חדשה כאן ובבעיה

חדשה כאן ובבעיה

שלום לכולם חדשה כאן !!! אני מקווה שאני כותבת את בעייתי בפורום הנכון ושיענו לי כי אני בדילמה ובעיה קשה לא יודעת מה לעשות??? ב27.11 עברתי שאיבה בפעם הראשונה של 5 ביציות וב 29.11 הוחזרו שני עוברים יפים. ( יש לציין שאין לי מוקפאים ) מההחזרה טופלתי בנרות תמיכה ( לא זוכרת את שמם) 2 ביום ערב ובוקר וזריקת גסטון כל יומיים. ב 11.12 נגשתי לעשות בדיקת דם שיצאה בטא 22 נאמר לי על ידי האחות בבית החולים ( וולפסון ) כי זה חיובי אבל גבולי ואני יצטרך לעשות שוב בדיקה ביום ראשון ה 13.12 בצהריים התקשרו ואמרו לי שזה ירד ל17 וזה לא תקין ואני צריכה להפסיק אם הטיפול התמיכה וכעבור כמה ימים אני אמורה לקבל מחזור ולחזור אליהם. הפסקתי את הטיפול וחיכתי למחזור ( שלא הגיע עד היום ) אחרי שקראתי הרבה בפורומים שונים שכן יש אפשרות להיריון אם בטא נמוכה שכזה החלטתי על דעת עצמי לגשת לעשות שוב בדיקת דם אתמול 17.12 עשיתי בדיקת דם להריון שהתוצאה יצאה בטא 19 כלומר עלה ב 2 ב5 ימים. אני לא יודעת מה לעשות קבעתי תור לרופא נשים שלי ליום שני 21.12 אבל אני ממש בדילמה ובחששות ממש ממש קשות. זאת פעם ראשונה שיש לי תשובה כזאת תמיד יצא שלילי ( שניסנו טבעי ) מחכה לתשובתכם תודה

למעלה