חדשה כאן וזקוקה לעזרה-הדרכה-הצילו

micarmel

New member
חדשה כאן וזקוקה לעזרה-הדרכה-הצילו

אחרי שנה של נסיונות, בדיקות הורמונליות בהם גילו שיש לי פעילות יתר של בלוטת התריס שמאז טופלה ואוזה, בדיקת זרע שהתברר שהמורפולוגיה לא מזהירה במיוחד- 8%, צילום רחם בו נמסר לי שחצוצרה שמאל סתומה- לא צריך להמשיך נכון? התברר מעל כל ספק שגילנו המופלג (40) עושה את שלו והיינו צריכים להקדים כמה שנים קודם עם הבהלה לילדים... בכל אופן, הגענו לרופא במחלקת פיריון בבאר שבע- קופ"ח מכבי- דר' גנקין לאוניד, הבנתי שגם מקבל באסותא ראשל"צ- אגב מישה מכירה- יש המלצות? חוו"ד? בכל אופן, האיש המליץ ישירות ל ivf. וכאן מתחילה הבעיה. מהמלצות שקראתי הבנתי שכדאי ללכת ישר על הטופ- לאסותא, הבנתי גם שחברי מכבי יכולים לטפל באסותא, נכון? אז מה, מתקשרים ישר לאסותא לקבוע תור? לא צריך הפניה נוספת מאיזה רופא? דר' גנקין המדובר עשה לי כבר פרוטוקול טיפול שאני אמורה לקבל ביום שני ולהתחיל ב- 11/10. שאלה- המחזור האחרון שלי היה ב- 24/9, הדר' אמר שאני מתחילה עם כדורים ב- 11/10 וביום 15/10 עם זרקות, זו לא בעיה עם המחזור? יש איזה מורה נבוכים למה מתחילים ואיך ממשיכים???? הצילו.....

3קטנה

New member
שלום מיקרמל../images/Emo20.gif

ברוכה הבאה לפורום שלנו. הדלת השניה משמאל מובילה לפורום הריון - אל תהססי להשתמש בה
את מבוטחת במכבי - אשריך - את יכולה להיות מטופלת באסותא ללא מגבלה על מספר הטיפולים (למעט המגבלות הרגילות עפ"י החוק) מכיוון שלצערי, אינני מבוטחת במכבי, אני לא יכולה לתת לך עצות והדרכה כיצד פועלים מול בית החולים והקופה מבחינה ביורוקרטית, אבל אני בטוחה שבהמשך תבואנה הגולשות ממכבי ותסברנה לך הכל. אני חושבת שהרופא שלך צודק, אם היית צעירה יותר, אזי היה שווה לנסות קצת הזרעות לפני שפונים לתותחי ה IVF, אבל בגיל 40, הזמן מהווה שיקול כבד משקל וצריך לפעול בזריזות. כמה מילים לסיום, אני מכירה את התחושה הזאת של הלם, בלבול ולחץ, בתחילת המסע הזה. העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך, מנסיוני, היא ללמוד ולדעת כמה שיותר על מה שאת עומדת לעבור. אני חושבת ש90% מהפחד נובעים מאי הידיעה, וכשיודעים ומבינים, אז- א. הכל נראה פחות מאיים ב. מגיעים לטיפולים ולפגישות עם הרופא מעמדה של הבנה וידע, וידע, במיוחד בתחום שלנו, הוא כוח. את כל המידע שיש לי היום שאבתי מהמון שעות אינטרנט, גם בפורום וגם מחוצה לו. (אגב, יש טונות של מידע בקישורי הפורום, במאמרים, במילון המונחים ובשאלות הנפוצות), וכן ממורה הנבוכים הגדול של דור המטופלות של השנים האחרונות:"פוריות מאלף ועד טף" מאת ד"ר איתי בר חוה. מומלץ. בהצלחה

minirini

New member
תשובות ושאלות..

קודם לכל קבעי תור לאסותא-בד"כ לוקח חודש ועם החופשה של אוקטובר בכלל.. במקביל את צריכה אישור ממכבי(טופס 17 במחשב לכל אלה שתצטרכי בעתיד)גם זה לוקח זמן כי רק ד"ר דן זאבי שיושב באילת מאשר i vf לגבי המחזור אל תדאגי את תקבלי באמצע ההזרקות וזה מקסימום משנה את יום האולטראסאונד של מעקב הזקיקים ולא הורס טיפול אך אם קיבלת כבר פרוטוקול מרופאך ויש לך את כל האישורים ממכבי(אחרת לא תוכלי לקנות את הזריקות)למה הרופא לא עושה לך את הטיפןל כולו?

micarmel

New member
אני לא כל כך רוצה לעשות את הטיפול

עם הרופא הנוכחי, דר' גנקיןלאוניד מבאר שבע, עושה את כל הפרוצדורה באסותא ראשל"צ (המדיקל סנטר לשעבר) אין לי מושג מי הוא, מה הוא, והוא לא סימפטי בכלל. אם אני כבר נוסעת לראשל"צ, אז כבר עדיף לי לאסותא, לא? אם אני מקבלת מדר' גנקין פרוטוקול טיפול ומרשמים, אז כבר לי חצי מהדרך, או שאני צריכה להתחיל הכל מהתחלה באסותא, יש לך מושג? קבעתי לי כבר תור באסותא ללב רן אבל זה רק ל- 26/11 ואני מתלבטת אם כדאי להתחיל עם דר' גנקין ואז להמשיך באסותא, יש כזו אפשרות? או שלא כדאי? ממש מבלבל...

minirini

New member
אמא שלי עובדת מכבי

ואין בעיה להחליף רופא במידה ויש לך אישור מחוזי לאסותא הבעיה היחידה היא שלא תוכלי להתחיל טיפול אצל גנקין ולסיים אצל לב רן אז תעשי חשבון אם שווה לך לוותר על טיפול אצל גנקין רק כי הוא לא סימפטי..ולחכות חודש פלוס לפרוטוקול חדש. ובכל מקרה אני חושבת שכדאי לך כבר עכשיו לברר במכבי שיש לך טופס 17 לאסותא(ללב רן) שלא יהיו לך הפתעות ב-11\26.

micarmel

New member
מחפשת המלצה על רופא בבאר שבע

הפנו אותי ממכבי לדר' גנקין לאוניד, לא מכירה אף אחד כאן. יש גם אפשרות שאסע לאסותא ת"א, כדאי? או שגם הטיפול שעוברים בדרום מבחינה סטטיסטית שווה? יש ממליצות? הערות והארות???

michalgi

New member
../images/Emo62.gifנא לשרשר הודעות

ולא לפתוח כל פעם הודעה חדשה.

3קטנה

New member
לשרשר יקירתי, לשרשר ../images/Emo3.gif

על מנת שלא יעברו לנו מהר הדפים והודעות לא יעלמו בעמודים אחוריים, אנחנו משרשרות הודעות ולא פותחות הודעה ראשית יותר מאחת ליומיים שלושה. (הכל על שירשור תוכלי לקרוא אם תלחצי על המילים הכחולות) תודה על ההתחשבות.

למעלה