חג שמייחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לינור17

New member
חג שמייחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo137.gif

חג שמח וחםםםם... תצאו ותשתו לזכר הימים ההם והזמן הזה חחחחחחח

1אניטוש

New member
../images/Emo26.gifחג שמחחחחח

מתגעגעתת כל כך לנאפה ..אחח החיים הטובים...:\ מה איתכם אנשים מה חדש בחייכם מאז נפה? התגייסתם? כן לא? היכן מתי .. ספרו קצת דברים בואו נעורר את הפורם הזה !!!!

GILO JERUSALEM

New member
אז כמו שכתבתי...

אני במרץ מתגייס קיבלתי דח"ש מנוב' :| אז קצת משעמם רוב החברים בצבא

לינור17

New member
אוהו

גמני במרץ... ב 16 לחיל האויר מה איתכם?!?! ולא קשור- נשארתם בקשר עם חברים מנאפה?!

במרץ אני עולה לצה"ל...!

סוף סוף יש כאן אנשים... אז גם אני כמו כולם מתגייס במרץ לחובלים...! איה נאפה לוב יו! תגידו אנשים גם לכם קורה שאחרי נגיד כל מסיבה שלא נהניתם בה או אחרי ביקור בסתם מועדון מגעיל אתם מתחילים להעלות זיכרונות מהמועדונים בנאפה? כמה שהם היו איכותיים?

quaresma

New member
כל כך נכון!

אחרי ש"טעמתי" ממועדוני איה נאפה, אני כבר הרבה פחות נהנה במסיבות פה! זה כל הזמן קורה לי! איפה האייס? איפה הקארווש? איפה כל הפאבים? הכל היום זה זיכרון ישן... וגם אני מתגייס במרץ לאחר שדחו לי ממרץ, וזה קצת מבאס כי רוב החברים כבר התגייסו... אחד הדברים הכי מבאסים שכשרואים את החברים מהצבא, הם מדברים רק על ענייני צבא

לינור17

New member
פחחח

כל פורום איה נאפה עובר לקומונת מרץ אפריל.?!?! מרץ06 לא מתבייש (רק מתייבש )

yossibalali

New member
חג שמח

הגעגועים מנאפה הורגים! בעקרון אצלנו זה ככה היינו ב23-30 באוגוסט בנאפה (בדיוק לפני 4 חודשים) והכרנו 3 חבורות של בנות ובכל אחת מהן 4 בנות... קיצר עזבו את זה שרבנו כל החברים אבל אני אישית (ונראה לי שאני היחיד) שמרתי על קשר עם קצת מהבנות (2 מהן), אבל ממש קשר טוב וגיליתי שהן היחידות שבאמת שוות שנאי אתייחס אליהן והן נהפכו לידידות הכי טובות שלי. (למרות שהן גדולות ממני בשנה) קיצר זה באמת היה אחד הטיולים היותר שווים. גיליתי כל כך הרבה דברים על חברים שלי ועל עצמי ובאמת שאני מת לחזור לשם ואני בטוח שבפעם השניה יהיה הרבה יותר כיף מהפעם הראשונה.

לדעתי לא כדאי ליסוע שוב..

אני חושב שלא כדאי לחזור לנאפה שוב...[למרות שאני ממתתת לחזור לשם] אבל יש עוד כל כך הרבה מקומות בעולם..וחוץ מזה עדיף להישאר עם הזכרונות היפים משם! ועם ההרגשה הטובה ולא ליסוע לשם שוב עם אפשרות שפתאום תתאכזבו! דווקא אני נשארתי בקשר עם דיי הרבה אנשים מנאפה...

ואללה אחי יש משהוו במה שאתה אומר

ואללה אחי אתה צודק אבל אתה יודע לא צריך לחזור לשם ככהה וזהה אפשר איזה סוף שבוע קטן ככה בקטנה רק להיזכר מקרוב במה שעשית לפני הגיוס אני חושב שכדאי לנסועע ואל עם הרבה כסף..כי אחרי שהיית כבר במקום אחד אתה כבר יודע עליו הכול.

על תכנסי לחייל האוירר

ואללה אישית אני מציע לך לא להכנס אני נפקד מהחייל הזה ב29 אני מסגיר תצמי לכלא 4 אני אישית לא מציע לך!!! עם את רוצה לדעות פרטים מדוים תישאליי....

אט"לללל!!!

חחח סתם..אממ אני בצבא בתל השומר וזהווו.....החיים יפים :] וגם אני מתגעגעת לנאפפה מאוד מאוד מאודדדד :]

bery18

New member
גם אני הייתייייייייי

עכשיו עובד..אבל אין כבר בשביל מהההה מתגייס במרץ גם.. אחריי לצנחנים !!!!

למעלה