חדשה בפורום

ברוכה הבאה לפורום

תוכלי לספר לנו קצת מי ומה שנוכל להכיר טוב יותר? רוית - אמא של עמית ורוני - בני שנה ושלושה חודשים.

אילונה2

New member
ברוכה הבאה!

ברוכה הבאה לביתנו החם! נשמח אם תתני לנו קצת יותר פרטים עליך ועל ילדייך. אני אילונה, אמא של ניב ונוי בני שנתיים וחודשיים.

אוזי2

New member
ברוכה הבאה

אני גם חדשה ומאוד כיף פה, אני מאחלת לך שתהני כמוני. אמא של רותם בן-4 שחר ויובל בני שנה ושבע.

ליאתו

New member
הי טלי וברוכה הבאה!

אני ליאת, קשישה ממך בשנה, אמא לאורי ונגה, שקשישים מהחבר'ה שלך בשבועיים! ברוכה את במעוננו, ונשמח לשמוע עוד עליך, על התאומים, ובכלל!

שלום, טלי, ברוכה הבאה!

האיזור שלנו 0מודיעין והסביבה) ממש ברוך בתאומים. אני גרה לא רחוק באחד מהיישובים ובמודיעין יש לי שני גיסים. הילדים שלי הם בני שנה וכמעט חודשיים, בן ובת. המקום הזה נפלא, כל פעם אפשר לקרוא משהו משכיל, והחבר'ה תמיד מוכנים לעזור. מקוה שתעבירי כאן איתנו הרבה רגעים יפים - אלה

mey be

New member
הי טלי ברוכה הבאה!

אני מירב אמא לאיתי-4.3 ולתמר ורועי בני 11 חודש כמעט. גם אני ממודיעין משופעת התאומים.

מיכל @

New member
שלום טלי, וברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif שלנו

אני מיכל, אמא לעומר ויובל בני שנתיים וחודשיים.

michal66

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo20.gif

אני מיכל אמא של מור וגל תאומים בני 9 ושי בן 7.

ברוכה המצטרפת, טלי../images/Emo140.gif

אני מקווה שתמצאי את ביתנו חמים ונעים. השמות של הבננות מעלות בי חיוך - בדיוק שלשום העלתי עם גיסתי רעיונות לשמות לבת שהיא עומדת ללדת, והזכרנו את שתיהן...

תודה

אך יש לי בן ובת, נכון בחרנו שמות שמתאימים לבנות ולבנים. לבן שלי קוראים רביד ולבת שלי בר (היא הייתה כל ההריון פשוט פראית בעטה והשתוללה) ואילו רביד היה שקט (פשוט צף שלו שם בשלווה)

*שיר

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה

אני שיר, אמא לניצן ורתם בני שנה ושבעה חודשים את השנה הקשה עברת - ועכשיו מתחיל הכיף

למעלה