חג שמח לכולם ובוקר טוב

shimy01

New member
חג שמח לכולם ובוקר טוב

צריך עזרה בקשר לשאלה , פתחתי בטארות והשאלה שלי היא למי שמבין מה ההתפתחות הצפויה לי עם חברתי לשעבר בזמן הקרוב הקלפים שיצאו לי קלף 1# שבעה מטות קלף 2# אביר המטבעות קלף 3# עשרה גביעים קלף 4# מוות קלף 5# שש חרבות תודה לכל העוזרים

צ ל י ל 8

New member
שלום שימי ../images/Emo140.gif

אנא תן רקע למהות היחסים בינכם ומדוע אתה שואל את השאלה..

shimy01

New member
תודה על העזרה צליל 8

הרקע הוא שאני וחברהנ שלי נפרדנו קצת יותר מ5 חודשים ועדין לא הצלחתי להתגבר עליה יש לומר שגם בזמן שלא הינו חברים הינו בקשר למרות שהיה לה חבר ורציתי לדעת אם יש מצב שאנחנו חוזרים להיות ביחד בחזרה למרות שיש לה מישהו חדש

shimy01

New member
שלום צליל אני עדין מחכה

רשמתי לך את הפרטים ואני
מחכה ממך לתשובה

צ ל י ל 8

New member
ערב טוב שימי

אני חושבת שכדאי לך לעשות את פריסת האקס, זה יכול להתאים יותר

shimy01

New member
היי צליל פרסתי מחדש מחכה לתשובה

פרסתי פריסה של 9 קלפים והם פריסת האקס קלף 1# מלכת המטות קלף 2# נער הגביעים קלף 3# שמונה מטבעות קלף 4# העולם קלף 5# שמונה מטות קלף 6# חמישה גביעים קלף 7# שלושה מטבעות קלף 8# מלכת הגביעים קלף 9# גלגל המזל

shimy01

New member
היי מגי רשמתי

1 מערכת היחסים בעבר שמונה מטות 2 איפה אתה עכשיו ? ארבעה מטות 3 איפה האקס עכשיו ירח 4 מה רגשותיך האמיתיים כלפי חידוש הקשר ? שש חרבות 5 מה רגשותיו האמיתיים של האקס כלפי חידוש הקשר ? מלך הגביעים 6 מי או מה חוסם את הדרך לחידוש מערכת היחסים ? עשר חרבות 7 מי או מה יכול לעזור לחדש את מערכת היחסים ? מלך החרבות 8 מה אתה צריך לדעת בנוגע לאפשרות לחדש את מערכת יחסים. ארבע חרבות 9 האם חידוש מערכת היחסים היא אפשרות ממשית ? שתי חרבות תודה רבה על העזרה

צ ל י ל 8

New member
שבת שלום שימי ../images/Emo16.gif

מקווה לפרש לך את הפריסה קצת מאוחר יותר..

צ ל י ל 8

New member
ערב טוב שימי

1 מערכת היחסים בעבר - שמונה מטות 2 איפה אתה עכשיו ? - ארבעה מטות 3 איפה האקס עכשיו - ירח 4 מה רגשותיך האמיתיים כלפי חידוש הקשר ? - שש חרבות 5 מה רגשותיו האמיתיים של האקס כלפי חידוש הקשר ? - מלך הגביעים 6 מי או מה חוסם את הדרך לחידוש מערכת היחסים ? - עשר חרבות 7 מי או מה יכול לעזור לחדש את מערכת היחסים ? - מלך החרבות 8 מה אתה צריך לדעת בנוגע לאפשרות לחדש את מערכת יחסים. - ארבע חרבות 9 האם חידוש מערכת היחסים היא אפשרות ממשית ? - שתי חרבות כנראה שהיו דברים שקרו לכם במערכת היחסים שלא היית מוכן להם והם קרו בלי שתוכל להשתלט עליהם. על פי הפריסה, לא נראה כי יש סיכוי שתוכלו לחזור להיות ביחד, לפחות לא בזמן הקרוב. אף על פי שאתה היום בעמדה שבה אתה מוכן לשנות את הגישה שלך, להיות יותר פתוח וליצור איתה הרמוניה, היא עדיין עוד פגועה ולא תרצה לחזור אליך. אני מאוד מצטערת, אבל לא נראה כאן אפשרות של חזרה כרגע.. מאחלת לך התגברות מהירה וסבלנית

shimy01

New member
שאלה נוספת צליל

תודה רבה על התשובה אבל כשרשמת לר כרגע מה הכוונה למה יש סיכוי שדברים ישתנו יותר מאוחר לפי הפריסה

כל מה שנדרש ממך זה התבוננות פנימה

אתה נמצא בעמדה שברמת התודעה אתה יודע את התשובה אבל נוח לך לשים את השאלה על השולחן ולא להחליט לכאן או לכאן. מכיוון שאתה יודע את התשובה, התבונן פנימה תוך התעלמות מרגשותיך ותמצא את התשובה. אורקולית

צ ל י ל 8

New member
"כרגע"

זה לא בזמן הקרוב. אל תפתח ציפיות... ממה שנראה מהקלפים בזמן הווה, אין דרך חזרה.

למעלה