חג שמח(זה רן)

r a n 1 9 8 2

New member
חג שמח(זה רן)

היי אנשים יקרים מה המצב? חג שמח לכולכם!!! לאלו מכם שבחופשת חג אני מקווה שתנצלו את החופש כמה שיותר ותבלו כמה כמה שאתם יכולים. אל תפסיקו לחייך רן

R o n o s h

New member
רנושש מה קורהה יפהה שליחג שמח!כנסס

מה נישמע רנושש..!?!???? אני מקווה שהכל מעולההה ומדהים כמוך!!!... שיהיה לך חג מעולהה ומקסיםם ותהנה בו המוןן ותבוא לבקר אותיי אני גרה קרוב להילה..!! חיחי..סתםם! (הלוואי וזה ייקרה) אבל בקיצור רציתי לאחל לך שיהיה לך חג נהדר ותשמח ותבלה המון כי באמתת מגיע לך!!!.. ותוכל הרבה סופגניות חיחי.. בקיצורר רנושש שיהיה לך הכי טובב בעולםם.. ופליז תשלח לי שוב מסר (תענה לי..) אני אוהבת אותך רנושש יפיוף שלי!!.. אין עליךךך חג שמחחחחחחחחחחחחח!!!!! מואההההה
ב-
רונושש..(רוני)

R o n o s h

New member
זה בסדר אני יודעת שהוא רק בנאדם אבל

זה אומר שאסור לאהוב אותו????????......

YuL Mint BeLLa

New member
אבל טוב שלא נסחפת....

רן יצחקיי אתה כזהה שווההה בשבילי אתה תמיד מקום ראשון אני אוהבתת אותךך..!! מה שווה בו?! כולו ציפלון עם פרצוף של ילד ירושלמי.. לא יותר מזה

R o n o s h

New member
תרגיעי את לא אוהבת אותו בכיף..אבל

למה להתערב לאחרים?!?! אני רוצה לאהוב אותו אז אני יאהב אותו כמה שבא לי!! ומה שתגידי לא ישנו את דעתי ולדעתי הוא שווה++ אם לדעתך לא אז אין לי בעיה עם זה.. אבל רדי ממני!!!

YuL Mint BeLLa

New member
תרגיעי תגידי לאחותך...

לאהוב.. פחחחחחחחחחחחחחחחח מה יש לאהוב בו?! ראבאק את לא מכירה אותו מעבר ל-3 חודשים בלחץ 20 דקות ביום... חחחחחחחח עוד פגומה... תמשיכ לאהוב, שיהיה לך בכיף... גם לך צריך לפתוח קבוצת תמיכה ולארגן יום התרמות בינלאומי...

R o n o s h

New member
ילדה תרגיעי! את לא רוצה אל תאהבי

אותווו אבל רדי לי מהחיים!!!!!!!.. ואם את רוצה לכי את לקבוצת תמיכה את היחידה שצריכה את זה כדיי למצוא לך חיים משלך..!! ואין לי כח לריבב איתך בגלל השטויות האלהה.. כאילו אני לא מבינהה מה קרה אני לא אוהבת את מי שאת אוהבת אז את רבה איתי? יעני מה הטימטום?!?!?

YuL Mint BeLLa

New member
כנסי לי לתחת זבלבלה

איזה כיף זה לעצבן אותך ככה חחחח בסוף נכניס את זה גם לארכיון בתור מלחמת עולם... יא גוש גועל, צואת עטלפים מיובשת - לי יש חיים..עובדה שאני לא בונה ליצחקי העלוב הזה מזבחות עוד שנייה....

R o n o s h

New member
טוב תחשבי מה שבא לך...אין לי כח

לריב איתך סתם.. ואם יש לך חיים אז סבבה רדיייי ממני קרציהה...!! את יודעת מה אני לא יירד לרמה שלך ויתחיל לקלל.. אז בקיצורר אני לא מבינהה למהה בכלל את רבהה בגלל שאני לא אוהבת מה שאת אוהבת אם תמשיכי ככה את תשארי בודדה בעולם... ואם זה מה שיש לך לעשות בחיים אז תעשי את זה למישהו אחר כי אין לי כח לזיבולי שכל האלהה..!! אז לכי תמצאי לך חייםםם בייייי

YuL Mint BeLLa

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זדייני לי מהעיניים צואת עטלפים מיובשת.. איכס יא גוש גועל!! את עוד מדברת עלי שאני אהיה בודדה?! אטת בטח נראית כמו לוויתן שנפלט אל החוף \ סוסה במחזור אנערף... פחחחחחחחחחחחח כל הודעה את לוקחת רציני, אה? חחחחחחחחחח לכי לטיפול סתומה.. ותפתחי קצת חוש הומור.. יעזור לך.

R o n o s h

New member
יש לי יותר חוש הומור מלך וחוץ מזהה

מההה הקטעע שלךךך..!?! על מה בכלל את רבה איתי גם אם זה בצחוקק..?! אז תתחילי להרגיע כי אין לי כחח לזהההההההההההההה..

Baby anne

New member
רןןןןןןןןןןןןןן יחתיך!!!!../images/Emo99.gif

תודה!!!! חג שמח גם לך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פלפלת 21

New member
רן תחזיר מסר ל"חולה על רן יצחקי"

היא משוגעת עליך אני מאמינה שהבנת לפי השם:) חג שמח תאכל הרבה סופניות

למעלה