חדשה+שאלונת

A Whisper

New member
חדשה+שאלונת ../images/Emo8.gif

אז אממ.. שלום :} אני דניאל, בת שבע עשרה, ואני קוראת סמויה בפורום כבר +- שנה וחצי. אה וגם שלחתי את החבר שלי לעשות כאן דוקטורט
.. *הממצאים אכן מרשימים* חבר שלי ואני פעילים מינית כבר כמה זמן ועשינו הרבה דברים ביחד.. אני מרגישה מאוד בטוחה במערכת הזו ומאוד נוח לי עם עצמי ואיתו, אז אני מרשה לעצמי להיפתח לכל.. :} אז כהה, רק בשביל תקציר לשאלה (שאגב תבוא בקרוב
), להבדיל מהתנוחות ה"מקובלות" התנסינו בסקס אוראלי ומאוד נהננו *
*, כמו כן ירדנו אחד לשני ואנחנו משתדלים לענג אחד את השני לעיתים תכופות *אוי אני תמיד קוראת כאן אבל אף פעם לא חשבתי שזה יהיה כל כך מביך לספר את זה xD* .. בכל אופן, אני רוצה לעשות לו ערב מיוחד כל כך שהוא לא ישכח לעולם. יש לי בית ריק בסופ"ש ואני רוצה לחפש דברים אחרים שאני אוכל לעשות בשבילו כדי שהוא ירגיש שהערב הוא שלו בלבד.. משהו שיגרום לו להרגיש שהוא יחיד במינו בשבילי ואני מוכנה להתמסר לו לגמרי (נו, לא בצורה משפילה, אלא כביטוי לאהבה שלי אליו).. אז שאלתי אליכם, מה אני יכולה לעשות? יש דברים שאפשר להכין או משהו לקנות, או רעיונות למשחקים (למרות שגם אותם כבר ניסינו קצת D:)? לפי איך שאני מכירה אתכם, אני כבר מודה לכם מראש על ההצעות! דניאל :}

איתי בל

New member
וואו...גם מין אוראלי וגם ירדתם אחד לשניה....

אולי בשביל הגיוון תנסי למצוץ לו הפעם מצטער הייתי חייב לפי הניסיון שלי כשנשים מנסות יותר מידי ומתחילות לחפש ככה דברים חדשים לעשות זה סתם נגמר מכני ולא לעניין פשוט תהני מהבית הריק בלי לתכנן יותר מידי מה שיצא יצא פשוט תהיו ביחד נראה לי הכי טוב מכל משחק או כל השטויות שאנשים עושים אני בטוח שתעשו אחלה דברים בצורה ספונטנית

Krishi

New member
אוראלי ולרדת למישהו זה אותו הדבר ../images/Emo6.gif

אולי התכוונת לסקס אנאלי (שזה... בתחת
).. לא יודע.. חח אבל אם לא התכוונת לסקס אנאלי, אז הנה לך עוד משהו שאפשר לעשות
אפשר לעשות כל מיני דברים. אפשר למשל קודם כל לקלח אותו
אחרי זה לקחת אותו לחדר שיהיה מוכן בצורה שאנטי באנטי עם מוסיקה נרות וקטורת ואז לעשות לו מסאז' גוף (סמאז' גוף זה מסאז'.. על כל הגוף
) עם שמנים וכאלה. אחרי זה אפשר לכסות לו את העיניים ולקשור/לאזוק לו את הידיים ולהתחיל לחרמן לו את הצורה - נשיקות נגיעות וכאלה. באיזשהו שלב גם להתחיל לרדת לו.. באיזשהו שלב תשחררי את האזיקים ותני לו לזיין לך ת'צורה
(עם אפשרות לאנאלי, כמובן). או שפשוט תשאלי אותו מה הפנטזיה הכי גדולה שלו כמו שנאמר פה כבר

L o l e e t a

New member
נמ.

סטרפטיז,תחתונים אכילים,הגשמת פנטזיות,מסאז' אירוטי. אמ..את יכולה גם לצלם את עצמכם. או שתצלמי את עצמך בעירום\עם לבנים..

007bg

New member
נו, זה ברור.

קני תחתונים סקסים..... תכיני ארוחה רומנטית.... שימי אותה על השולחן.... ואז תשימי משחק טוב בטלווזיה, תזמיני ת'חברים שלו ותעופי מהבית. הנאה מובטחת.

007bg

New member
ת'לא שמעת על מפלצת הספגטי המעופפת?

האשכים שלי זה המיט בולס.

למעלה