חדשה ושאלה

חדשה ושאלה

נעים מאוד אני חדשה בפורום הזה וחדשה להנקה לפני שבועיים ויום ילדתי את בתי הראשונה השימחה גדולה וגם ההנקה הולכת טוב השאלה שלי היא כזו: אנחנו גרים בארה"ב וטסים לארץ עוד שבועיים, ז"א שהקטנה תהיה בת חודש בערך. השאלה שלי האם כדי להרגיל אותה לבקבוק כי בזמן הנסיעה יהיו פעמים שיהיה ממש קשה להניק (באוטו, ובעוד מקרים) האם בקבוק יכול לבלבל אותה? האם כדי להביא מוצץ במקום? (עכשיו אין לה עדיין) למרות שההנקה הולכת די טוב אני מפחדת להרגיל לבקבוק כ"כ מוקדם יש עצות?דעות? תודה

juicy fruit 28

New member
לא כדאי

לא מומלץ להאכיל בבקבוק או לשאוב עד גיל 6 שבועות, כך גם עם מוצץ. בכל מקרה- זה נראה לי מסוכן להאכיל מבקבוק או ישר מהציצי תוך כדי נסיעה. תמיד אפשר לעצור בצד, גם אם לפעמים הילד בוכה עד שעוצרים- זה עדיף על האפשרות שבגלל שהוא נחק מהאוכל צריך להוציא אותו מכסא הבטיחות תוך כדי נסיעה.

michal@gal

Active member
מנהל
במקום הבקבוק

כדאי להתאמן בהנקה בציבור (תוך כדי הטיסה למשל או כשמחכים בשדה התעופה). יקל עלייך מאד. מה לגבייך? איך את מרגישה? את בטוחה שתהיי מספיק חזקה כדי לעבור טיסה כל כך ארוכה רק 4 שבועות אחרי הלידה?

לילית462

New member
טסתי עם תינוקת בת 10 ימים

להיפך הכי נוח זה הנקה - את לא צריכה לדאוג למים, בקבוקים, חימום קירור וכו' וכו' כל פעם שיש צורך פשוט שולפים ציץ ומניקים. אני טסתי טיסות מאוד קשות עם תינוקת בת עשרה ימים, ואני כל כך שמחה שהנקתי ולא התקרבתי לבקבוקים, כי זה סיפור סיפור לשטוף לנקות, לסחוב מספיק בקבוקים לכל הטיסה ומספיק פורמולה.... בקיצור לדעתי חסכתי לעצמי הרבה כאב ראש בכך שהנקתי, מה גם שכשתינוק כל כך צעיר מתחיל עם בקבוקים...זאת לפעמים התחלת הסוף. שיהיה בהצלחה, ואם יש לך עוד שאלות אני כאן או במסר אשמח לעזור

למעלה