חדשה פה עם שאלה

ליאת326

New member
חדשה פה עם שאלה

אני עושה מסיבת יום הולדת לבן שלי בן ה - 8 , אנחנו חיים בחול והמסיבה היא ביום ראשון בשעה 15.00 , כלומר הילדים רק יאכלו לקראת 16.00 אחרי הפעילות המתוכננת להם, מה הכי טוב להגיש להם בשעה כזו ? כלומר הם כבר יהיו אחרי ארוחת הצוהריים ו - 16.00 זה לא בדיוק ארוחת ערב ....

אודה אם תוכלו לתת הצעות

נומלה

New member
לא בטוח

יתכן שביום ראשון קמו מאוחר ואכלו ארוחת בוקר ב-11. יתכן שהם אחרי ארוחת צהריים אבל ארבע שעות אחרי ואחרי פעילות יש מצב שיהיו רעבים ממש. לדעתי צריך אוכל ממש. איזה זה כבר תלוי בסטייל שלך. החל מפיצה דרך ירקות וכלה בנקניקיות.

פיצה.

לא זכור לי שאי פעם הייתי במסיבת יום הולדת בחו"ל שהגישו בה "אוכל אמיתי" (להבדיל מחטיפים, קרקרים עם דיפים, פירות וירקות וכו') והאוכל לא היה פיצה. תמיד פיצה.

ns4

New member
פיצה או אולי בורקסים של גבינה ותפוחי אדמה

kramerkaren

New member
רעיונות:

כריכונים (אפשר לחתוך עם חותכן) או כריכים פתוחים, פיתות ברבעים, מאפי פיצה (שבלולי פיצה משמרים), את יכולה להכין בקלות בורקסים מבצק עלים וגבינות\תפ"א (מניחה שאין לקנות שם
), מקלות של ירקות, שיפודי פירות, קלחי תירס, פופקורן בקונוסים קטנים

Amyrlin Seat

New member
אם את בארצות הברית אז חד משמעית פיצה

הילדים כבר מחכים לזה כאן, והבודדים שלא אוכלים פיצה מתארגנים בהתאם. הכי טוב להזמין פיצה בלי כלום ואם את מאוד רוצה להיות בסדר אז תארגני איזו פלטת ירקות גדולה ליד (עם מטבל) אפשר לקנות כזו מוכנה ודי שווה בקוסטקו.
אם מאיזו שהיא סיבה את רוצה משהוא שונה מהשטאנצ' הרגיל אז לכי על משהוא כמו נקנקיה בלחמניה זה גם פשוט וגם הילדים יאכלו.
אם את ב"חו"ל" אחר ולא ארצות הברית אז אני הכי מציעה לשאול את אחת האמהות המקומיות מה נהוג.

משל333

New member
מכיוון שמדובר בשעה שהיא בין לבין

את יכולה בהחלט להסתפק רק בחטיפים מוכנים שמגיעים בשקיות (עוגיות קטנות, תפוצ'יפסים שונים וכו') ובעוגה. זה מקובל מאוד וישנם הורים שבכוונה בוחרים בשעות של בין ארוחות כדי לחסוך את עלות הפיצות. את יכולה גם כמובן להגיש פיצה. מה שחשוב הוא שתכתבי בהזמנה כך שההורים יתארגנו מבחינת הארוחות.
או שתכתבי snacks & cake will be served או pizza & cake.

משל333

New member
אצלנו כולם כותבים

אם מדי פעם מגיעה הזמנה בלי הפירוט, מדובר בישראלים...

כנראה זה תלוי במקום הספציפי...

מה שכן, מכתבי תודה מעולם לא כתבתי, ואת זה המקומיים כן עשו...

adif11

New member
הישראלים אוהבים הפתעות
. פה בארץ לא מזכירים אוכל בהזמנה

במסיבה האחרונה שהגדולה הייתה בה היה כתוב: בואו רעבים

(אני מדברת על הארץ) אבל היא אמרה שהגישו רק חטיפים ועוגה.
אז צחקנו על זה שהמשפט המלא היה: "בואו רעבים, ותצאו רעבים...".

Amyrlin Seat

New member
אצלנו זה Given אף אחד לא מציין את זה

ועדיין בכל המסיבות שהיינו (X 2 ילדים) כולם: ישראלים, אמריקאים, קוראנים, סינים, והודים חילקו פיצות (אולי נתקלתי פעם או פעמיים בנקנקיות). כמו שאמרתי כולם כבר יודעים ומצפים לזה.

ליאת326

New member
תודה רבה על ההענות

אנחנו בלונדון , ניראה לי שבאמת נלך או על פיצה או נקנקיות

למעלה