חדשה כאן

חדשה כאן

אן לי כוח לכתוב או לחשוב עייפה וכואבת רוצה כדור שיעביר את הכאבים קיבלתי אתמול זריקת וולטרן שגם היא לא עזרה עם למישהו יש רעיון לכדור שעוזר אשמח בנתיים הולכת לעשות אמבטייה חמה ולחשוב מחשבות חיוביות

מירה, ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif ../images/Emo104.gif

את מאובחנת? את מקבלת טיפול? אין לנו תרופות פלא להציע,רק
והבנה... מחשבות חיוביות זה תמיד טוב, וגם אמבטיות חמות
את מוזמנת לספר לנו קצת על עצמך, כמה זמן את חולה, ומתוך זה כמה זמן את מאובחנת, מה הן דרכי הטיפול שאת מקבלת, ואיך את מצליחה להתמודד. אנחנו כאן, לענות על שאלות, לתמוך, והכי חשוב- להזכיר לך שאת לא לבד! אז ברוכה הבאה, חיה

היי

אני בת 41 +3 ילדים שמחה שהגעתי לפורום שלכם חיפשתי בכל מיני מקומות ונראה לי שהפעם זה פורום שמתאים לי , הבן שלי עשה לי קצת מסג' כך שאני יכולה קצת לכתוב . אני עם מספר פריצות דיסק , תת פעילות הבלוטה , ניתוחים שונים במעיים וכמובן הפיברו החביבה . אני לוקחת רסיטל כדי לא להוציא הכל על המשפחה עובדת 8 שעות ביום עם קשישים ומגרדת את הרצפה מהכאבים בסוף היום . ניסיתי לצאת מהעבודה דרך רופאת תעסוקה ששלחה אותי לראומטולוג מחכה כבר 3 חודשים לתור מקווה שהמלחמה תגמר עד אוגוסט כי התור שלי בטבריה . מהשיטוטים בפורומים אני מתחילה לחשוב שכדאי לי לפתוח תיק גם בביטוח לאומי אפילו רק ללימודים טוב ביי בנתיים אוהבת ושינה טובה ועמוקה

jaguarjag

New member
ברוכה הבאה ברוכה הבאה

כבר יומיים אני מתפרקת מכאבים במיוחד בפרקים יצאתי עכשיו מאמבטיה חמה עם מלח אמבט ועיסיתי על עצמי שמן עיסוי לכאבי פרקים שרירים וכו' (אני לא יודעת אם אפשר לפרסם שמות חברות) אני מזיעה בטירוף אבל פחות כואב נכנסת למיטה מקווה לקום בבוקר חדשה לילה טוב חברים שלי

למעלה