע האחרון ואשמח להפסיק את זה פה: אין לי מושג מי את, על מה את מדברת, אני לא יודע מה את מנסה להוכיח פה למישהו ולמה, אבל אנחנו לא מכירים. אני מימי לא דיברתי עם אף אחד בשום הופעה. אין לי שום רצון בדיסקרטיות - קוראים לי גיא הראל, אני בן 27, גר בתל אביב. אבל מה לעשות - אנחנו לא מכירים!! "מתי איפה, על מה דברנו ומה עשינו בהופעות" - מה עשינו בהופעות?? מה יכולתי כבר לעשות בהופעות??? איתך?? ועוד דבר, ואני לא יכול להתאפק - כשאמרת "מישהו ימצא אם אותם אנשים את הדין", האם התכוונת ל - ימצה עם אותם אנשים...?

לאיילת-איך אמא שלי תמיד אומרת לי???

וכדאי שתפנימי זאת!!! אני מאחלת לך אבל באמת מאחלת לך מכל הלב!!!-שאלו יהיו הצרות שלך בחיים!!!!!! מי ישמע הכפישו את כבודך????מישהו מת????באמת אבל באמת אני מקנאת בך שיש בך את הכוחות להתרעם על דבר כזה...מכירה את המשפט- "מכל זבוב עושים פיל"-אז זה מה שאת עושה מותק...את תמורתך הרי תקבלי בסופו של דבר...זה שיש לך כתובת למי לפנות בנוגע זה כבר נקודת התחלה טובה...שכן תחשבי על כל חולי הסרטן שבמדינה(סליחה על הדוגמא המרחיקת לכת) שאין מזור למחלתם ומחכים לתרופות שיכולות ולו בקצת להאריך את חייהם שהמדינה תואיל בטובה להכניסן לסל הבריאות....אלו צרות מותק! ולא לחכות לדיסק שסליחה אבל כולה עלה 80 ש"ח -כפרה הכסף!!העיקר הבריאות!! אז חברייך בחו"ל לא יקבלו את הדיסק בזמן או בכלל-ביג דיל!!אז הם יפסיקו להיות חברים שלך בגלל זה??? בקיצור מותק, לשנה החדשה אני באמת מאחלת לך רק בריאות! ושלוות נפש!!!כי אין ספק שאת זקוקה לזה..... ולגיא היקר- "להתעצבן פירושו להעניש את עצמך על טפשותם של אחרים"... והמבין יבין מהמשכילה.

DonJon1

New member
לזו המשכילה

אמא שלי מתה מסרטן לפני פחות משלוש שנים, אז אנא ממך, השמרי מהדוגמאות המטומטות כמעט כמוך. טיפשותם של אחרים? חצופה, דוגמאות מעין אלו הופכות אנשים לטיפשים אז תשבי ותבדקי למה זה הופך אותך!!! אתה אומללה, טיפשה וחסרת כל תוכן שאת מעזה לתת דוגמאות שכאלו. הייתי מאחלת לך לעבור את הסבל שאני עברתי אבל אז, למעשה, אכנע לטיפשותך!!!

DonJon1

New member
תיקון טעיות (רק בשביל גיא)

התכוונתי ל-את...אומללה. וגיא, התכוונתי לימצא - מהמילה למצוא. שורש מ.צ.א מצאנו, למצוא, מצאו, להמשיך??? ימצא את הדין, כלומר יחפש אותו ואז ימצא לא משנה עזוב מאוחר, אני זזה הביתה.

vq95972

New member
איילת

את באמת מפגרת, אה? אמרת: "מישהו ימצא אם אותם אנשים את הדין" - כלומר - הם יחפשו אותו ביחד ואז ימצאו?? סתומהההה!!!!!! די אני כבר לא יכול זה למצות את הדין מהשורש מ.צ.ה מיצינו, למצות, מיצו להמשיך?? לפחות תודי בטעויות שלך ואל תהיי יותר מפגרת ותנסי להראות מתוחכמת. אם אפשר למצוא דין, גם אם נורא מחפשים, כי הוא כל הזמן מתחבא! את כל כך טיפשה... וגם אם את נורא רוצה, למה "אם" ולא "עם"? טוב, אנחנו כבר יודעים את התשובה לזה אני חושב.... היא גלומה בשורש ט.מ.ט.מ.

vq95972

New member
אם אפשר=אי אפשר

זה למשל ההבדל בין שגיאה בהקלדה לבין שגיאת כתיב

עזוב גיא...

באמת רד מזה..שוב- אני את שלי כבר אמרתי בדבר צרות בחיים... ואיילת- כולי פליאה ותמיהה איך אחרי כל הנ"ל לא החכמת עדיין אני באמת אבל באמת משתתפת בצערך שלום לכולם ושנה טובה

DonJon1

New member
אז מה יהיה?

עד לאן תגיע הרמה של השיחה הזאת? סתומה, מפגרת? אתה לא עשית אף פעם טעות בחיים. אתה יודע מה הכי מצחיק? אני בת 14, בת 14 שהצליחה לגרור בחור בן 27 לויכוח של ילדים קטנים. לי מותר, אומרים עלי שעדיין לא התבגרתי וזה בסדר, מה עליך? איזה תירוץ יש לך? קניתם את כל מה שהיה לי לומר באחה"צ ארוך של שעמום ועוד בשיא הטמטום עניתם לי. התווכחתם איתי ונגררתם אחרי קבוצה של בנות משועממות. אז מי כאן סתום? הא גיא? אתה? או השנייה המשכילה. אנשים כמוכם הופכים את החיים למעניינים במיוחד באינטרנט, בן 27 מתווכח עם ילדה בת 14 שעושה ממנו צחוק בשרשור של תגובות. סתומה מה? אולי, סתומה אבל נפלת בפח, אז תודה ותשתוק! ועליכם אתם לא סתומים, אתם עלובי נפש, מפגרים, חסרי כל עניין בחיים שכל מה שיש לכם זה ההגנה הזאת על ריטה שלא הייתי מוציאה עליה שקל! לא מגיע לכם משהו יותר טוב ממנה, אתם מתאימים בדיוק אחד לשניה. גיא אתה לא במקרה מהקהילה לא? הרי רק בחור משועמם שאין לו חיים יתעסק עם תגובות מטומטמות באינטרנט ב-10 בלילה. במילים אחרות, עושה רושם שאין לך חיים. איה כורם שולטת, בחיי היה כיף להתשתשע בכם. חבורה של מסכנים, תהנו מה-DVD ושתחנקו איתו אתם והמלכה הצרחנית והמגעילה שלכם. ושאלוהים יעשה לכולנו טובה ויפתור אותנו מהזמרת הצווחנית הזאת. שוב, היה לי כיף להשתשע ותודה לכל משתפי הפעולה. להתראות, איילת חחחחחחחחחחחחח

אלוהים ישמור!!!

איילת-אין מילים בפי......כי אכן את מוכיחה את כל שאמרתי.... שאלו יהיו הצרות שלך בחיים!!!אמן!!! שוב משתתפת בצערך (והמבין יבין...) ואגב- לא...אני לא הזמנתי את הדיוידי המדובר...אני פשוט הייתי בהלם מתגובותייך ה"רועמות" ולכן בחרתי להגיב אבל שוב אל לי להתעצבן על טיפשותם של אחרים כנראה שלעומתך אני באמת....משכילה! כל טוב לך ושוב רק בריאות ושלוות נפש

vq95972

New member
.

בת 14.. כן איילת אלדר - אולפני מימד (עכשיו אתה גם יודע איפה אני מבלה רוב שעות היום בעבודתי) אז מה? זה היה שקר? מעניין. זמרת צווחנית? מלכה צרחנית ומגעילה? אבל את הרי הולכת למלא הופעות, הופעות בהן אנחנו דיברנו והכרנו ועשינו כאלה חיים... להגיד שאת בת 14 אחרי שיצאת מפגרת רק עושה אותך יותר מפגרת. אבל שיהיה.

אורן73

New member
צירוף מקרים..

עקבתי אחרי חילופי הדברים פה בין האנשים (קצת משועממים אם תשאלו אותי), ושמתי לב למשהו מעניין. כינויו של יהורם אור באתר הכרויות הוא donjon. זהו גם הכינוי של זו שמכנה את עצמה איילת, טוענת שהיא עובדת באולפני מימד, ומנגד טוענת שהיא בת 14, וכן פה ושם גם כותבת על עצמה בלשון זכר אם תשימו לב טוב. שם ייחודי donjon.. מעניין. בנוסף, גם ליהורם אור הנטייה המוזרה לכתוב עם שגיאות כתיב מרובות... טוב, לא יודע. סתם פרטים ששמתי לב אליהם.

למעלה