חדשות אלאודדדדדדד

sapir aloud555

New member
חדשות אלאודדדדדדד../images/Emo70.gif

מכיוון שאני לא יכולה להקפיץ את החדשות הישנות, שעומדות כבר לקפוץ לעמוד שני.. ומכיוון שאני כבר לא אשרשר לחדשות שכתבתי אתמול כי זה כבר נהיה שרשור גדול ואני חושבת שלא תראו את החדשות הקיימות אז פתחתי שרשור חדשות חדש... 1- טוב, אז יש שמועות ש- lights music camara action הולך להיות רצועה נסתרת\בונוס באלבום החדש.. [הלוויה..] ואם לא שמעתם עדיין אז זה פה. 2- שמעו על עוד רצועה מהאלבום ששמה stay now, אבל זה לא בטוח שאכן היא נמצאת באלבום - שוב שמועות. 3- אומרים שdont wait יזכיר את השיר jump איכשהוא, [שוב שמועות.. בבריטניה יש מלא כפי ששמתם לב..] 4- הווידיאו יוצא לבריטניה השבוע. [והפעם לא שמועות אלא על אמת, למרות שאמרתי את זה מליין פעם, אבל הפעם זה על אמת.] 5- שוב חזרתי לשמועות הרצות בבריטניה- עוד רצועה ,שאולי לא מציאותית- Shame. שמועות..... [לכו תדעו.] וזהו לבנתיים.

sapir aloud555

New member
../images/Emo122.gif אופססס

1- טוב, אז יש שמועות ש- lights music camara action הולך להיות רצועה נסתרת\בונוס באלבום החדש.. [***הללוויה..] ואם לא שמעתם עדיין אז זה פה

ramoni

New member
אחלה שיר..

אני עדין שואל את השאלה הידבלסטית למה שמים את השירים היפים דוקא כרצועה נסתרת, אבל זה בעצם בגלל היותם שירים שקשה להגיע אליהם

sapir aloud555

New member
אולי

זו עדיין שמועה כפי שאמרתי.....
אם זה נכון זה יהיה טוב שזה ישתלב באלבום החדש, אבל דיי חבל שאולי לא ייצא כסינגל מהיותו רצועת בונוס או נסתרת איך שתקראו לזה...
ואו

sapir aloud555

New member
../images/Emo122.gif........

שוב טעות.. [אוי זה לואיס!
...] ענבל TNX
"...איך שתקראו לזה...
ואולייייייי כןןןןןןןןןן!
"

sapir aloud555

New member
בלעעעעעעעעעעעעעע

למה אני חייבת להקפיץ? יאאלה ג'אמפ פור מי לאבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב גאמממממממממפפפפפפפפ יאלה קפוץ שרשור קפוץץץץץץץץץץ JUMPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

sapir aloud555

New member
כמה פעמים צריך להקפיץ את זה?

טוב אולי עדיף שלא ,היום זה יום דיי יבש בחדשות אלאוד, אולי מחר......

EdenLovesMartin

New member
מוסיפה קצת חדשות!!!

GIRLS ALOUD were finally back on stage – and on form – at the weekend. After what seems like a long absence, NADINE COYLE, NICOLA ROBERTS, CHERYL TWEEDY, KIMBERLEY WALSH and SARAH HARDING strutted their stuff at Fox Kids Planet Live in Rotterdam, Holland. With lots of bum-slapping and pouting they went down a storm. But it wasn't all fun for Nadine – after a weirdo kept phoning her mobile. She says: "It really freaked me out. I couldn't be by myself so I slept with Kimberley." Meanwhile, LIBERTY X's MICHELLE HEATON wowed fans at the gig with her tiny mini.

EdenLovesMartin

New member
המשך לכתבה ששמתי...

Girls Aloud star Nadine Coyle is being targeted by a stalker. The 18-year-old Derry-born singer is terrified of a mystery man who has been plaguing her with calls. At the Fox Kids Planet Live show in Rotterdam, she revealed: "It's very creepy. He's been leaving me messages on my mobile. I've taken it very seriously. "The person knows a lot about where I have been and what I've been doing. I'm so scared, I have to share a room with Kimberley. I don't want to take any risks."

sapir aloud555

New member
אימאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

מה קרה!!! מה הוא רוצה ממנה מהההההההההה לאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאאאאאא טוב...... מה קרהההההההה......?! שיו מפחידדדדדד שיעזוב אותההההההההה בנתיים שתהייה עם קימברלי, באמת לא צריך לקחת סיכון.... [ואוו סוף סוף הבנתי איזו שהיא כתבה איכשהוא...... חחחחחחחחח......
]

sapir aloud555

New member
בלעעעעעעע

הבנתי שהיתה להן איזו הופעה בפוקס קידס [הלוואי שזה יגיע אי פעם לפוקס קידס הישראלי..] אבל אני לא מבינה הכל ממש
אני אנסה להבין אח"כ......
כי אנגלית כבר נמאס לי להיום..

sapir aloud555

New member
חדשדשותתתתתתת

לקימברלי יש מראה שיער חדש, בצבע- ש-ח-ו-ררררררר היא לא השאירה אף פס בלוננננדדדדדדדדדד! רק שחוררררר אאאא... יפה לה ,אבל אני מעדיפה את התסרוקת הקודמת.. טוב בקרוב אתרגללל......
ואה, ב"מבזק" החדשות הקודם, לא הבנתי למה הבנות מסתתרות מהמצלמות נכון? אז זה היה כדי שלא יראו אותן במראה החדש שלהן, ככה אומרים בפורום של GA WORLD... אז בקרוב בקרוב נראה אותן במראה החדש [או שכבר ראינו.....?] בקליפ החדש שייצא השבוע!

sapir aloud555

New member
הנההההההה

שירשרתי את זה לאותה הודעה עם שרה ומייקיי, כאן אם אתם לא רואים תתמונות ורואים X אז תלחצו על זה, ואז רואים תתמונה. [כי אצלי רואים ככה, אני לא יודעת מה אצלכם.....] תגידו לי מה אתם חושבים!

למעלה