חג שמח מתנה שעשיתי לאישתי לחג

shahaf dori

New member
חג שמח מתנה שעשיתי לאישתי לחג

שולחן קפה/טלפון/עציץ מה שיבוא לה הרגליים נוסרו מלוחות 10 /5 אורן שפורקו ממשטח אריזה הפלטה העליונה חוברתי יחד מס פלטות לביד של מעארזי כבלי חשמל וצופו בפורניר אורז (עבודת יד על מסור הסרטנסיון ראשון שהצליח ) נצבע בורניט שקופה ערמון ורוסס ביאכט ורניש לסיום

avuvu

New member
אהבתי מאוד ובכלל למחזר מדבר אליי

צריך כשרון ודימיון במחזור וזה ללא ספק מתבטא בעבודה.

gilad1987

New member
אחי יצש ממש יפה

כמה שאלות. אך עושים את הרגליים בקימור כזה.. זה בחיתוך של העץ? ואם כן אך עושים חיתוך סימטרי ככה של כל הרגליים? תודה

shahaf dori

New member
חיתוך הרגליים נעשה במסור סרט וגימור עם ראוטר

הכל מתחיל בשבלונה שנחתכה מלביד וככה כל רגל יוצאת שווה דוגמא לעבודה נכונה עם שבלונהיש בסירטון המצורף (בכללי אתר נפלא ללימוד) http://thewoodwhisperer.com/end-table-pt-1/

gilad1987

New member
תודה רבה יש עוד אתרים ללימוד.

יש עוד אתרים ללמוד לחובבי נגרות? עדיף בעברית, אני לא משהו באנגלית..

yulevi

New member
שאלה ל shahaf dori או למי שיש תשובה

באיזו תוכנה מבצעים את חיבור התמונה כמו ששחף העלה, אתמול חזרתי מטיול בעקבות העץ
רציתי לשתף את חברי הפורום בתמונות של עבודות עץ ,מאחר ויש הרבה תמונות ואין לי עניין לפתוח הרבה הודעות,נראה לי שהשיטה של חיבור מספר תמונות תהיה עדיפה

מתי מי

New member
חיבור ועריכת תמונות

ברוכים השבים. יש מספר רב של תוכנות חופשיות ברשת( חלקם מקצועית מאד) שניתן לערוך, ולחבר מספר תמונות יחד לתמונה אחת. כמו ששחף עשה. אני משתמש ב-Photoshop שאינה חופשית, אבל אני מכיר אותה הרבה זמן, וקל לי איתה. הנה לינק לאתר שמציא כ-10 תוכנות כאלו חופשיות. אני הייתי ממליץ על 1 - 2 -3 - ו-5 ויש את הנושא של עקומת לימוד, והכרה של התוכנות, חלקן ארוכות יותר וחלק קצרות. תבחן את אילו שהצאתי, כנס ל- YouTube תראה הדרכות עליהם ותבחר לך את המתאימה לך ביותר הנה לדוגמא בתוכנה מס 1בדף photospace תחת תפריט של PAGES ניתן לעשות את מה שאתה רוצה, שילוב תמונות בדף אחד בהצלחה מאיר

למעלה