חדשה ישנה בפורום

noynoy5

New member
חדשה ישנה בפורום

שלום לכולן, לצערי נחשפתי לפורום הזה כבר לפני כמה שנים כשעברתי 3 הפלות זו אחרי זו, ותרשו לי לחזק אותכן בנות יקרות זה אומנם הדבר הכי נורא שיכול לקרות למישהי אבל באמת שיש אור בקצה המנהרה. באותה תקופה קשה לי לומר שראיתי אותו אבל אני חייבת להגיד שהאור שלי הגיע אחרי 4 שנים קשות מאוד כשהגעתי לרופא מקסים (דר' סגל) שלא רק שהיה אדם נחמד אלא אף הציע שיטת טיפול של הזרקת לימפוציטים. (לוקחים דם מבעלי, מפרידים ממנו את הלימפוציטים ומזריקים לי) ולא להאמין, אבל זה הצליח, וכיום יש לי ילדה מדהימה בת 2.5. הבעיה היא שרצינו שוב להכנס להריון, ובהתלהבות מרובה חזרתי לדר' סגל לטיפול חדש (אמורים לעשות את זה לפני כל הריון), אבל עם המזל המדהים שלי, החליטו כל בתי החולים בארץ להפסיק את הטיפול בגלל איזו גחמה חדשה בארה"ב הגיעו למסקנה שהטיפול אינו יעיל!!! האם מישהי שמעה על זריקת הלימפוציטים, או האם יש כאן רופא שיודע על זה משהו?

פרופ' כרפ

מתעסק בזה. ונחשב למביא השיטה לארץ. נכון הוא שהיום הגיעו למסקנה שזה לא יעיל, אין לי מושג למה, את כבר השניה שאני שומעת שזה מה שהפסיק את שרשרת ההפלות שעברה. דברי עם פרופ' כרפ. מקבל בתל השומר, או במדיכל-סנטר בהרצליה (טלפון בקליניקה הפרטית: 09-9592561) שיהיה לך המון בהצלחה!!!

למעלה