חדשה קצת בפורום..

חדשה קצת בפורום..../images/Emo101.gif

שלום אנשים..אני קצת חדשה בפורום יוצא לי מידי פעם לכתוב ולהתייעץ עם חלקכם..לקרוא את אשר עובר עליכם.. ראיתי שישנם אנשים שמכירים זה את זה ומשוחחים בחברותה ובכייף.. איך בדיוק..אפשר להכיר ולהיכנס לתוך החברותה הזאת בניכם.. אני יודעת שזאת נשמעת שאלה קצת מפגרת...ואולי גם ילדותית..אני טיפוס דיי תיקשורתי..שפה-->לצערי..קצת לא מכיר ולא מצליח כ"כ להתערבב <בניגוד למצבים אחרים>..
האוירה פה מאוד נעימה והאנשים נראים לי איכפתיים ונחמדים מאוד..יהיה נחמד לדעת ולהכיר מי מאחורי הניקים המשונים..והאנשים מאחורי הדברים שכתובים..
אשמח לתגובה..

ישנם מפגשים אך לפניי......../images/Emo91.gif

אני חושבת שאת צריכה יותר לכתוב ולהגיב כדיי להכיר . המלצה שלי תני לזה קצת זמן והשקעה.

אפרופו מפגשים, זה רק נדמה לי???או

שבאמת יש יותר נשים מגברים ביחס של 3 ל 1? ככה זה נראה, האם גם כך במפגשים?? ואם כן כיצד מסבירים זאת? הרי גרושים יש כמו גרושות.... אלא אם כן כל הגרושים מתחתנים מהר עם רווקות. ואולי הגרושים פחות תקשורתיים מהגרושות, פחות יוצאים מהן, מוזר...

45 המקורית [1 ל 4 ]../images/Emo14.gif

טעות שניה להיום פעם ראשונה עם הילדים פעם שניה במפגשים

° זואי °

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo6.gif

תשבי קצת כאן, תקראי, תכתבי, תבואי למפגשים צ'יקצ'ק תכירי לך חברים מכאן.

היי זואי..תודה..

לשבת ולקרוא..אני פה בכייף...לחוות עם כולם את מה שעובר עליהם...לכתוב..אשתדל קצת יותר..לגבי מפגשים..איך בדיוק אדע עליהם..לאן להגיע..איפה הם מתקיימים..??? אשמח להכיר..אני אוהבת חברה ואנשים.. זה עושה טוב וכייף ביחד..

ת מ ו ש

New member
ברוכה הבאה מתוקונת../images/Emo140.gif

ובקשר למפגשים , מתפרסמים פה מידי פעם מפגשים פתוחים לכולם ואת מוזמנת להצטרף בכייף.. תמי

למעלה