חדשה, מבולבלת וחוששת

חדשה, מבולבלת וחוששת

שלום לבנות הפורום!
קוראים לי גיאלרוסה (שם אינטרנטי מן הסתם), נושקת לגיל 40, נשואה טרייה. השבועות האחרונים היו סערת רגשות ובחיטוטי באינטרנט עבור כל פיסת מידע רלוונטית הגעתי לפורום הזה.
אשמח להצטרף, לשאוב כוח ומידע בתהליך שאנחנו עוברים בדרך לארץ המובטחת.

קצת פרטים טכניים שבוודאי חשובים לצורך העניין-
הבעיה שלי ידועה- התחלת גיל הבלות מוקדם מהנורמה.
הפרופיל ההורמונאלי שלי לא מנבא טובות, אבל אני מנסה להיות מאוד אופטימית.
לאחר סדרת הבדיקות קיבלתי בימים האחרונים מהרופא פרוטוקול ״שחלה תתעוררי״ מספר 2.
החלטנו במקביל ללכת לשמוע חוות דעת שניה של מומחה. פה אשמח לך לשמוע האם אתן יודעות להמליץ על רופא טוב בתחום הזה?
החלטה שניה שלי היא להעזר ברפואה משלימה.
יש לכן השגות לגבי מה טוב, מה מתאים לעוררות הפריון?
אני מתלבטת בין דיקור סיני לרפלקסולוגיה (אולי משהו אחר?).
אם יש לכן עוד דעות, הארות או כל דבר אחר אשמח לשמוע.
גיאלרוסה ובן זוגה.

ממליצה בחום על ד"ר בר חוה. תסבירי להם כשאת קובעת תור

שזה לחוץ במיוחד בגלל פרופיל ההורמונלי. אחרת יתנו לך תור לעוד 8 חודשים.. לבנות מעל גיל 42-43 נותנים קדימות בתור.. אולי יתנו גם לך.
בכל מקרה זו המתנה של כמה חודשים. השאלה כמה...

לא הבנתי אם את בהזרעות או IVF. אם הפרופיל ההורמונלי שלך הוא כמו של מישהי מבוגרת ממך ב 3-4 ויותר אז אל תבזבזי זמן על הזרעות לדעתי.. עד התור אצל בר חוה את יכולה להספיק סבב שאיבה והחזרה (ובתקווה לא תצטרכי את התור).
בהצלחה !!

תודה והבהרות

אני עוד לא בהזרעות ולא IVF.
בינתיים הרופא מנסה להבין אם יש עוד ביציות בסל או לא.
קיבלתי סבב שני של הורמונים שאמורים לעורר את השחלה, בתקווה שתצוץ ביצית.
אם הבנתי נכון את התוכנית, במידה ואכן תצוץ ביצית (או שתיים), הוא ישלח אותי להזרעה.
ממה שהבנתי ממנו, לא יאשרו לי IVF עם הפרופיל ההורמונאלי שיש לי כרגע.
בר חווה הכוונה לד"ר איתי בר חוה?
הוא מקבל רק פרטי או גם דרך הקופה?
משהי מכירה את ד"ר נרי לאופר מהדסה?
תודה

נוקי30

New member
אכן איתי בר חוה

מקבל רק בפרטי, אבל אם יש לך כללית, אז הוא בהסדר...

פרטי אך לאחת הקופות (מאוחדת?) יש הסדר איתו וביקור

עולה איזה 200 שח בלבד (לא בטוחה בפרטים, אני במכבי ואין החזר.. ). העלויות ברגיל הן 1000 שח ליעוץ וכנל לשאיבה ולהחזרה (כל אחד). בנוסף משלמים לאסותא משהו כמו 700 שח. על תרופות יש סיבסוד כמו מישהי שעושה בציבורי (בהנחה שהקופה מאשרת ivf, אחרת בשני המקרים משלמים מחיר מלא).

הייתי שולחת לקורין את הפרופיל ההורמונלי ומתייעצת איתה אם יש סיבה לקבוע תור או שאכן לא יהיה סיבסוד.

בהסתמך על המצב שמשתמע ממה שאת אומרת -לדעתי אל תבזבזי את הזמן על רופאים שהם לא מהנחשבים ביותר בארץ בתחום.

בר חוה ידוע בתור אחד שאצליח לגרום לכך שבנות שאמרו להן במרפאות אחרות שהן צריכות תרומת ביצית הצליחו לייצר גם 5-10 ביציות משלהן. אבל כמו כולם.. יש גבול גם למה שהוא יכול לעשות.. ויתכן שאכן קורין תגיד לך שאין לך מה להתחיל ivf אצלהם כי לא יהיה לך אישור מהקופה (שמעתי אותה אומרת זאת בצורה עדינה למישהי פעם בטלפון, אבל משארת שמדובר במקרה ממש חריג, מקווה שאצלך מדובר במקרה קל בהרבה ממה שאת מתארת).

שימי לב שאם לא יהיו ביציות זה עדיין לא אומר שעם פרוטוקול אחר גם לא יהיו. לכן ממליצה לך להיות אצל רופא מהמומחים הגדולים בארץ בתחום.

המון הצלחה!

נוקי30

New member
מחזקת את ההמלצה על בר חוה

תשלחי מייל לקורין (יש באתר) ותכתבי שאת מעל גיל 40 ועם רזרבה שחלתית נמוכה אולי יתנו לך תור מוקדם.
בעיקרון מאוד מומלץ לשלב עם דיקור וכמובן כדאי מדקר שמומחה בפוריות ולא סתם. יש אצל בר חוה מישהי ואת יכולה גם לבקש פה בפורום המלצות לפי אזור מגורים.
אז ברוכה הבאה לשהות קצרצרה ושיהיה המון בהצלחה

אני אכן בכללית

אנחנו מטופלים כרגע על ידי פרופ' זיידמן לאחר שקיבלנו המלצות משתי חברות.
אבל מכיוון שהבעיות שלהן היו שונות משלי, אנחנו מחפשים דעה נוספת.
ורק לסבר את האוזן, ה- FSH שלי מעל 60....
אתייעץ עם החצי השני לגבי ההמלצה שלכן.
השם שלו לא עלה עדיין בחיפושים שלנו באינטרנט.
אם הוא מקבל דרך קופ"ח כללית זה אכן יתרון.
תודה רבה!

זיידמן גם נחשב לרופא מעולה, מהטובים בארץ, ועדיין לא מזיק

לשמוע דעה נוספת, הייתי משריינת תור לבר-חוה, גם ככה יקח זמן עד שיגיע התור.

acka

New member
חו"ד שניה

אני מאלו שממליצות בחום על זיידמן, אבל לאור גילך ומצבך חוות דעת שניה מומלצת מאוד.
ואני לא רוצה לנטוע בך תקוות שווא.
FSH של 60 זה לא דבר של מה בכך.
מקווה שימצא הפרוטוקול המתאים עבורך.

תודה. שלחתי מייל למרפאה של בר חוה

אני יודעת שהמצב לא מזהיר (בשלון המעטה), אבל אני מנסה לשמור על אופטימיות.
זיידמן אמר שהיו לנו נשים עם פרופיל יותר גרוע שנכנסו להריון.
תודה לכולן

בלונד23

New member
אני אישית

לא ממליצה על זיידמן. ממליצה על בר חווה. מה שלא כתבו לך פה זה שבר חווה מאוד מאוד יקר.

בלונד23

New member
תוכלי מהסביר?

אני בכללית, ולי אמרו שרק פגישה אחת משולמת בהסדר במסגרת ייעוץ ב-120. אחרי זה כל פעולה משולמת לפי המחירון. אז מה הכוונה שבכללית יוצא זול? הרי אין שום החזר ושום דבר מלבד הפגישה הראשונה, אני מפספסת משהו?

גם לי שה מה שידוע

משלמת רגיל לבר חווה 1000 לשאיבה 1000 להחזרה... היסטרו גם עלה 1000 עם החזר מכללית מושלם של 707 שח.... פיפל שילמתי 200....
רק הפגישה הראשונה עלתה לי 120...

rabbitm

New member
אישית לא ממליצה על זיידמן

לדעתי (מנסיוני) הוא פחות יצירתי בנשים מאותגרות פוריות
הייתי, כמו שכתבו לך, פונה לבר חוה

בהצלחה!

Clair24

New member
אישית גם לא ממליצה על זיידמן

פספס משהו מאוד ברור אצלי ואני ממש לא מקרה מאתגר. הלכתי אליו כי התור שלו היה לפני בר חווה והוא בגדול מומלץ. בר חווה אמנם יותר יקר אבל הטיפול הראשון אצלו הצליח כך שבחישוב הסופי זיידמן היה יותר יקר בכסף, זמן, כאב לב, והשלכות פיזיות רבות. ממליצה בחום על בר חווה.

למעלה