חדשה כאן

אן88

New member
חדשה כאן

שמי אן.בני התגייס לפני כחודשיים ליחידה קרבית הגעגועים קשים קשים. אני מקווה לחלוק עיצות כאן לתמוך ולהיתמך. אן

אן88

New member
תודה יונית

בחייל קרבי,כבר 4 שבועות שלא ראיתי אותו-אולי אולי בעוד שבועיים

יונית7

New member
זה מוזר.......

התגייס לפני חודשיים, ולא היה ארבעה שבועות בבית? מוגזם לגמרי. בדרך כלל, משחררים טירונים כמעט כל שבת. מקווה שיגיע השבוע, ושמאפשרים לכם לפחות לבוא לבקר.

אן88

New member
באמת מוזר...

האמת שבשבת הזו אפשרו לנו לבוא לבקר אך מאחר שהוא נמצא מאאאאאאאאאאאוד רחוק ויש לי ילדה קטנה קטנה בעלי נסע אליו. אני מקווה שהוא יפתיע ויופיע לפתע מחר או לפחות לשישי שבת.

אן88

New member
בשבוע שעבר

היה הכי קשה כי גם הבת האמצעית יצאה לטיול ל-4 ימים.אז נשארתי עם הקטנה -היה לי ריק בבית.מזל מזל שהיא נשארה איתי!

rona4020

New member
אם התגייסתם לפניי חודשיים......

הווה אומר שהוא כרגע בטירונות. לא ראית אותו ארבעה?ואולי בעוד שבועיים? את אומרת שהוא יסגור שישה? תמוהה מאוד..... אני לא שמעתי על כזה דבר.

אן88

New member
גם לי מוזר

שקלתי אפילו לדבר עם המפקד שלו-אבל לא נראה לי שבני יאהב את הרעיון ואני ממש מתלבטת האם לעשות זאת.

מאקי

New member
איזה חיל הוא משרת??

חודשים? לאן בדיוק גויס????? והיכן הטירונות??????????????????

אמא של ג

New member
ברוכה המצטרפת

הי, אני אמא ללוחם מוד"ש.בקרוב, שנה וחצי בצבא. נורא טוב לי להכנס לפורום כשיש שאלות (עזרו לי כאן מאוד בהכוונה כשהיתה בעיית ציפורן חודרנית). אי נכנסת כשטוב לילד, כשהתחיל טירונות, מסלול כזה או אחר ועכשיו בקורס מכים. כולם פה נחמדים ומבינים ענייו. בהחלט מעודדים מיעצים ומכוונים כשצריך. מקווה שתהני כאן כמוני. אמא של ג'

למעלה