חג שמח
ובקשה בנושא תיק לידה

חג שמח../images/Emo149.gif ובקשה בנושא תיק לידה

אני נכנסת לשבוע ה-38 ופתאום נזכרתי שצריך להכין תיק לידה, שיהיה מוכן, אבל מה צריך להכיל התיק? לא יודעת. אז מכל הטריות והוותיקות... מה צריך להיות בתיק כשהולכים לחדר לידה? תודה, תודה

ronishir

New member
../images/Emo140.gifתיק לידה

היי, אני בערך במצבך (שבוע 36) וללא נסיון קודם, אבל ערכתי מחקרים מעמיקים שהביאו אותי למסקנה שרצוי שיהיו 2 תיקים: תיק 1 לחדר לידה (שזה בעיקר בשבילך: מסמכי הריון, תעודות זהות שלך ושל בנזוגך, גרביים עבות (אומרים שקר בחדר לידה), דיסקמן+דיסק אהוב, מטלית קטנה שניתן להרטיב את מצחך ושפתייך, גומיות לשיער, מצלמה (דיגיטאלית +סוללות רזרבה & וידאו), הרבה כסף קטן למכונות, מטען+טלפון נייד), וזלין(ליובש בשפתיים), סוכריות+מסטיקים. זהו... לתיק ה-2: אני שמתי: 2 סטים של פיגמות חמודות ונוחות שקניתי לכבוד הארוע, כפכפי אצבע מתאימות למקלחת, נעלי בית חמימות, תחתונים חד פעמיים (קניתי במהלך הקניות של חבילת הלידה ב"מוצצים"), מגבונים לחים, תחבושות סופר סופר סופגות, חלוק ענק לרחצה ומגבת אחת (את שניהם בחרתי בכחול כהה על מנת של יהיו פדיחות...), פדים להנקה (אם זה רלוונטי), כדורים לכאבים (אופטלגין/נורופן), גרביים, חזיות נוחות והציוד ההכרחי לכל אישה: סבון נוזלי לגוף, סבון פנים, דאודורנט, שמפו+מרכך, קרם לחות לגוף +לפנים), מברשת שיניים + משחה, מברשת שיער. חליפת יציאה מבית החולים לתינוק+2 חיתולי טטרה, שמיכה וכובע. בגדים ליום השיחרור מבית היולדות. זה מה שאני שמתי. מקווה להשתמש בכל זה בקרוב, כי כבר ממש אין לי כוחות לסחוב עוד... בהצלחה

POOH*

New member
כבר מחפשת לך את הרשימה שלי...

הרשימה כוללת את שני התיקים - תיק ללידה ותיק לאשפוז. יותר נוח שזה מחולק לשני תיקים. POOH

תודה תודה ו...

מה זה מסמכים רפואיים? אילו מסמכים? כי לא נרשמתי בטיפת חלב, ויש לי רק את הבדיקות והאולטרסאונדים שעשיתי. תודה שוב

פו לא שמתי לב קודם לקובץ המצורף

רק שכתבת אחפש לך, ומה צריך להיות כתוב בכרטיס הריון? תודה

POOH*

New member
בדיוק עניתי לך...

זה הכרטיס מטיפ"ח. אם לא היית אז תביאי מה שיש לך. POOH

POOH*

New member
אז את זה..

וגם בדיקת דם של טריסמסטר שלישי. כדי שידעו כמה ההמוגלובין ועוד כל מיני דברים שחשובים להם... ומאחלת לך לידה קלה ומהירה.. POOH

טאש

New member
כל המסמכים הרפואיים הקשורים להריון

ולדעתי - כדאי לך להכין רשימה של כל הדברים שצריכים להכנס לתיק ולשים אותה יחד עם מה שאת מתחילה לארוז. אצלנו התיק לא היה מוכן כשהתחילו לי הצירים אבל בזמן שהייתי במקלחת בעלולי אסף לתיק את כל מה שהיה ברשימה המוכנה מראש.....

למעלה