חדשה ומתייסרת

Tarzan_dude

Active member
היי לכולם,
חיפשתי וחיפשתי מקום לפרוק ולספר ושכחתי לגמרי שיש דבר כזה פורום אז אני שמחה שמצאתי😉
אני בת 38, נשואה ולאחרונה עוברת משבר מיניות ענק. בהתחלה זה היה נעים, זה התפרץ בזוגיות שלי וגרם לי להיות חופשיה ואמיתית מזה שנים.
ואז קרה לי מקרה. עם נשוי. אירוטי ומטריף חושים. שיחקתי אותה קולית ומאז? מתייסרת.
א. כי לא הרגשתי שעשיתי משהו רע.
ב. כי אני רוצה כ'כ עוד וכ'כ יותר.
ג. כי זה מגביר את הפערים המיניים ביני ובן בעלי.
ד. כי אני מבולבלת ואבודה.
מקווה שתוכלו לעזור, לשפוך קצת אור ותובנות.
תודה מראש על כל תשובה🙏
חיים פעם אחת.
את באמת מסוגלת לחזור למצב שלפני הגילוי הזה?
וולקם.

אם התשובה היא לא - אז מה השאלה?

נזהרים וממשיכים.
אלא אם יש מצב לפתוח את הנישואים ואז זה יהיה לגיטימי...

שיהיה בהצלחה - תהני!
וואו, יש עוד כ'כ הרבה משתנים בתוך המשוואה הזאת.
זה ממש לא פשוט ואני לא סתם מתייסרת.
בינתיים מהנה רק לרגעים בודדים😉

Mאהבת

New member
קשה לחזור לאחור.
זה באמת מאוד מייסר. מזדהה.
אמנם הייתי ב"הפסקה" מהעולם הזה לתקופה,
אבל זה לא באמת עוזב.
כי אחרי שעוברים איזה גבול.. משהו משתנה לתמיד.
מבחינתי ממש אפשר לחלק את הכל לשניים. לפני ומאז..

אם יש אהבה וזוגיות טובה, הייתי מנסה למצוא את הריגוש ואת טירוף החושים בבית.
אם לא.. אז פשוט להנות ולנסות לא להיתפס.

בריאות
אושר
וטירוף חושים.. כי זה בסה"כ טעם החיים. לא?

:)

קשה לחזור לאחור.
זה באמת מאוד מייסר. מזדהה.
אמנם הייתי ב"הפסקה" מהעולם הזה לתקופה,
אבל זה לא באמת עוזב.
כי אחרי שעוברים איזה גבול.. משהו משתנה לתמיד.
מבחינתי ממש אפשר לחלק את הכל לשניים. לפני ומאז..

אם יש אהבה וזוגיות טובה, הייתי מנסה למצוא את הריגוש ואת טירוף החושים בבית.
אם לא.. אז פשוט להנות ולנסות לא להיתפס.

בריאות
אושר
וטירוף חושים.. כי זה בסה"כ טעם החיים. לא?

:)
לציין שלא שכבנו אבל אני מתייסרת במחשבות. אפילו לא מצליחה לאכול, מתעוררת בלילות, הזוי ומכאיב. מבחינתי, חוזרת שבועיים אחורה.
הבחור כמתבקש, חרא גדול אבל עושה לי את זה ברמה מכאיבה.
אני לגמרי מפחדת להמשיך כי אני תמיד הצהרתי ש'בחיים אני לא אבגוד' אבל פתאום...לא שוללת.
לא חושבת שאת מה שאני רוצה אפשר להדביק פתאום לבעלי. זה משהו במיניות המולדת.
נראה לי.
כואב. ממש. תודה על התשובה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בין כל בני זוג ובטח ראית זאת לפני יש פער בסקס,אחד מהצדדים מיני יותר,יצרי.
את עדיין צעירה ואולי אין לך הרבה נסיון מיני(לא מכירה אותך)ואם את חשה כך ועדיין לא נכנסת למיטה איתו או עם אחר,מה יקרה כשזה יקרה?כמו שכתבו לך קודמיי- זה כבר לא יהיה אותו הדבר.
לציין שלא שכבנו אבל אני מתייסרת במחשבות. אפילו לא מצליחה לאכול, מתעוררת בלילות, הזוי ומכאיב. מבחינתי, חוזרת שבועיים אחורה.
אני לגמרי מפחדת להמשיך כי אני תמיד הצהרתי ש'בחיים אני לא אבגוד' אבל פתאום...לא שוללת.
נראה לי.
כואב. ממש. תודה על התשובה.

קטע שמעולם בכלל לא הייתי בסיטואציה דומה או לפחות לא פנויה לכך, לא שידרתי כלום.
הבחור פה ממש 'דג' אותי ובידיוק בשלב שהמיניות שלי צצה לה החוצה. וכל מה שחשבתי על הביטואציה הגופנית האפשרית ביננו, מופלא אפילו יותר!
יש לי ניסיון מיני אבל לא כמו שאני. אני פתאום אני. עושה מה שנעים לי, מדברת (😉🤭), לבוש ספציפי, הרבה אירוטיקה.
אני הולכת על חבל דק. הכל אומר לי באדום בוהק 'תעופי יא סתומה' ואני זוחלת לעוד.
כי איך אפשר לוותר על זה?! איך?!
בין כל בני זוג ובטח ראית זאת לפני יש פער בסקס,אחד מהצדדים מיני יותר,יצרי.
את עדיין צעירה ואולי אין לך הרבה נסיון מיני(לא מכירה אותך)ואם את חשה כך ועדיין לא נכנסת למיטה איתו או עם אחר,מה יקרה כשזה יקרה?כמו שכתבו לך קודמיי- זה כבר לא יהיה אותו הדבר

Mאהבת

New member
מבינה.
מבינה מאוד מאוד
את הטיפוסים שמטריפים את החושים, ואת בליל המחשבות והרגשות..
הרצונות מול השיפוטיות העצמית.
אני למדתי בשנים האחרונות כי תמיד אעדיף להצטער על משהו שעשיתי מאשר לתהות מה היה אם...
אז לפעמים קפצתי למים וגיליתי שיאים מטריפים.. ולפעמים תהומות שלא היה קל להתרומם מהן..
אבל אין לי כמעט חרטות.
מכל חוויה לומדים.. בעיקר על עצמנו.. לדעתי.. לא מעט.

צר לי שכואב לך.
מקווה שתמצאי את הדרך הנכונה לך להגשים לעצמך את הפנטזיות / הצרכים / התשוקות.

נראה לי.
כואב. ממש. תודה על התשובה

וואו, אני ממש מבין אותך.

למרות האווירה הקלילה פה בפורום, אני חושב שלהרבה מאיתנו החשש מבגידה לא מתמצה בפחד להיתפס. עצם העובדה שאתה משקר לאדם הכי אהוב עליך, שאיתו קבעת לחיות את שארית חייך ולגדל איתו את ילדיך, ומרמה גם את הילדים שלא יודעים בפני איזה סיכון את מעמידה את כולם בגלל התשוקות שלך, זו תחושה קשה מאד.

אני אהיה לא פופולארי: אני חושב שלא כדאי להגיע לבגידה לפני שמיצית את האפשרויות לקבל את הסקס האירוטי ומטריף החושים בדרכים אחרות. מרגישה שזה לא בשביל בעלך? ייתכן, אבל תני לו הזדמנות. שתפי אותו בכנות בכך שאת משתוקקת לעלות רמה בסקס. אפשר להסתייע ביועצים מומחים נהדרים בתחום, שיכולים להביא את הסקס שלך עם הבעל למקומות חדשים לגמרי.

ואם זה לא עובד? כתלות בחברה שאת חיה בה (לדתיים זה פחות רלוונטי...), תנסי לגשש בעדינות על האפשרות לפתוח את הנישואים. כך תוכלי לממש את הרצונות שלך בלי להרגיש שאת פועלת נגד בעלך ונגד משפחתך, וכמובן שגם כל הסיפור יהיה קל יותר.

אם אין שום מוצא אחר, אני האחרון שיגיד לך שאת צריכה לדכא את החשק המיני שלך ולהיות ממורמרת על מה שאת מפסידה בחוץ. גם אני כאן בסופו של דבר ;) אבל אני חושב שאם באמת תביני מה כואב לך, ותבחרי לבגוד לאחר שהשתכנעת שזו האפשרות המציאותית הנכונה יותר עבורך, יהיה לך גם קל יותר להתמודד עם זה ברמה הנפשית.

קצת חפרתי, מקווה שקצת הועלתי, ובכל מקרה בהצלחה :)

וואו, אני ממש מבין אותך.

למרות האווירה הקלילה פה בפורום, אני חושב שלהרבה מאיתנו החשש מבגידה לא מתמצה בפחד להיתפס. עצם העובדה שאתה משקר לאדם הכי אהוב עליך, שאיתו קבעת לחיות את שארית חייך ולגדל איתו את ילדיך, ומרמה גם את הילדים שלא יודעים בפני איזה סיכון את מעמידה את כולם בגלל התשוקות שלך, זו תחושה קשה מאד.

אני אהיה לא פופולארי: אני חושב שלא כדאי להגיע לבגידה לפני שמיצית את האפשרויות לקבל את הסקס האירוטי ומטריף החושים בדרכים אחרות. מרגישה שזה לא בשביל בעלך? ייתכן, אבל תני לו הזדמנות. שתפי אותו בכנות בכך שאת משתוקקת לעלות רמה בסקס. אפשר להסתייע ביועצים מומחים נהדרים בתחום, שיכולים להביא את הסקס שלך עם הבעל למקומות חדשים לגמרי.

ואם זה לא עובד? כתלות בחברה שאת חיה בה (לדתיים זה פחות רלוונטי...), תנסי לגשש בעדינות על האפשרות לפתוח את הנישואים. כך תוכלי לממש את הרצונות שלך בלי להרגיש שאת פועלת נגד בעלך ונגד משפחתך, וכמובן שגם כל הסיפור יהיה קל יותר.

אם אין שום מוצא אחר, אני האחרון שיגיד לך שאת צריכה לדכא את החשק המיני שלך ולהיות ממורמרת על מה שאת מפסידה בחוץ. גם אני כאן בסופו של דבר ;) אבל אני חושב שאם באמת תביני מה כואב לך, ותבחרי לבגוד לאחר שהשתכנעת שזו האפשרות המציאותית הנכונה יותר עבורך, יהיה לך גם קל יותר להתמודד עם זה ברמה הנפשית.

אני קצת מבולבלת: אתם כולכם מכוונים אותי לזוגיות שלי. לניסיונות ההצלחה שם ומצד שני, מלקקים שפתיים כשאתם אומרים 'בגידה'.
אני אנסה לכתוב את זה במילים פשוטות (מותר פה?): הבחור גורם לי לטפטך על עצמי רק מלחשוב עליו. ובכלל לא קיימנו יחסי מין אבל אין צורך. אני יודעת בידיוק איך הם יהיו.
מה שכן, אני עוצרת ותוהה כאן כי זה מגיע על מכלול דברים מסביב: 3 ילדים קטנים שהקורונה גרמה לי לרצות לפזר בפנימיות, סגר ארוךךך שגרם לי לדבר עם הכביסות ובכלל, שנים שאני רק לבית.
פתאום בא לי אותי. אני מינית, למה אני צריכה לדכא את זה?
כן הצלחתי לשתף את בעלי בשינוי ונהננו ממנו מאוד. עד לפני שבוע. עד שהיה לי את המיני אקט עם הבחור. זה טרף לי את החושים, המוח וההיגיון.
כל שניה כשאני משחזרת אני נשאבת, דופק לי הלב, רועד לי הגוף.
עם בעלי זה מעולם לא קרה.
מצד שני (או שביעי נראה לי) הבחור מנוסה ללא ספק (טרף קל לעבודה שלו) ואני מאבדת את הראש... הוא מצחקק בוודאות צהצד כשאני מתפתלת.
אני בידיוק בשלב שעתבת במדויק למעלה: איך אני? אני? אני בוגדת???
אין היגיון, אני יודעת, סליחה. זה כבר הייין😉
וואו, אני ממש מבין אותך.

:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני קצת מבולבלת: אתם כולכם מכוונים אותי לזוגיות שלי. לניסיונות ההצלחה שם ומצד שני, מלקקים שפתיים כשאתם אומרים 'בגידה'.
אני אנסה לכתוב את זה במילים פשוטות (מותר פה?): הבחור גורם לי לטפטך על עצמי רק מלחשוב עליו. ובכלל לא קיימנו יחסי מין אבל אין צורך. אני יודעת בידיוק איך הם יהיו.
מה שכן, אני עוצרת ותוהה כאן כי זה מגיע על מכלול דברים מסביב: 3 ילדים קטנים שהקורונה גרמה לי לרצות לפזר בפנימיות, סגר ארוךךך שגרם לי לדבר עם הכביסות ובכלל, שנים שאני רק לבית.
פתאום בא לי אותי. אני מינית, למה אני צריכה לדכא את זה?
כן הצלחתי לשתף את בעלי בשינוי ונהננו ממנו מאוד. עד לפני שבוע. עד שהיה לי את המיני אקט עם הבחור. זה טרף לי את החושים, המוח וההיגיון.
כל שניה כשאני משחזרת אני נשאבת, דופק לי הלב, רועד לי הגוף.
עם בעלי זה מעולם לא קרה.
מצד שני (או שביעי נראה לי) הבחור מנוסה ללא ספק (טרף קל לעבודה שלו) ואני מאבדת את הראש... הוא מצחקק בוודאות צהצד כשאני מתפתלת.
אני בידיוק בשלב שעתבת במדויק למעלה: איך אני? אני? אני בוגדת???
אין היגיון, אני יודעת, סליחה. זה כבר הייין😉

:
"יודעת בדיוק איך הם יהיו", מזכיר לי איזה קטע של מיקי קם, בו היא מסבירה מה זו אורגזמה.
אור? כולנו יודעים מה זה אור. נכון? אור.
גז? נו. גז. אתם הרי יודעים מה זה גז (נשימה עמוקה).
מה? זה הכל?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
וואו, אני ממש מבין אותך.

כתבת מקסים😍

הציע יחסים פתוחים העו'ד, הוא לא יודע כמה בעיות יש בזה? 🤭
התשוקה אותי משתקת.
ובבגידה אין בעיות? את נאלצת לבחור בין פתרונות שונים, ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. את בעלך יהיה קשה לשפר, ואת החוויה המרגשת של משהו חדש הוא לא יוכל לתת לך בכל מקרה; לנישואים פתוחים יהיה קשה להביא את בעלך, וגם אם תצליחי, יש לכך מחירים אחרים; ובבגידה את תקבלי סקס מדהים ובקלות (אולי, תחכי עם המסקנות עד שהוא יוריד את המכנסיים...), אבל עם מחירים נפשיים ותחושות אשמה אם לא תיתפסי, ובית מפורק וילדים שנקרעים בין שני בתים אם כן תיתפסי. אני לא יכול לומר איזו החלטה נכונה עבורך, כי עבור כל אחד המשקל של כל דבר הוא שונה, אבל אני מאמין שאם תבחני את הדברים בצורה כנה, תגיעי בכל מקרה להחלטה שתהיי שלמה איתה קצת יותר.

ובבגידה אין בעיות? את נאלצת לבחור בין פתרונות שונים, ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. את בעלך יהיה קשה לשפר, ואת החוויה המרגשת של משהו חדש הוא לא יוכל לתת לך בכל מקרה; לנישואים פתוחים יהיה קשה להביא את בעלך, וגם אם תצליחי, יש לכך מחירים אחרים; ובבגידה את תקבלי סקס מדהים ובקלות (אולי, תחכי עם המסקנות עד שהוא יוריד את המכנסיים...), אבל עם מחירים נפשיים ותחושות אשמה אם לא תיתפסי, ובית מפורק וילדים שנקרעים בין שני בתים אם כן תיתפסי. אני לא יכול לומר איזו החלטה נכונה עבורך, כי עבור כל אחד המשקל של כל דבר הוא שונה, אבל אני מאמין שאם תבחני את הדברים בצורה כנה, תגיעי בכל מקרה להחלטה שתהיי שלמה איתה קצת יותר.
הרגשתי את הבעיטה חזק חזק בבטן.
נ.ב
זה בכלל לא קשור למה שיש שם מתחת למכנסיים (שכבר ראיתי ד'א), זה כל המעבר: המגע, המילים, הנשיקות החושניות והיכולת לגעת בי בידיוק כמו שאני רוצה (רוצה לאמר, צריכה) מבלי שהסברתי.
קשה, קשה😔

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הרגשתי את הבעיטה חזק חזק בבטן.
נ.ב
זה בכלל לא קשור למה שיש שם מתחת למכנסיים (שכבר ראיתי ד'א), זה כל המעבר: המגע, המילים, הנשיקות החושניות והיכולת לגעת בי בידיוק כמו שאני רוצה (רוצה לאמר, צריכה) מבלי שהסברתי.
קשה, קשה😔
קחי את החופש לפעול מול בעלך, וסביר שגם הוא יחוש חופשי לעשות יותר כשיגלה שאת נפתחת... [אלא אם גם הוא נחשף למישהי שגילתה לו כבר יותר ממה שאת מניחה שאת יכולה לגלות]....

קחי את החופש לפעול מול בעלך, וסביר שגם הוא יחוש חופשי לעשות יותר כשיגלה שאת נפתחת... [אלא אם גם הוא נחשף למישהי שגילתה לו כבר יותר ממה שאת מניחה שאת יכולה לגלות]....
אתה צודק, הוא עושה יותר... אבל...זה לא זה! זה לא זההההה! קשה לי כ'כ להסביר.

למעלה