חדשה באתר אבל.............

שיןשין13

New member
חדשה באתר אבל.............

היי לכולם אני חדשה כאן באתר אבל לא חדשה בעולם הספינינג...........הייתי היום בג"ש הרצליה פעם ראשונה בשיעור של מדריך בשם שלומי שעשה היום שיעור מטורף!!!! הייתה מוזיקה מדהימה השיעור היה מלא עד אפס מקום ואף נתן את האופניים שלו. האנרגיות שלו היו מדהימות הוא מקצועי ביותר מבחינת תכנון העבודה וההדרגתיות שבאימון, עובר אחד אחד ומתקן מדגים וממדרבן לא נותן להישבר אפילו לרגע אחד!! אז זהו לאחר שמונה שנים של השתתפות בשיעורים אני חושבת שדעתי הינה אובייקטיבית ומקצועית דיה בכדי להגיד בלב שלם ולהמליץ על שיעוריו!!!!!!! במילה אחת, מדהים!!!

Gspin

New member
שמחים שהצטרפת

ובאותה הזדמנות, הרשי לי להשמיע דעה כי אימון המתוכנן "בהדרגתיות" (פירמידה עולה בעגת וינגייט) הוא רק סוג אימון א-ח-ד מיני רבים ואולי חלק מהקוראים ירימו גבה, אך ישנם סוגי אימון א-ח-ר-י-ם, שאינם דומים לשינון ה- א'-ב' וגם הם לגיטימיים לא פחות. שבת שלום.

Tami661

New member
אתה מכיר את שלומי?../images/Emo152.gif המממ... אני מכירה

שלומי אחד - מעניין אם זה אותו שלומי
בכל אופן, אם ניקח בחשבון שאני כבר ביום ה... כבר הפסקתי לספור
בלי אימונים - אז כל איזכור של סוגי אימונים, מדריכים מקצועיים וסטייה ממוסכמות אלפא-ביתיות יכולים לגרום לי לפרץ רגשות בלתי נשלט
מכיוון שכבר בירכת את שיןשין גם בשמי אז אני רק מנצלשת לפורקן וגם כדי להזכיר לך שלא תשכח להתקשר היום למלון בפיסגת האלפים ולבקש שיתחילו למלא לך כבר את האמבטיית קצף

שיןשין13

New member
תודה רבה......

כן, ברור לי כי האימונים הם מרובים ושונים ומגוונים אך הכוונה בלבד הייתה כי השיעור היה מתוכנן בקםידה ולא אוסף רנדומאלי של פעילויות על האופניים............בכל מקרה תודה ואמשיך לעדכן.......

למעלה