חדשה בפורום

טל אסתר

New member
חדשה בפורום

ילדתי את בני לפני שבועיים. ניסיתי להניק אך התפיסה לא נכונה. הייתה אצלי עמים יועצת הנקה, אך ההתמודדות עם ההנקה אל קלה. אני שואבת חלב עם מדלה הידנית. יש לי פצעים וסדקים בפטמות וצריבה בשד. אני מיואשת. זהו ילדי השני, ולצערי הרב לא הנקתי את הראשון כי לא הייתה לי מודעות להנקה. הפעם אין לי תמיכה סביבתית, ובעליאומר שלא הכל סובב סביב הקטן. מאודקשה לי וצריכה תמיכה יש לי שאלה אני מאזור ת"א ואיפא שוכרים משאבה לקטינה מיד שרה? אציין כי אני לקויית שמיעה ואין באפשרותי להתקשר בטלפון. אודה על תמיכה כי אני שוקלת להפסיק את השאיבה ולעבור לפורמולה...

לבנה123

New member
../images/Emo24.gif

אני באותו המצב, רק עם בעל קצת יותר תומך. אני מנסה להגיד לעצמי כשאני קרובה לשבירה, שמותר לי להשבר - זה באמת קשה, אבל שאולי עוד קצת קצת אני אנסה.זה שאת כבר שואבת שבועיים זה יפה מאוד
אבל באמת אם את רק שואבת ולא מניקה - הידנית שך מדלה היא קשה מידי ומתישה מידיי. אני יודעת שיד שרה משכיכרים לקטינה עם אישור של יועצת הנקה שניתן רק במקרים חריגים (פגים בבי"ח וככה), אבל יש מקומות שאפשר לשכור משאבות כאלה, וגם לא בעלות גבוהה (מטרנה עןלה יותר). בטח תכף הבנות יכנסו לכתוב לך על איפה אפשר לשכור. ושוב -
- זה לא קל.

טל אסתר

New member
תודה על התמיכה

אני רק שואבת כי ההנקה לא הצליחה ואיתןרעב. חבלליעל העצבים שלו שהוא צורח. אשמח אם יתנו לי כתובת איפא אפשר לשכור משאבה של לקטינה... אני מנסה עוד קצת ועוד קצת....

טל אסתר

New member
לדעתי היא יועצת הנקה שעברה קורס פה.

אני רציתי מישהי מומחית אך היא היתה תפוסה.... מפאת קוצר זמןלקחתיאותה. המליצו לי עליה דרך דיאדה.

טל אסתר

New member
יעל של תום

אני לא מצליחה לשלוח לך אי מייל. יועצת הנקה מדיאדה היתה אצלי. והיא בסדר. רק שלי יש חזה גדולוזה קשה. מה עוד שהגב כאב לי.... האם את יודעת איפא אפשר לשכור משאבה של מדלה חוץ מיד שרה?

אין שום בעיה להניק עם חזה גדול!

אני בכל זאת חושבת שכדאי שתפני ליועצת מקצועית, שתוכל לעזור לך עם בעיית התפיסה. יש רשימה של יועצות שמשכירות משאבות, אבל אין לי אותה. אני מקווה שעוד מעט תכנס לפורום מישהי עם הרשימה, והיא תקשר לך אותה. כדי לשלוח לי מסר אישי - תפתחי הודעה שלי בפורום, ומתחת ל"הוספת תגובה" יש "שלח מסר למחבר/ת" - תלחצי על זה ותוכלי לכתוב לי מסר.

../images/Emo24.gif זה המקום לתמיכה הכי גדולה

חבל מאד שבעלך לא תומך. הנקה יכולה להיות קשה מאד בהתחלה, אבל לאורך זמן זה רק הולך ונהיה קל וגם את וגם התינוק לומדים להכיר אחד את השני ולומדים לינוק ולהניק טוב - ואז לא תרצי להפסיק (אולי עד גיל 18). הימים הראשונים הם הכי קשים. נכון שאני לא מומחית, אבל אני יודעת שבשביל לשכור משאבה טובה ביד שרה מוכרחים מכתב מיועצת הנקה - פני ליועצת שהיתה אצלך. חוצמזה ידוע לי שלא כדאי להתחיל בשאיבות בשלב כל כך מוקדם, ואני ממליצה לך בכל לב לקרוא את המאמרים של הפורום שיתנו לך המון תשובות בנושא בלבול פטמות, אחיזה נכונה, ומידע כללי על הנקה. אולי תתני גם לבעלך לקרוא ותקבלי יותר תמיכה ככה. הימים הראשונים קשים גם בתחומים אחרים, אבל את יכולה להתעודד במחשבה שלאט לאט הכל חוזר לשגרה, והופך קל יותר. אני אקצר, כדי שתוכלי ללכת לקרוא את המאמרים. המון מזל טוב ובהצלחה בהנקה החשובה לך.

מירי,

New member
תמיכה זה כאן ../images/Emo24.gif

אין לי הרבה עיצות חכמות לתת לך - אבל אני יכולה לספר לך שיש כאן הרבה תמיכה... כמי שנכשלה פעמיים בהנקה- ונילחמתי קשות כדי שהפעם אצליח, אני יודעת כמה זה קשה וכואב ומתסכל, אבל אח"כ קל יותר, אחרי 3 חודשים דברים הופכים פשוטים יותר (אני יודעת, לפני כמה חודשים כשאמרו לי כאן את אותו הדבר זה נשמע לי מופרך...), שאיבה באמת מתסכלת יותר מהנקה (לדעתי). אני מציעה לך אולי לשבת עם האיש ולהסביר לו את חשיבות ההנקה ואת חשיבות התמיכה שלו בך בתקופה הזו - ושאח,כ זה הופך קל יותר לכולם....

justmom

New member
ברוכה הבאה, ו../images/Emo49.gif

כאן תמצאי רשימה של יועצות הנקה שחלקן משכירות משאבות לקטינה - במיחד בדקי את אלן שיין מת"א, ג'ולי שור ממודיעין וג'סיקה בילוביץ' מבית שמש (לג'סיקה 35 משאבות שהיא שולחת לכל הארץ). יש גם משאבה חדשה יחסית בשם ויטלסטון - אלה הפרטים של היבואן - ענת מרימיינד: 09-7434266 או055-363693 [email protected] 055-363695 בעניין הטלפון אני לא ממש יודעת מה לומר לך - יש מישהו שיכול לעשות את הטלפונים עבורך? ולעניין ההנקה - הסתכלי ברשימת היועצות - אני מניחה שאת מאזור ת"א (לפי היועצת מדיאדה). הייתי ממליצה לך בחום להתקשר ליועצת מוסמכת ומוכרת - נסי את דוריס ספרר (היא ברשימה שצרפתי), או שלחילופין את יכולה לקבוע תור למרפאת ההנקה של דר' ליבוביץ' באודים - רופאת משפחה שהיא גם יועצת הנקה מוסמכת -09-8858256. ולתמיכה אנחנו כאן.

Shellylove

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

מצטרפת לעיצות שקיבלת. נוכל לעזור לך גם לא וירטואלית אם רק תרצי. חוסר תמיכה זה באמת מקשה על כל העניין.

טל אסתר

New member
תודה לכולכן על התמיכה

אני אמורה לקבל בקרוב עוד כמה ימים משאבה חשמלית של מדלה ומבברים בשביליעל משאבותלהשכרה וכן השארנו הודעה אצל ד"ר ליבוביץ.... אני מנסה את כל האפשרויות. בינתיים האפרוח הקטן שלי בוכה כל פעםשאנימכניסה את הציצי הוא בוכה... לא הולך לקטן....

למעלה