חדשה בפורום

אסתר 2

New member
חדשה בפורום../images/Emo99.gif

אני חדשה בפורום הזה. החלטנו להתחתן רק לפני שבוע ורציתי לבקש מכם המלצות על אולם, שמלת כלה מאפר/ת וכו´ תודה מראש

שריל

New member
באזור המרכז מה שאני אהבתי

אז כמובן המקום שלי בפתח תקוה:הבאר של סבא בצומת מסובים :גן האומנים ומקום אחר בתל אביב:טראסק ושם מים באזור רעננה:פרדס גן חיים באזור הרצליה:ג´ילת, חוות רונית

שריל

New member
אחרי שיהיה לך תאריך תמשיכי עם השאר

גם המקום שתבחרי ימליץ לך על קייטרינגים,תקליטנים וכו´. כשאת הולכת לראות מקומות קחי בחשבון כשעה בכל מקום ותלכי לפי איזורים, נגיד הבאר של סבא גן האומים ומקום אחר ששניהם צמודים, אותם בעלים , ביום אחד וכו´

kisses

New member
הי אסתר 2 אני התחתנתי בגני דל וינו

מה בדיוק את רוצה לדעת על המקום.

אסתר 2

New member
רציתי לדעת בכלליות

האם השירות והיחס טובים, האם יקר שם? ואם יש לך עצות או המלצות כלשהם אשמח לקבל!

kisses

New member
השירות והיחס מעולים

הם פשוט מפנקים אותך שם. לגבי יקר זה כמובן תלוי בתפריט שתבחרי, זה תלוי מה זה יקר בעיניך? המלצות: תלכי על מופע המים שהם מציעים ועל הזיקוקים. עם את צריכה עוד משהוא רק בקשי.

../images/Emo41.gifאנחנו סגרנו ברויאל גארדן

בצומת ירקונים. המחיר למנה באוג´ הוא 43$ באיזור המרכז בקיץ טווח המחירים הוא 38-50$ תקליטן- אחרי סקר מקיף ביותר 1300-1700$ ורצוי גם לברר איתו לגבי תאורה כי לא בכל האולמות יש מערכות תאורה ואם יש להם הם גובים כ- 300$ על הפעלת התאורה ואז התקליטן גם מתקזז איתכם צלם- 1200-2000$, שוב תלוי מה רוצים- כמה מצלמות, כמה תמונות, שעת סיום,אלבום מעוצב וכ"ד. שמלה ביאזור ת"א 4500-9000 ש"ח הכי טוב לעשות סקר שווקים טלפוני, קודם לשמוע בטלפון איך עונים לך, האם נותנים מחירים בטלפון וכ"ד. כבר קרה לי שהגענו לכאלה שלא הסכימו לתת מחירים ואח"כ התעצבנו כששמענו את המחיר כי הוא היה רחוק מהתקציב שלנו. הכי חשוב, להיות רגועים, לקחת הכל באיזי ולקבל יחס טוב מנותני השירותים. מי שעושה לכם טובה שהוא מתייחס, תעזבו אותו, יש מספיק בחוץ שתמורת הכסף שתשלמו להם(וזה בכלל לא מעט), יתנו לכם גם יחס חם ומפרגן שגם קצת מקל על הלחץ. שיהיה במזל טוב ליאת

אסתר 2

New member
../images/Emo51.gif

מתי אתם מתחתנים? איפה את עושה את השמלה? מי מאפר אותך?

שריל

New member
ב-24.6 בבאר של סבא

שימלה עשיתי באהבה בדיזינגוף, שימלה מדהימה לדעתי, ממש לא מה שחשבתי שאני ארצה,ואני מאד מתגעגעת אליה...איפור מירה אלון, בחורה משגעת, שקטה ועדינה והאיפור שלה מתאים בול למי שלא אוהבת איפור! שיער דקל בן ציון בבן יהודה, קצת יקרן ושחצן אבל אני מתה על העבודה שלו והוא מאד מקצועי, הוא יודע לעבוד עם כל שיער וכל כלה, כלומר גם אלה שרוצות את המינימום וגם אלה שרוצות ממש תסרוקת, אחותי עשתה אצלו וחברה שלי.

למעלה