חדשה במקום

amanda4

New member
חדשה במקום

שלום לכולם ומזל טוב אני קצת חדשה פה בעיקר פאסיבית אבל כבר סגרנו מקום ותאריך והרגשתי צורך לשתף ועכשיו יש לנו קצת זמן לנוח כי אנחנו מתחתנים רק בקיץ (כשהוא יסיים ללמוד)

muga

New member
../images/Emo49.gif וברוכה הבאה!! ../images/Emo140.gif

אולי תספרי לנו קצת על עצמך? איפה סגרתם? למתי? ולנוח - זה תמיד טוב..

amanda4

New member
../images/Emo39.gifטוב אז.....

סגרנו ב"חצר המלכה " בצומת כנות בתאריך ה8.9.2005 ואני כרגע סיימתי את התואר הראשון שלי ו......זהו מתחילים לחיות באמת

muga

New member
אחלה!!

אז באמת יש לכם עוד המון זמן.. אני חושבת שזה התאריך הכי מאוחר ששמעתי עד עכשיו בפורום... בכל מקרה, לכל שאלה, התלבטות או התייעצות, יש פה המון אנשים שתמיד שמחים לעזור.

amanda4

New member
כן אבל

תתפלאי רצינו את ה15.9 אבל כבר היה סגור בשני האולמות אז לקחנו שבוע אחורה מדהים כמה מוקדם צריך לסגור תאריך לעונות האלה

אוי ויי!

אנחנו בונים על ה-14.9 ועוד לא ממש הבהרנו את זה למארגני במקום שאנחנו רוצים... עכשיו די נלחצתי.

amanda4

New member
אם כבר התחלנו אז

מה הדעות לגבי רב מצוהר ? ואם כן מתי צריך להתחיל לדבר איתם?

ט ו ש ה

New member
רב מצוהר זה יופי

להתקשר אליהם עכשיו, ורק לקחת בשחבון שבטח לא תשמעי מהם עד יוני.... זה המינוס היחידי, לוקח להם הרבה מזן לשבץ רב, אני מציעה להרשם ובמקביל לחפש רב בעצמכם, ואז מי שימצא רב ראשון מנצח...... ברוכה הבאה!!!

enicegirl

New member
זה שלא תשמעי מצהר עד יוני זה חסרון

גדול מאוד! (במידה וחשוב לכם רב קליל ואיכותי) ולכן אם תמצאו רב איכותי שכבר עכשיו יסגור איתכם על התאריך לכו על זה בלי כל המתח עד הרגע האחרון אם יתנו לכם ואת מי ואם הוא יאושר...

nishlup

New member
אני מקווה שהבאת שמיכה וכרית..

את הולכת כנראה לגור פה בקרוב...
.

staycool

New member
המון המון ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif|לב

כל עזרה שתצטרכי - יש כאן בנות מדהימות וכולן ישמחו לעזור!!!

למעלה