חדשה

ברוכה הבאה אלינו בלנקה ../images/Emo141.gif

מה שקורה כאן זה דברים נחמדים ומעניינים. תרשי לי לקבל את פנייך בזר פרחים ובקבוק יין אדום, והזמנה של ריקוד סלון כאשר את רכובה עליי אני הסוס. מאחל לך שיהיה לך כייף ביננו.

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

שבי עמנו קראי את ההועדות וזרמי לך בנחת עם הכתובים והכתובים אם תוסיפי תמונה או סיפור יהיה נהדר כותבים בנחת את החיים פה בפורום

alondli

New member
היי בלנקה, מה אני אגיד לך..../images/Emo13.gif

..מי יודע מה באמת קורה כאן..
כנראה מה שקורה בכל מקום אחר..את יודעת.. כזה כאילו..באים, מדברים, שותים קפה, יין אדום, מתבדחים, סיפורים איזו וודקה..חיבוקים, נשיקה על העורף...מתעלסים קצת.... החברה מתחממים...נגמר היין..חלק נכנסים לבריכה..אחרים עולים לחדר ההוא למעלה ,נהנים קצת , משתוללים קצת..רגיל כזה. יורדים חזרה... אהלן..מה העניינים ,מה קורה?, איזו בירה? לא ? דיאט קולה אמרת ? בטח שיש... אז.. שותים קפה, שניים עולים, אחת יורדת..
מה'אני-יגיד-לך..
את יודעת..הכל פה..רגיל כזה
, כמו כולם, כמו בכל מקום אחר..
..לא משו..
ומה קורה אצלך..? ומתי..?
..
סתתם, סתם, ברח לי..היה לי יום כייפי בחוץ ויש לי מצב רוח..
אז לא להיבהל, הכל דיבורים..אבל באמת נחמד פה, ומגוון זה בטוח..ותמיד תמצאי אוזן קשבת, יד מושטת, חבר/ה לשיחה נעימה וקלילה..פה בדיחה..שם סיפור... עולים לחדר...דיייייייייייייי... מה קורה לי היום??
טוב, אישתי שתחזור...
היא לא יודעת מה מצפה לה... בעצם היא כן...
..
...דגים בתנור בנוסח הבית,קניתי הבוקר, יש לי מתכון מנצח...
אז..ברוכה הבאה..

ומה המתכון אלון?

ואיזה דגים?
ויש גם צ'יפס קריספי? וסלט נוסח אלונדלי , כמו שרק אתה יודע להכין?? ליאור

alondli

New member
..תראי חמודה..../images/Emo150.gif לא מגלים סודות

מהמטבח..אבל יש שם יין לבן, פטרוזיליה, שום, בצל..פלפל שחור...ויותר לאמ'גלה..
בלי צ/יפס, אוכלים בריא..

חחחחחחחחחח... איזה אסוציאציות...

בסך הכל התכוונת לספר לה... שכאן עושים את הסקס הכי בטוח... מאחורי המיקלדת... מקסימום עולים שורה... יורדים שתיים...
הוי, זה היה טוב... צחקחתי המון... שבת שלום שתהיה לך, ולכולנו.

alondli

New member
אני מקווה שלא הבהלתי אותה...../images/Emo12.gif...

ואולי קשה לה.. בחדר ההוא... ללא מעלית
אז היא ירדה... לאילת לסופ"ש, עם הגבר שלה , משישי עד מוצ"ש, עד אז נחכה לה ... ובינתיים גם ד"ש..
..

blanca64

New member
../images/Emo140.gifאיזה חמודים אתם ....

ממש קבלת פנים חמה וכייפית רק עכשיו ראיתי כי הייתי קצת עסוקה והאמת .... ממש לא ציפיתי לכזה חום אז תודה לכם ואחלה יום לכולם

למעלה