חדשות: אמפל מצטרפת מחר לבורסה

מצב
הנושא נעול.

dw2322

New member

תוספת מבורכת לבורסה התל-אביבית: ממחר אמפל הופכת להיות דואלית, תסחר גם בנאסדק וגם בתל-אביב וצפויה להכנס למדד ת"א100 בעדכון בחודש דצמבר. אמפל היא חברת השקעות, כשהודות לאחזקה ב emg שתספק גז ממצרים לישראל תהווה שחקן חשוב בסקטור האנרגיה המקומי. לאחר השלמת הגדלת האחזקה ב emg אמפל נסחרת בשווי של 150M$ לערך, סביב הונה העצמי (יהיו 30M נקוב, ולא ה 20M שרואים בנתונים כיום). ל emg עתודות גז בהיקף הגדול בסדרי גודל מזה של ים תטיס והיא עתידה להיות ספק הגז העיקרי של מדינת ישראל בעשור הקרוב. מחזיק ולא ממליץ

איזה מחיר למניה ראלי בשבילה?

תוספת מבורכת לבורסה התל-אביבית: ממחר אמפל הופכת להיות דואלית, תסחר גם בנאסדק וגם בתל-אביב וצפויה להכנס למדד ת"א100 בעדכון בחודש דצמבר. אמפל היא חברת השקעות, כשהודות לאחזקה ב emg שתספק גז ממצרים לישראל תהווה שחקן חשוב בסקטור האנרגיה המקומי. לאחר השלמת הגדלת האחזקה ב emg אמפל נסחרת בשווי של 150M$ לערך, סביב הונה העצמי (יהיו 30M נקוב, ולא ה 20M שרואים בנתונים כיום). ל emg עתודות גז בהיקף הגדול בסדרי גודל מזה של ים תטיס והיא עתידה להיות ספק הגז העיקרי של מדינת ישראל בעשור הקרוב. מחזיק ולא ממליץ

dw2322

New member
לא כ"כ יודע

לא כ"כ יודע
אין לי הערכה עד כמה גדול יהיה העסק הזה ב emg. בכל מקרה נראה לי שעסק כזה בטח שווה לפחות את הונו העצמי, שזה היכן שהיא נסחרת עכשיו. מקווה שבהמשך הדרך יגיעו גם הערכות אנליסטיות (הם כבר בקשר עם מעלות ומדרוג כך שאני משער שיתחילו לרחרח סביבה בקרוב). מחזיק ולא ממליץ

dw2322

New member
כתבה מגלובס

כתבה מגלובס
הם פרסמו גם Q2, עם רווח נקי של 1.4M$

tal5ab

New member
שאלת קטנה

כתבה מגלובס
הם פרסמו גם Q2, עם רווח נקי של 1.4M$
שאלת קטנה
עכשיו שהיא מתחילה להיות דואלית מאיפה "נוצרות" המניות המקומיות שאני קונה? וממי אני קונה אותן?

dw2322

New member
רישום כפול

שאלת קטנה
עכשיו שהיא מתחילה להיות דואלית מאיפה "נוצרות" המניות המקומיות שאני קונה? וממי אני קונה אותן?
רישום כפול
אמפל רשמה את מניותיה בתל-אביב, לכן באופן עקרוני כל 20M המניות (ובעוד זמן מה 30M, לאחר ההקצאה למימן) יכולות להסחר בשוק המקומי. כל אחד יכול להעביר לשוק המקומי את מניותיו הרשומות בארה"ב, אבל צריך להתחשב בעמלת ארביטראג' (שיש בבנקים, לא יודע לגבי ברוקר פרטי, יכול להיות שאין (מישהו יודע?)), בעיה שאין למוסדיים. מאחר והנייר ישראלי אז סביר להניח שהוא מוחזק ע"י גופים ישראלים, וככל הנראה הם אלה שהציבו את ה ask-ים השונים. אמפל פתחה את היום הראשון שלה בתל אביב בעלייה של 10% לערך, במחזור של 60 אלש"ח ב 9 עסקאות. מספר ני"ע 1098300.

new user1

New member
לDW,אתה מתכוון לאמפל אמריקן?

לDW,אתה מתכוון לאמפל אמריקן?

מצב
הנושא נעול.
למעלה