חדשה

עילם111

New member
חדשה

בנות יקרות ערב טוב ! המון פעמים ניכנסתי וקראתי כמה וכמה הודעות וחייבת להגיד לכן, שאתן יפות ואמיצות עם כל המשתמע מכך ! אז החלטתי סוף סוף להתכתב בפורום המיוחד הזה ולשתף אתכן........ אני בת 41 ועוד מעט וחצי. התחלתי את הטיפול הראשון שלי בגיל 39 בדיוק . כי חשבתי המון עם המון דילמות להביא לעולם ילד}ה לבד ! המון התלבטויות וחששות וחרדות ומה לא .......... אבל ידעתי בליבי שבגיל 40 אני אהיה בהריון כותבת המון ( ניראה לי שאני יכולה להוציא כבר ספר לאור ) . 3 הזרעות ובהפריה השניה ניכנסתי להריון . ביום הולדתי ה 40 עשיתי אולטרסאונד והיה דופק. אחרי שלושה שבועות היה הפלה . מכאן ואילך ............. אין כלום . ! ולא חיכיתי אחרי ההפלה בחודש וחצי מיד התחלתי טיפול ועד היום כמעט כל חודשים בלי לחכות ובלי לבכות המשכתי והמשכתי הכאב שאני מדחיקה. היום אני עומדת על 2 ביציות אמרו לי זה הגיל. ביום חמישי הלכתי שוב לבי"ח ודרשתי טיפול אגרסבי . ולא כל כך ניראה לי . היום החלטתי לעבור אולי בי"ח עשיתי כבר טלפונים . תאמת לא מתכוונת להתייאש . אבל קצת מייאש ! תיסכול, ברור לי שאני לא ירים ידיים ורק רגליים חחחחחחחח הרופא אמר לי שבגיל 42 לחשוב ולהתחיל בתרומת ביצית דבר שדי עצבן אותי . וכל הזמן אותם מינונים חוץ מעכשיו שהוסיף לי עוד אמפולה. שזה לעצמו עיצבן אותי . ושירון קטן אני נורא רוצה להיות בהריון , להתענג בבישול של תינוק ראשון ! לתפוח ולהתעגל ולבדוק עם המקל...... ילד רוצה להביא לעולם לחבוק ברוך ליבי ניפעם יקרא לי "אמא" האושר מושלם רק זאת אבקש מבורא עולם ! מאחלת לכולן שהחודש יהיה לכן סבב מנצח ! עילם

למעלה