חדשה

סנדיק

New member
חדשה

אני די חדשה בקטע של פורומים, אבל החלטתי לתת לזה צ'אנס, אני לא ממש יודעת מאיפה להתחיל, מהפרעות האכילה שלי? מהנטיות האובדניות שלי? מהדיכאונות שלא נגמרים? מהאונסים האכזריים שעברתי? או סתם מהזוגיות במשבר שלי עם בעלי ואב לשני ילדינו המדהימים? ילדתי לפני חצי שנה ועד לאחרונה היה נראה כי הכל יציב ורגוע, אבל שב הים החל לגעוש בתוכי, שוב התחלתי עם הירידה בתיאבון, לשכוח לאכול, להרגיש שמנה למרות שאני יותר רזה ממה שהייתי לפני ההיריון הנוכחי, להיגעל מאוכל ובעצם לנסות להיעלם??? כבר הייתי במיליון טיפולים, אצל טריליון מטפלים והחלטתי שכבר אין לי כוח לאף אחד. לפני שנה הייתי על תרופות נוגדות דיכאון שלא ממש עזרו, למרות שניסינו כמה סוגים, מינונים וזאת לאחר דיכאון קליני מג'ורי ואפילו ניסיון אובדני/פגיעה עצמית לא ממש מודעת, פתאום יצאתי מזה אבל נראה שהכל מתחיל שוב, המילים לא ממש מתחברות לי, אבל נראה לי שזה עוזר לפרוק את מה שעל הלב בלי שמישהו ישפוט אותי... מבחוץ אני נראית כאדם מאושר, עם חיים מדהימים, אבל בעצם הכל מסיכות (כמה אירוני לדבר על מסיכות לפני פורים?) החיים פשוט לימדו אותי שאסור שמישהו יראה שאני סובלת או שרע לי אחרת אף אחד לא יאהב אותי... אז בעצם כמעט אף אחדלא יודע עד כמה המצב שלי עכשיו ירוד או עד כמה אני מסוכנת/לא לעצמי, אבל... נמאס לי לחפש אוזן קשבת, כל הזמן נפגעת מהאנשים הכי קרובים והכי יקרים... מקווה שאני לא מעייפת אתכם, כי אני בעצמי מתחילה להתעייף מכל מה שאני כותבת, כי לראות את הדברים כתובים זאת תחושה אחרת... אנסה לשמור על קשר..

ben961

New member
מבינה

מבינה את הרגשה שלך שלא רוצים שאף אחד ידע באיזה מצב את....... אבל תנסי לפנות למשהו שאת סומכת עליו ושלא ינסה לשפוט אותך אלה לעזור לך וחוץ מזה יש לך בטח ילדים מקסימים שצרכים אותך מאוד ואוהבים אותך נסי לשאוב כוחות מהם........
חזק ממני ותהיה
במה שאת אני מאמינה שאת שווה הרבה מאמי אשמח לשמוע ממך

סנדיק

New member
ניסיתי

שוב ניסיתי לשתף ומה יצא לי מזה? נראה לי שכאב לב/חור גדול עוד יותר...רק חיזקתי את ההרגשה שאני נמצאת עם האדם הלא נכון, לא שיש אדם נכון כנראה, או שמשהו שאני עושה גורם להם להתנהג ככה... וחוץ מה נראה לי שהחבר שלי נבהל ולא בטוחה שהוא יודע להתמודד עם האינפורמציה שנתתי לו. סתם מרגישה עוד יותר לבד

תגובה

אל תסתמכי על רופאים, כי תרופות וכימיקלים יכולים להזיק יותר מלעזור. אל תעשי דיאטות מפורסמות, כי זה בסוף מזיק ומשמין. אכלי נכון, לא יותר מדי ולא פחות מדי. אכלי בעקר דברים טבעיים ובריאים כמו פרות וירקות, ולא דברים שמנים ומתוקים כמו ממתקים. התעמלי היטב כל יום, לא יותר מדי שלא תזיקי לגופך, ולא פחות מדי. אם תשתפי חברים ברגש כן ותהיי אמתית, לא יתרחקו ממך בגלל זה. האוהבים אותך באמת ינסו לעזור לך ולתמוך בך.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
את לא מעייפת בכלל....

לא רק שאת לא מעייפת, אלא שאת מעוררת את הרצון- רק להקשיב עוד ועוד למה שיושב שם בתוך הלב, לכאב הזה, לקושי הזה לצעקה האילמת שאת מבקשת לפרוק... נשמע שמה שמעייף, זה הצורך הזה לשים מסכות לא להיות מסוגלת להיות את עצמך, לשים את הכאב שם בחוץ לא להאמין שיש מי שמסוגל להכיל את הכאב הזה, לתמוך להרגיש שהכל מזויף...להרגיש שאת כל כך לבד... גם אם המילים לא מתחברות, כל כך חשוב שיהיה את המקום עבורך לפרוק, להוציא, לשחרר לדעת שיש מקום בטוח בו את יכולה להוציא את מה שקשה להוציא במקומות אחרים כדי לא להיות עם זה לבד, כדי להרגיש שיש אוזן קשבת. מזמינים אותך להשאר כאן, להמשיך ולשתף ולהוציא נכיר מעט יותר, נבין מעט יותר ואולי נוכל לחשוב, יחד, על אפשרויות...על דרכים נוספות לקבל עזרה... בנתיים, רוצים שתדעי, שאנחנו כאן, מקשיבים לך...

למעלה