חג שמח
מה קוראים?

Jan22

New member
משעמם - סוגרים וממשיכים

או שאת מאלה שמתחילים ספר וחייבים לסיים !?

Sapientia

New member
אני מאלה. וחוץ מזה-הוא לא ספר רע או

משעמם, הוא פשוט פחות טוב ממה שציפיתי.

Mc Shuf Shuf

New member
חג שמח

סיימתי את 'המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה' התחלתי את 'פרנויה'

*GormE*

New member
סיימתי עם חיי מיכאלנג'לו וגמעתי ספר

עיון קצר -מורשת ימי הביניים, ועכשיו אני אקרא קצת על הרנסנס. מתחילים ללמוד שבוע הבא, אני נכנסת לכושר!

mm130

New member
אצלי,

הארי פוטר השישי - סיימתי. כיף מאוד. מעבר\קוני וויליס - סיימתי. חביב, מעניין לתקופות. לפעמים קצת כמו סדרת טלויזיה אמריקאית. שבע בנות חווה - סיימתי. כיף מאוד. עד שהוא מתחיל לספר לך על כל אחת מהאמהות האלה, ואתה מגלה שמדענים צריכים להשאר מדענים. מומו - עכשיו אני קורא, ומגלה שזה באמת ספר נפלא.

ואת אוהבת או לא?

קראתי את 'שערי אנוביס' שלו לכבוד אייקון, והתאכזבתי עמוקות. חסר מעוף לחלוטין.

הספר התחיל לא רע

מאה העמודים הראשונים עברו לי בכייף... אבל עכשיו אני תקועה כבר יומיים בעמוד 200 בלי יותר מדיי מוטיבציה להתקדם ובלי יכולת לקרוא יותר מ-10 עמודים בכל ניסיון... מצד שני ממש לא בא לי לא לסיים אותו...

C H 4

New member
איזו שאלה איזו שאלה..

אז ממש בחג כלום, אבל עוד 25 שעות אני עולה על טיסה, בהנחה כמובן שישראייר לא יעשו פאדיחות וידחו אותה. וברור שהם ידחו :-\ על הדרך יש נסיעה באוטובוס ובמונית לשדה וכמה שעות ספייר והרבה מאוד זמן. אני עדיין מתלבטת בין כל מה שיש לי- ספר של לייהן שהתחלתי ואין לי כל כך חשק לקרוא עכשיו, ספר של ווסטלייק לא כל כך בא לי שניים רצופים כי רק גמרתי אחד אחר שלו ששניהם, עוד ספר של פיטר דיקינסון שסתם פשוט לא בא לי עליו אגב, כולם ספרי מתח-טיסה מוצהרים. אני חושבת שנבחרו "דה לאסט יוניקורן" שבשניה האחרונה מצאתי פתאום באיזה סניף של בורדרס (את היותר נדירים שרציתי אחותי תקנה לי ליומולדת, אני צריכה לספר לה) ואת "הוואנס אנד פיוצ'ר קינג" טיסת פנטזיה סידרתי לי
אז בארץ עוד חם? או שנדפקתי?

Darya Caulfield

New member
אלמוות / קונדרה

התחלתי ממש זה עתה... בינתיים מקסים... וסיימתי את The House at Pooh Corner. לא עשה לי את זה.

Arana

Active member
מנהל
סיימתי את "מחסות האבן"

החלק החמישי של סדרת "ילדי האדמה" ("שבט דוב המערות" והמשכיו). לא רע ליום חג אחד, אה?
הכל כבר די חוזר על עצמו בשלב זה, אולי אכתוב ביקורת מפורטת בהמשך. ממשיכה אולי עם "רסיסים של כבוד".

סיימתי עכשיו

את 'דג בבטן' של אפרת דנון. לא לגמרי החלטתי מה דעתי עליו. בכיוון החיובי, בכל אופן. ומחכה ל'הרימו את קורת הגג, נגרים' של סאלינג'ר, שיושאל לי מחר.

למעלה