חדשה ולא קשורה, אבל חייבת לשאול שאלה ומקווה

Maldini Girl

New member
חדשה ולא קשורה, אבל חייבת לשאול שאלה ומקווה

שתדעו ותוכלו להרגיע אותי. ראיתי עכשיו (אכן בפיגור ענק) את הפרק האחרון של "האנטומייה של גריי" מהרגע שראיתי את פרסומות לסרט "האמת המכוערת" הנחתי שכל המחלה של "איזי" נועדה בשביל להוציא אותה מהסדרה, אבל גם ג'ורג'? האם שתי הדמויות באמת מתות או שידוע כבר אם יחזרו בעונה הבאה? *מחכה לעונה הזאת בקוצר רוח...*

Alm0st Happy

New member
סוג של ../images/Emo58.gif ../images/Emo132.gif

במהלך העונה החמישית לא היה ברור מה יהיה עם קתרין הייגל וטי. אר. נייט (איזי וג'ורג' בהתאמה
) ולכן אלו קווי העלילה ולא סתם שהעונה הסתיימה בסימן שאלה לגבי השניים. כבר ידוע מי ימשיך ומי לא אם בכלל, לא יודעת כמה כדאי לך לדעת מראש, לדעתי זה רק הורס... במיוחד שיש רק עוד 3 שבועות (ייאי!
) עד לעליית העונה השישית. אבל אם את רוצה לדעת תגללי למטה..
איזי נשארת וג'ורג' לא...

Maldini Girl

New member
יו. אני לא מאמינה-טוב, ועוד שאלה.

זה כל כך מתסכל.. אני כל כך אוהבת את הדמות שלו. (דרך אגב, לצערי הרב אין לי 'יס' כך שאני תלויה באימיול שלי ובזמן הפנוי שיש לי [ואין כמעט כזה] ולכן לא יוצא לי כמעט לראות את הסדרה הנפלאה האזת) מה הסיבה לעזיבתו? קיבל תפקיד טוב יותר או עיצבן את ההפקה? (אני מודה שהעדפתי שהיא תעזוב והוא יישאר) עוד שאלה אחת, נאמר לי בזמנו- ותקנו אותי אם אני טועה, שהשחקן ששיחק את ד"ר ברק (ברח לי השם שלו) פוטר כיוון שהפיץ שמועות שטי.אר.נייט הומו, ולאחר שגילו שזה לא נכון, מתכננים להחזיר אותו לעונה השישית- נכונה השמועה? אל תפחדו להרוס לי. לצערי בטח יעברו עוד כמה חודשים טובים עד שאוכל לראות את הפרקים הראשונים של הסדרה, ואני לא מסוגלת לחכות כל כך הרבה (:)

Alm0st Happy

New member
../images/Emo58.gif מעלי ובתוך ההודעה..

שימי לב שכשאת מדברת על העונה השישית תסמני בכותרת ההודעה את סימון הספוילר (| ספוילר |). שתדעי שגם לי אין יס אבל זאת לא בעיה בכלל לעקוב בנט אחרי הסדרה.. במיוחד אם את לא צריכה תרגום (למרות שבסדרות כמו האנטומיה זה קשה נורא, ואני דוברת אנגלית שפת אם..) הסיבה שטי אר עזב היא כי הוא הסתכסך עם ההפקה.. טען שאין לו מספיק זמן מסך (ההפקה טענה שזה כדי שלא נרגיש בחסרונו בפרק הסיום, בו הוא מופיע רק ב-20 שניות האחרונות..) ושאף אחד מההפקה לא מוכן לדבר איתו וכו'.. לשחקן ששיחק את בורק קוראים איזייה וושינגטון והוא לא הפיץ שמועות שטי. אר. הומו, אלא הוא קרא לו הומו מול הפרצוף (בארצות הברית המילה פאגוט נחשבת שקללה ממש חמורה, ממש כמו לקרוא לכושי ניגר.. זה לא הדבר הכי פוליטיקלי קורקט לעשות).. ההפקה לא רצתה לפטר את איזייה (ידוע שהוא ושונדה ריימס, יוצרת הסדרה, חברים טובים) אבל הרשת הכריחה אותם. טי. אר. טוען שזאת אחת הסיבות לעזיבה.. בנוסף, טי. אר. הוא אכן הומו.. הוא יצא מהארון ממש אחרי כל תקרית הפאגוט המביכה.. קראתי איפושהו שההפקה סוג של ביקשה ממנו לא לעשות את זה בסמוך לכל האירוע כדי שהרעש התקשורתי ירד, וזאת אחת הסיבות שהוא רצה לעזוב.. כך שמה ששמעת בנוגע לבורק ממש אבל ממש לא נכון.. הוא לא חוזר לעונה השישית וטוב שכך (למרות שממש אהבתי את הדמות שלו, אבל מגיע לשחקן)

OverAndOver

New member
לא רק שהוא קרא לו פאגוט |במבה||מטריה|

הוא גם הכחיש הכל אחר כך בטקס פרסי האמי

YuvalSP

New member
שומרת אחותי!!!! ../images/Emo13.gif../images/Emo203.gif../images/Emo164.gif

ספר טוב!

למעלה