חדשות בקשר לדיוידי

pc girl

New member
חדשות בקשר לדיוידי ../images/Emo124.gif

החברה שמפיקה את הדיוידי פירסמה במשיבון שלה שהדיוידי יצא במהלך החודש ובנוסף הם אמרו שהודעה רשמית מריטה אפשר למצוא בריטה סטאר. הטלפון: 6965558 03 (בשביל לשמוע יש להתקשר בשעות הערב כשהם לא עובדים ולחכות למשיבון).

40גבי

New member
ההודעה אומרת "בסוף החודש"

ואת זה אמרו גם בספטמבר בגלויה שנשלחה לפני למעלה מחודש אמרו 3 שבועות

pc girl

New member
ההודעה אומרת במהלך חודש אוקטובר...

ומקודם זה התעכב עוד קצת... בכל אופן, אני מאמינה להם וחושבת שזה יצא החודש...

vq95972

New member
אנשים אני פשוט נגעל מכם

תביעה??????????? מה נסגר איתכם? מה כבר קרה? איזה נזק נגרם לכם שאתם צריכים לקבל עליו פיצוי?? זה דיוידי של הופעה אנשים, לא בית!!! אז זה מתעכב - ביג פקינג דיל... אף אחד לא בורח עם ה80 שקל שהדיסק הזה עלה לכם, שילמתם ותקבלו תמורה לכספכם. מה קרה?? כל יום שעובר בלי הדיוידי הזה אתם מפסידים משהו? כסף? בריאות? על מה אתם רוצים פיצוי לעזאזל? תתביישו לכם ! זה למשל קטעים בהם אני מרגיש שאני לא אוהב להיות ישראלי. פשוט ככה.

תלתלית

New member
א. למה אתה צועק?

ב. למה להיגעל? אנשים שילמו כסף, הם מבקשים תמורה. ככה זה בחברה מתוקנת. (אה, אבל פה זה ישראל, אופס). אני לא מפסידה כלום מחסרונו של הדוידי, ולמעשה הוא כבר הפסיק לעניין אותי. זה לא בית, זה לא תרופות, זה לא בריאות וזה לא משנה. זו קנייה עם יעד שהובטח, ולא קויים. אתה מתבייש פתאום שאתה ישראלי? למה? האם רק צרכנים ישראלים נבונים מבקשים את שהובטח להם שוב ושוב ושוב ללא מענה? מדבריך אני מגלה מה זה להיות הישראלי שאתה לא אוהב לפתע. ~להיות ישראלי זה לקחת כסף על מוצר שאין לו יעד סופי בכלל. ~להיות ישראלי זה לצעוק עליי להתבייש, כי אני רוצה את מה שהובטח לי? וואלה.בפעם הבאה אסע עם רמי ללונדון, שלא תצעק עליי חלילה שאני צריכה להתבייש! ואשחק אותה לונדונית עד מועד יציאת הדיוידי וביאת הגאולה. קחו בפרופורציות - גם את הצד המאוכזב. אין צורך לצעוק עליו, זה רק מחזק את האכזבה עוד יותר.

vq95972

New member
תלתלית,

להיגעל כי אנשים מתלהמים ומאיימים בתביעה כאילו גזלו מהם משהו או פגעו בהם. עיכוב בדיוידי לא נחשב לפגיעה בשום צורה, וכמובן לא גניבה חלילה, שכן המדובר בסך הכל בעיכוב. דבר נוסף, מדוע את אומרת ללא מענה? חברת מרקטינג ארט עונה טלפונית לכל המתעניין מה בעניין הדיוידי, טרחה לשלוח מכתב המסביר שחל עיכוב, ריטה פרסמה גם היא התייחסות לנושא - כך שדברייך אינם נכונים. יש מענה. אף אחד לא נעלם. אני בסך הכל אומר שלקבל דיוידי של הופעה (אלוהים!! פרופורציות!) באיחור של חודשיים זה עניין כל כך פעוט, כל כך דבר של מה בכך (כן, גם אם הכסף כבר שולם עליו) והתגובות המוגזמות ממש לא לעניין, שהרי תמורה תינתן, גם אם באיחור של חודשיים. הרי לזמן אין פה משמעות מיוחדת, אף אחד לא צריך שהדיוידי יגיע בזמן מסוים, זאת ה ו פ ע ה, דיסק עם שישה עשר שירים בסך הכל, שקצת מתעכב. דיייייייייייייי אני כבר לא יכול לשמוע את עצמי אומר את זה. תתעשתו אנשים.

תלתלית

New member
אני מבינה שזה כולה דיוידי, רק קשה

לי עם ההכללות שאתה עושה. אני לא אנשים, ואין לי צורך להתעשת. אני רגועה בהחלט. והדיוידי - תאמין לי - באמת לא מעניין אותי. הייתי יותר שמחה אם במקום להשקיע את כל הגרנדיוזיות בשיווק של מופע שהסתיים זה מכבר, ריטה ואנשיה היו חושבים על מקומות קטנים והופעות אינטימיות. אך כנראה שזה רק זיכרון עמום. ועוד דבר- אין ביננו כל ויכוח. אני פשוט תומכת הפעם בשתי הדעות: מבינה את המאוכזבים, ומבינה את האדישים (אני באדישים).

DonJon1

New member
ריטה, DVD, הפקה, בעיות ושאר ירקות

אתם חבורה של אנשים פתטיים. אתם באמת מאמינים שריטה או מישהו מצידה משתין לכיוון שלכם? אתם באמת מאימינים שריטה או מישהו מצידה קורא את מה שאתם כותבים פה? אתם באמת מאמינים שלמישהו פה אכפת מהחיוב באשראי שלכם? אתם באמת מאמינים שמישהו בכלל מקשיב לכם. תנסו להתקשר למרקטינג ארט, תראו איך הם מקריאים את התשובה מתסריט שיחה שנמצא מולם בדף, התשובות כתובות מראש, אפילו הסמיכו מישהו לטפל רק בפניות האלה, הילה אחת שאפילו לא חוזרת לאנשים. עבדו עליהם בעניין, עשו מכם צחוק, לקחו מכם תשלום מראש כדי לכסות הוצאות, קוראים לך מטומטמים בפרצוץ, ואתם אומרים על זה תודה!!! מעריצים של ריטה שפיטה, שטויות במיץ עגבניות, לקחו מכם כסף, ואתם משחקים אותה יפי נפש. כל ההופעה הזאת הייתה טעות אחת גדולה, לא לדבר על מחירי הכרטיס (ותעשו לי טובה על תתחילו לדבר איתי על הנחות ללקוחות סלקום שגם בהם היו מיליוני פעמים שינויים,\ פעם כרטיס נוסף חינם, פעם 50% הנחה אחר כך מסתבר זה רק 25% והיו כאלה שקנו גם ב-10% הנחה) אחר כך עוד הייתה להם החוצפה לגבות 15 ש"ח עבור כוס קפה עלוב ומסכן של מים וחלב עמיד שלא לדבר על זה שצריך הלוואה כדי לקנות איזה סנביץ' מסכן. אפילו שוברי ההחנה לקניה בקפיטריה הייתה רמאות אחת גדולה (מה כבר אפשר לקבל הנחה על משהו שמלכתחילה עולה גרושים ומכרו אותו כאילו היה מעדן שף ב"ונישן" הוטל טקסס. כל העסק פה מסריח ועבדו על כולם בעיניים, ואתם מעריצים שמשחקים אותה יפי נפש, "לא נורא, יש זמן, זה יצא מושלם, ריטה פרפקציוניסטית, רמי לא היה בבית בחג" ריטה ישבה בבית בלי רמי כי הוא בבית מלון בלונדון עובד על מיקיסים, אפשר לחשוב, כאילו שזה ינחם אותי. רמי לא היה בבית בחג... גם השבויים לא היו בבית בחג, שלא לדבר על כל הבתים שבהם עמד כיסא אחד מיותם בגלל שהבן שהיה אמור לשבת בו בערב החג נהרג בלבנון 2 בזמן שריטה המשיכה את ההופעה שלה והמשיכה לגבות כסף והמשיכה למכור DVD דמיוני ולפזר הבטחות שעד סיום המופע הוא כבר יהיה אצלכם בבית והכל תחת מעטפת של "מוכרחים למהשיך לנגן..." טמטום או תמימות או פשוט רדיפת בצע, אלוהים יודע מי מנהל את האישה הזאת. חבורה של משחרי לטרף שעבדו על מאות שגיהצו כרטיסי אשראי וזאת כדי לתת להם ולכסות להם את ההוצאה על ה-DVD עוד לפני שהוא בכלל יצא או יותר מזה עוד לפני שהתחילו לעבוד עליו. אז תפסיקו להתייפייף, ותפסיקו לשחק אותה מבינים כל יפי הנפש פה, 80 או לא 80 שקל, זה כסף, כסף ששלמנו על משהו שלא קבלנו זואת חוצפה, זאת גנבה, ולא יספרו לי סיפורים, כולם ידעו שזה לא יצא בזמן, אבל למה לא לנצל מעריץ מושבע ומשולהב להוציא עוד 80 שקלים. תעשו חשבון פשוט יותר מ-30 אלף איש קנו את ה-DVD, תכפילו בשמונים, תגיעו לסכומים. תפסיקו להאשים את המלחמה, ואת צו ה-8, ואת העובדה שריטה פרפקציוניסטית. כולם יודעים שחצי מהשירים ב-DVD הזה יהיו מובאים בגרסת אולפן (חלקם כבר מצויין בדיסק המסכן שקנינו 7 שירים שזו חוצפה אבל זה כבר נושא אחר) וחוץ מזה שאני כמעט בטוחה שריטה נכנסה לאולפן לעשות "השלמות" שחלילה לא נחשוב עליה שהיא אנושית ויודעת גם לזייף!!! אני בעד תביעה יצוגית, פניתי לכל תוכניות התחקיר בטלוויזיה בכל הערוצים ואני מתפללת שיחזרו אליי כדי שמישהו ירים את הצעקה על מעשה ההונאה הזה, אני קוראת להחרים את המוצר הזה, אני פונה לכל אותם אלו המעוניינים להצטרף אליי לתביעה ייצוגית נגרת ONE המופע בע"מ, ולהגיש תביעה שתראה להם אחת ולתמיד שבכסף של אנשים לא משחקים. עכשיו יותר מתמיד, אני מצטערת שלא תרמתי אתכל הכסף ששפכתי על ההופעה הזאת (כרטיס, דלק, שתייה, DVD, חוברת, דיסק) לארגון שיכול היה להאכיל בכסף הזה לפחות 4-5 משפחות בחג. אני מקווה שלריטה טוב עם הידיעה שהמנהלים שלה ומי שמייצג אותה עובד על המעריצים שלה בעיניים ואני קוראת לצאת מהאוליפוס שהיא בנתה לה שם גבוהה באיזה מזבח, לרדת אל העם ולהתנצל, ולא באיזה מכתב עלוב של כמה שורות באתר שהוא אפילו לא רשמי (עוד סיבה לא ברורה איך אתר שכזה לא זוכה להיות הרשמי של ריטה אבל שוב, זה להודעה זועמת אחרת). אוי לממלכה שזהבה חבוי בארמונה לנתיניה ואויה לנו המעריצים על העלבון וההשפלה, אני מקווה שמישהו ייתן על זה את הדין בקרוב להתראות וכל טוב לכם. נ.ב. - מחכה ומזומנה לתגובות נזמנות, יש לי כח אז תרגישו חופשי - מבטיחה לא לקחת ללב. איילת אלדר תל אביב.

תלתלית

New member
שלום איילת

את תגובתי לעניין הדיוידי כתבתי כבר למעלה למטסס. אעתיק זאת שוב- עם מעט תוספות. כותרת - מה איכפת לי איפה רמי חגג ראש השנה? אפשר לחשוב שהוא שהה בשדה קוצים בלבנון. הייתי יותר משמחה לנסוע איתו ללונדון לעזור לו לערוך, במקום לאכול את התפוח בדבש אצל הסבתות.. וברצינות, חייבים לעשות הפרדה בין כעס כצרכנים ש"נדפקו" לכאורה, לבין להפוך זאת לכעס אישי על ריטה. הרי זה ברור שהדיוידי לא שוכב אצל ריטה בסלון והיא מחביאה אותו. כל מי ש"מאוכזב מריטה" לוקח את המצב באופן קצת לא מציאותי. האכזבה היא אכזבה צרכנית נטו, וזה מול ההפקה או החברה הזאת ששלחה גלוייה של התנצלות דבילית לפני 100 שנה. מדובר פה בעניין צרכני! נטו! - אנשים שילמו כסף על מוצר לא קיים. והלקח? - לא לעשות זאת שוב. ככה פשוט. (לאיילת, יש מי שמבינים מעט בצרכנות נבונה, ואת נשמעת לי אחת שמבינה היטב, ויקחו את העניין הזה גם ואפילו לתביעה, לחלק מהמעריצים זה נראה מוגזם או מעליב, כי יש להם קושי להפריד בין מוצר דיויוי לבין ריטה, והם לא רוצים שריטה תיפגע, לי זה נראה השקעת אנרגייה לריק כי יש לי דאגות אחרות גדולות יותר כרגע.. אבל- זה ש אני לא לוקחת בזה חלק זה - א. כי לא רכשתי מכספי שלי ב. כי אין לי כוחות להתעסק בזה. לא אומר שאני לא מכבדת את הכעס שלך, ואת האכזבה שלך כצרכנית. ואני מאחלת לך הצלחה באיך שתבחרי לטפל בזה. אנשים רכשו מלכתחילה "מוצר לא קיים" ואיש לא רימה אותם בעניין זה.אך במועד הנקוב הם לא עמדו. ועל כך אפשר להתרעם באלפי דרכים. מחאה, טלפונים, תביעות, מיילים לריטה וכו', אני בוחרת בלחכות, כי כבר שכחתי מהמופע הזה לגמרי. כן-גם אני מאוכזבת -האכזבה אכן קיימת, אך,זה לא גורע כלל מאהבתי לריטה, אבל זה גורם לי לחשוב על ההבדל בין פשטות מחבקת ברגע האמת לבין גרנדיוזיות שאין לה תאריך סופי. ותזכורת לעצמי- כשקונים מוצר לא קונים חתול בשק, ממששים אותו, מבקשים אותו בשקית ובמקום!

תלתלית

New member
עכשיו אני שומעת את "נוצה ברוח"

ושוב מגלה שריטה בשבילי היא יותר מדיוידי גרנדיוזי שאיזה מדיה הפקות בע"מ מבטיחה לי כבר חודשים.

73beetle

New member
בקשר לתביעה../images/Emo70.gif

בתחילת נובמבר כחלק מההתארגנות לקראת תביעה יצוגית יפורסמו באנרים(פרסומת בתשלום) במספר אתרים נחשבים כדוגמת וואלה ,,,,, הקוראת לכל נפגעי הדי וי די לבוא להרשם ולשתף פעולה כנגד הנתבעים . יש אלפי אנשים שלא מודעים לקיום פורום זה ואחרים שכבר דנו ודנים בנושא הדי וי די ,לכן יש להביא זאת לתשומת ליבם באמצעות שרותי המדיה השונים ,,, פרסום הנושא בערוצי הטלויזיה השונים נכון לרגע זה לא יביא תועלת,,, ברגע שהתביעה תצא לפועל אני אדאג להעביר את האינפורמציה בצורה הטובה ביותר למי שצריך לפעול בנושא.

מטסס

New member
לכל העצבניים והמחרימים...כנסו!

הצעתי לכם...כנסו לסופר פארם הראשון שאתם רואים ברחוב, אל תתקשקשו ליד הבשמים והקרמים ואל תתעכבו על מבצעים, כי אין לנו זמן ולא תמיד זה משתלם, ואנו צריכים כרגע כל שקל. פשוט סורו ישר לכיוון הרוקח בבית המרקחת ובקשו ממנו - "רגיעון" (לאלו מבינכם שממש כבר לא נרדמים בגלל הדי וי די - נא לקחת חצי כדור ווליום בנוסף) כבר בררתי בשבילכם ועידכנתי את כל הרשתות, רק תאמרו שאתם מנפגעי הדי וי די !!. את הרגיעון ניתן לרכוש ללא מרשם רופא. את החשבון אתם מוזמנים להגיש אלי ואשמח לשלם. עוד אשמח לשלם סכום כפול מזה ששלמתם על הדי וי די תמורת העברת זכויות הרכישה אלי. רק תפסיקו לעשות רעש, מלחמות, השמצות ושאר ירקות. די !! נמאסתם !! נראה לי שאתם בכלל מושתלים פה רק כדי להכפיש ולהתסיס !! אני אישית מכירה כל כך הרבה שרכשו את הדי וי די , ואינם ממעריצי ריטה , וכמוני וכמו רבים פה מגלים סבלנות. אז יאללה... קדימה לסופר פארם !!

למעלה