חדשה כאן אבל לא בתחום - ומבקשת עצה

פּוֹנְג

New member
לא. לא. לא. ושוב פעם לא. שלא תעזי

האחות צודקת ולך כדאי מאד להמנע מיחסי מין המטרה היא ילד בריא ולא הריון לא תקין. או שתנסי לבקש IVF חרום.

מנסיון שלי הופסק הטיפול באמצע

ונעשה קוסטינג עד שההורמונים ירדו ולמרות זאת חוויתי גירוי יתר עם כאבים איומים שאני לא מאחלת לשונאים שלי אל תקחו סיכון. תפסיקו לגמרי את הטיפול

עדיף לך לעשות איקס על החודש הזה

נכון - זה מבאס - אבל זה עדיף מלבכות במשך שארית חייך על טרגדיה! אולי זה נשמע לך מוגזם, אבל תאמיני לי שזה לא כך. תשאלי את אותן נשים שסמכו על הרופאים שלהן או שהייאוש המובן כל כך דחף אותן למעשה נמהר, ושעשו הזרעה עם חמישה, שמונה, עשרה זקיקים, ושהחיים שלהם לעולם, אבל לעולם, לא ישובו להיות כמו שהיו פעם. כל השליליים שבעולם לא מכאיבים כמו לידה מוקדמת. מסוגלת לתאר לעצמך כמה זה נורא ללדת (כן, ללדת) בשבוע 20-22, כשכבר מרגישים תנועות והעוברים נראים כמו תינוקות לכל דבר, אבל אין להם סיכוי לשרוד? כי זה התסריט שמתרחש בחלק גדול מהמקרים שמתחילים במצב כמו זה שיש אצלך עכשיו. אל תעשי את זה לעצמך! אם אין לך אפשרות לשאיבת חירום - ותרי. הגוף שלך מגיב היטב להורמונים, בפעם הבאה תקבלי מינון נמוך יותר ותהיה לך מלוא האפשרות להיקלט להריון בריא. שווה לחכות. ורק עוד הערה קטנה - יש לא פחות טרגדיות כאלה מ-IUI מאשר מ-IVF, אולי אפילו יותר, כי ב-IUI תיאורטית כמספר הזקיקים כך מספר העוברים הפוטנציאליים. אז שלא תחשבי שאם את בטיפול "פחות רציני" יש לך הנחה בסיכונים. עתליה

3קטנה

New member
לא ../images/Emo70.gif

אבוי לרופא שיעשה הזרעה על 14-15 ביציות אבוי לאישה שתיקלט להריון מרובה-מרובה עוברים בעקבות הזרעה כזאת. במצב כזה רצים ל IVF חירום או שמוותרים על הטיפול ונמנעים גם מיחסי מין.

bigshusha

New member
תופסת את הראש...

את בטוחה שאת מטופלת אצל רופא פוריות? כי אני הייתי ממהרת מאד להחליף רופא. גם הגדלים וגם המספר- עושה רושם שהוא לא להיט, הרופא שלך...

דווקא רופא מצויינת - מדהימה

ואני משארת שלא תכננה ביוץ שכזה - אבל זו פעם ראשונה אחרי הפסקה של 3 שנים, וגם חומר שהגוף שלי לא מכיר, אז קשה היה לתת מינון מדוייק בגלל זה הייתי כל יומים בבדיקות דם והידים שלי כבר מחוררות. בכל מקרה ביום ה 14 היו רק 4 זקיקים מובילים (22,19,19,18) אז נראה לי שהיא הצליחה למזער נזקים (מנעה התפתחות של כל 14 הזקיקים)

למעלה