חדשה..

עדידס028

New member
חדשה..

היי, יש לי ילדה מהממת בת 3... לפני כשבוע התבשרתי אחרי ניסיון של שנתיים וחצי להכנס להריון שיש לי תאומים... אני לא כל כך בקיאה בבדיקות שצריך לעשות.. למען האמת, אני לא יודעת אם למשל בשקיפות עורפית צריך ללכת לרופא שמומחה בבדיקת תאומים ובאופן כללי, כל רופא נשים אמור לדעת לבדוק אישה שיש לה תאומים? יש לכן המלצה לרופא טוב לשקיפות עורפית באזור המרכז? אני בקופת חולים לאומית... תודה מראש,

זפרנית

New member
היי

המון מזל טוב קודם כל. אני לא בלאומית אז לא יודעת להמליץ לך על רופאים שם אבל אני כן ממליצה ללכת לרופא שתמחה בהריון תאומים/בסיכון גבוה שיוכל בהתאם לשלבים להסביר לך ולשלוח אותך לבדיקות הרלוונטיות. לגבי שקיפות עורפית והסקירות, אני באופן אישי עשיתי אצל רופאים של הקופה שהם לאו דווקא מומחים לתאומים, פשוט בדקתי לפני כן שיש עליהם המלצות (שאגב הם מקבלים גם באופן פרטי) והייתי מאוד מרוצה. את צריכה מישהי מלאומית מהמרכז שתמליץ, אני במאוחדת. בהצלחה :)

שירישי

New member
ברוכה הבאה עדי../images/Emo140.gif

אני בלאומית
בלאומית אישרו שקיפות עורפית בבי"ח .(אולי זה השתנה בינתיים) ואני בחרתי לעשות באיכילוב והייתי מאד מרוצה (הבדיקה היא חינם). גיניקולוג רגיל יכול ללוות הריון תאומים, אבל יש שמעדיפות להיות במעקב אצל רופא הריון בסיכון גבוה. אני הייתי בתחילת ההריון במעקב אצל רופא הפוריות (ד"ר ברקוביץ
) ואח"כ עברתי לרופא הריון בסיכון גבוה - ד"ר אריאל מאני. יש במרכז לבריאות האישה בבני ברק גם את ד"ר דורון קרייזלר (מקווה שלא שיבשתי את השם) ששמעתי עליו דברים טובים אבל אני לא מכירה אותו. וחוץ מזה - אחרי שנתיים וחצי תאומים הם בהחלטי פיצוי הולם
מאחלת לך המשך הריון תקין וקל, בלי שום דרמות

למעלה