חדשה כאן

הילית 1

New member
חדשה כאן

שלום לכולכן. לאורך כל ה- 16 שבועות האחרונים, אני משתתפת סמוייה, אבל נהנית מכל רגע. הבטחתי לעצמי שאחרי שאני אעבור את הסריקה הראשונה בשלום, אני אצטרף. אז הנה אני כאן. מחכה לבת
, בתחילת אוקטובר. יום טוב לכולכן.

נשמי

New member
ברוכה הבאה שיהיה בהצלחה../images/Emo20.gif

זהו הריון ראשון שלך? ספרי על עצמך מאפיה את בארץ והעיקר שיעבור בקלות...

הילית 1

New member
תודה. כן, הריון ראשון,

אני בת 30 (די זקנה פה....), וגרה במושב גן חיים (ליד כפר סבא). ו.. אני כל היום מול מחשב בעבודה, ככה שזה גיוון מאד מעניין

איצית

New member
היי הילית ../images/Emo45.gif

גם לי הריון ראשון, גם אני אלד באוקטובר (אבל לקראת הסוף) וגם אני בת שלושים! (פלוס שלוש שנים וחצי אבל מי סופר) אז "נעבור" את זה ביחד

dafgol

New member
הי גם אני קשישה לא רק אתן.....

אני גם בהריון ראשון ואני בת 32 וחצי.... אז בבקשה.... חוץ מזה , איך בעלי אומר .... 30 עם הרבה פלוסים.....
אנחנו אמורים ללדת ב 23 לדצמבר...עד אז אני אהיה בת 33 ו 3 חודשים.... אז.. בואו נפתח את מועדון הקשישות.... סתם.... יאללה יום טוב , דפנה

אהבתי את הפלוסים ../images/Emo6.gif

גם אנימצטרפת למועדון הקשישות עם ההרבה פלוסים (בעיקר ק"ג
) אני בנובמבר אהיה בת 34 אמאאאאאאא´ללללללללה סיגל

איצית

New member
אני אהיה בת 34 כבר בספטמבר

אז כל מה שיש לי להגיד לך זה: צוציקית!
(זה השמייקון הכי דומה לקשיש שמצאתי...)

הילית 1

New member
מי שפיר למועדון הקשישות....

מי מכן עושה ? אני בדילמה נוראית.... מה אתן אומרות ??

אני עושה

האמת מההתחלה היה ברור לי שאעשה מי שפיר (ולאחר סיפור לא נעים שאחותי עברה לפני כשנה אני רק שלמה יותר עם ההחלטה שלי) אבל היום אני עושה בגלל סיפור אחר. בכל אופן זה נורא תלוי בהרגשה שלך, אני עושה, אבל אף אחד לא יכול להחליט בשבילך. זו צריכה להיות החלטה שלך ושל בן זוגך, החלטה ששניכם תוכלו לחיות איתה בשלום לטוב ולרע. בהצלחה סיגל

*שיר

New member
אני עשיתי ../images/Emo68.gif וללא היסוס!

גם בגלל הגיל שלי (31) ושל בעלי (כן, גם גיל הבעל קשור) ולמה לקחת סיכונים מיותרים? הבדיקה ממש ממש פשוטה, והסיכון בה מאוד קטן (זה הרבה פחות מ-ה" 1:200" המפורסם) אני ממליצה לך לעשות חיפוש ולקרוא על כל ההתלבטויות שהיו פה לאחרונה (והיו הרבה)

אני עושה

למרות שאני עוד לא במועדון.. (בת 27). גם בהריון הראשון עשיתי. שווה לקרוא ואז לקבל החלטה זוגית.

dafgol

New member
הי איצית קשישתי....

מתי בספטמבר ? אני ב 21 בספטמבר אהיה בת 33...המרחק לא גדול כל כך .... טוב אז אני רבע לקשישה....

איצית

New member
בחמישי בחודש

גם לך נדמה כאילו גיל ארבעים פשוט דוהר קדימה ומאיים להתנגש בך?

dafgol

New member
בהתנגשות חזיתית...../images/Emo73.gif../images/Emo61.gif../images/Emo88.gif

AY1

New member
ברוכה המצטרפת ../images/Emo49.gif../images/Emo41.gif../images/Emo127.gif

למעלה