חג שמח לחברי הפורום

ranvt

New member
חג שמח לחברי הפורום../images/Emo91.gif

אני מחפש תוכנת אנימציה ממוחשבת כדי להדגים פרוייקט של פס יצור. אני אשמח לקבל חוות דעת על תוכנות אנימציה, עדיף לא מסובכות יותר מדי, שמסוגלות להראות חפצים נעים ויחד עם זאת שתהייה מצלמת רחף שמסוגלת "לתעד" מזויות שונות, תקריבים וכדומה. כמו כן אני רוצה שתהייה לה אפשרות להציד תלת מימד, את הסולידים אני יכול לעשות בתוכנה אחרת אבל לא חייב. פונקציה חשובה לא פחות היא היכולת לייצא סירטונים של AVI או MPG או כל פורמט אחר. אני אשמח לקבל תגובות. חג מנגלים שמייח לכולם
.

hermonir

New member
מה שאמרת נכון בכל תוכנה.

ואלה הפונקציות הבסיסיות ביותר של התוכנות, כך שהיכולות המסובכות של כל תוכנה לא ממש רלוונטיות אלא קלות הלמידה. אני ממליץ שתחפש מידע על LIGHTWAVE ו-3DSMAX. אלה שתי תוכנות קלות יחסית שיכולות לבצע מה שאתה רוצה. אם אתה רוצה לראות עוד, יש קישורים לתוכנות נוספות בקישורי הפורום תחת "תוכנות". אפשרות אחרת היא לפנות לאנימטור מקצועי שיעשה לך את העבודה. זה עולה כסף, אבל יחסוך לך כמה שבועות (במקרה הכי טוב) של לימוד וכאב ראש. תלת מימד זה לא עניין פשוט. ניר.

ranvt

New member
תודה תודה

אין לי את ה 2000 $ ויש לי את הזמן אז אני מעדיף ללמוד תודה על האינפורמציה!!!

Yaalulash

New member
אפרופו תלת-מימד

סופר לי על תוכנות תלת-מימד שיכולות להמיר את ה"דגם" שבנית לדו-מימד. אם ככה, אילו תוכנות? מהי האיכות של ההמרה הזו? אילו "קווים" יוכללו בתמונה הדו-מימדית? או... למשל חשבתי על משהו עכשיו: שכאתם מציירים דמות דו-מימדית, אז קווי מתאר מסויימים את מעבים (נניח התיחום של הדמות) וקווים אחרים אתם מעדנים, נניח קווי תיחום שפתיים. איך זה בא לידי ביטוי בהמרה התלת-מימדית לדו-המימד? הערה: אין לי ידע, עדיין, בתוכנות אנימציה, אז מושגים מיקצועיים הם ק-צ-ת מעל ההבנה הבסיסית שלי. עמכם הסליחה.

למעלה