חדשה פה...

mamina

New member
חדשה פה...

שלום לכולן. אני 4 חודשים לאחר לידה. 15 קילו עודפים. לא מניקה יותר. עד עכשיו לא היתה לי מוטיבציה לדיאטה עד שיותר מדי אנשים התחילו לשאול אם אני שוב בהריון. נשארה לי בטן ענקית ובכלל כולי מנופחת. אני רזה מטבעי. אבל כל הריון עושה בי שמות (שני הריונות - שני ילדים) . שאלתח היא האם אני זכאית לדיאטנית דרך קופ"ח (אני במכבי), ואם כן, האם יש מישהי מומלצת באיזור ר"ג / גבעתיים ? תודה.

בובי

New member
נראה לי שכן

בתור התחלה היתי ממליץ לך להוריד את כל המוצרים המבוססים על קמח כמו לחם פיצות עוגות גאחנון מאלוח וכדומה ולשתות רק מים זה יתן לך תנופה רצינית בדיאטה בהצלחה

חן123

New member
השאלה מה ה BMI שלך

ל BMI מעל 30 מגיע דיאטנית במימון הקופה.. עוד על BMI אפשר למצוא בטאגליינס

אתי אתי

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

קודם כל
, אם את רזה מטבעך אז זה רק עניין של זמן. תחזרי להקשיב לגוף שלך, לשובע, לרעב, והמשקל ירד. גם הגוף חוזר לעצמו עם הזמן, אז תני לעצמך חיבוק ענק בנתיים. זה לא פשוט 2 ילדודים...

mamina

New member
בדקתי, וה BMI שלי הוא 27 שזה גרוע

ביותר. בינתיים, עשיתי הבוקר הליכה של 52 דקות (אבל מי סופר? ) , הצלחתי לצלוח יום הולדת של בת של חברים, ארוחה משפחתית וערב ג'ז בלי לזלול בהם כלל (למעט כוס יין אדום וקצת גלידה). מחר יום הולדת לבעלי ... נראה איך אני אעבור את זה בלי אף עוגה. שאלה: כל כמה זמן מומלץ להישקל בלי שזה יחשב לחולני?

אתי אתי

New member
כל הכבוד לך !!!

כל דרך ארוכה מתחילה בצעד אחד קטן קדימה!!! עכשיו נשאר לך רק לשמור.... לגבי משקל - לא יותר מפעם בשבוע. עדיף פחות

למעלה