חדשה כאן

im mitzi

New member
חדשה כאן

אתמול ממש במקרה מצאתי את הפורום שלכן ואני חייבת להגיד שאני באמת צריכה את המקום התומך הזה.
אנחנו כבר 5 חודשים מנסים להכנס להריון, אני מרגישה קצת אבודה ומתוסכלת, מרגיש לי שכולן מסביבי בהריון או יולדות ואני כבר כל כך מוכנה וזה פשוט לא מצליח.
אני יודעת שזה יכול לקחת זמן, לאחותי ובת דודה שלי לקח שנה עד שהן נכנסו להריון, אבל כמו שחברה אמרה לי "כשמוכנים רוצים את זה עכשיו" וזה מתסכל.
אז קצת עליי, אני בת 33, מחזור לא סדיר 28-40 ימים בערך, הפסקתי גלולות לפני 5 חודשים אחרי 17 שנה אז אני לא ממש זוכרת איך היה לפניהן.
הפחד הכי הכי גדול שלי זה תאומים (במיוחד בגלל שאני תאומה בעצמי)
אשמח לחיוך, חיבוק, הכוונה, תמיכה ולמעשה כל מה שיש לכן להציע

(וכמובן אשמח להבין את שפת הסתרים שלכן כאן)

גם אני תאומה! ולכן הפחד הגדול שלי תמיד היה מתאומים

בשילוב עם העובדה שלאח של בעלי יש תאומות ולאחות של בעלי יש תאומות, הפחד הפך אפילו יותר גדול.
היום, אחרי 5 חודשים לא מוצלחים, אני באמת לא מוטרדת מזה יותר ומה שיבוא יבוא בשמחה :)

את בודקת ביוץ? עם מקלונים ועם חום השחר?
בגלל שהמחזור שלך לא סדיר את ממש צריכה לבדוק כדי לקלוע לימים הפוריים

im mitzi

New member
אני בודקת ביוץ

אני בודקת ביוץ עם מקלונים (לא תמיד מוצאת ביוץ)
אני לא זוכרת למדוד חום השחר ואני גם מפחדת להעיר את בעלי (אלא אם אני יוצאת סתומה ואני יכולה לקום ולעשות את זה מחוץ לחדר
)
&nbsp
יש איפשהו תקציר לראשי תיבות שמסתובבים כאן בפורום?

עונה לך

בקשר למקלונים, מה המחזור שלך? כל כמה ימים את מקבלת? (כדי שאוכל לייעץ לך מתי להתחיל לבדוק). אם את לא בטוחה בתוצאות בדיקה, את יכולה להעלות לכאן תמונה ולהתייעץ.
אני כן ממליצה למדוד חום, אני מודדת ב5:45 כי בעלי קם לעבודה בשעה כזו.
אבל גם בשישי ושבת אני מודדת וזה דווקא ממש עוזר לי, זה ממש יעיל בזיהוי הביוץ (למרות שרק בדיעבד, זה עוזר). מקסימום בעלך יתעורר ותחזרו לישון, זה לוקח שניה.
יו"מ- יום מחזור
יוא"ב- יום אחרי ביוץ
ה"פ- הודעת פסים
בהצלחה!

im mitzi

New member
תודה

כמו שכבר כתבתי, מחזור לא סדיר 28-40 ימים בערך
היום אני ביו"מ 35, הבדיקת הריון לא מראה חיובי אז כנראה שהמחזור עוד לא הגיע (הבעל לחץ שאני אבדוק)
בעלי כרגע לא עובד ולא ישן טוב ולהעיר אותו בשעה שאני קמה זה לא יהיה לעניין והוא לא יצליח לחזור לישון
אם נראה לך שזה יהיה בסדר גם לקום למדוד מחוץ למיטה (שוב שאלה של פעורה) אז אני אשים לי תזכורת למדוד חום בבוקר

ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!

האם את מזהה ביוץ? זו השאלה הכי חשובה...
אם לא... אז כדאי שתגלי מתי יש לך ביוץ אפשר עם מקלונים או חום השחר... אגב הוא לא כזה מסובך ולא דורש להעיר את הבעל בשביל זה...-מאוד נוח ודי אמין....
בעיקרון הסטטסטיקה אומרת ש85 אחוז מהנשים ייקלטו תוך שנה מהניסיונות... כך... שאין לך מה לדאוג בשלב זה...
&nbsp
קיצורים שיש לנו בפורום-מוזמנת לפתוח את ההודעה הראשונה בשרשור של ספירת מלאי ויש שם הסבר מלא... מוזמנת גם להצטרף לספירה!
שיהיה המון בהצלחה!

im mitzi

New member
תודה

האמת שאני לא סגורה על זה, נראה לי שאני בי"מ 34
ולא זהיתי החודש ביוץ, אני עושה עם מקלונים אבל החודש לא היה סימן לזה
אני גם אתחיל יותר לשים לב להכתמות (כי גם לא ממש שמתי לזה לב)

למעלה