חג שמח ושבת שלום

סמד13

New member
חג שמח ושבת שלום

וחייבת לספר על לחמניות שהכנתיאאתמול 1.5 כוס קמח מצה 1 כוס קונפלור 5 ביצים בנוניות כפית מלח 1 כוס מי סודה 3/4 כוס שמן קנולה מקצפים את הביצים עם המלח במקסר עד לקבלת קצף רך בקערה מנחים את הקמח מצה והקונפלור מערבבים עם כף מוספים את הביצים המוקצפות מערבבים עטיפה מוספים את השמן מערבבים ולאט לאט מתחלים לצקת את המי סודה מתקבלת תערובת יחסית לא דלילה מנחים בצד ל10 עד 15 דקות אני הכנתי בתבנית של מפיאנס הכנסתי כתרים ואז מליתי מהתערובת כ3/4 מקובה השקע לתנור שחומם מראש 170 מעלות כ30 דקות או עד שמקבל צבע מקסים שחום יוצא כמו לחמניות קטנות ואוריריות חג שמח סמדי

אין מצב

שאני אשרוד את השלושים דקות האלה! אוהבת סיפוקים מידיים!!
בכל אופן, נשמע מעולה! כל הכבוד!

סמדיל'ה אהובת לבי../images/Emo25.gif

תודה תודה ושוב פעם תודה על המתכון. אנסה אותו היום בערב ואומר לך איך יצא. לי יש מתכון אחר שמצאתי, אבל אם את אומרת שהוא שוס אז אני הולכת כסומא אחריך. איך את יפה שלי? איך היה? אצלי גם היום באים אורחים (את לא מבינה מה הלך פה, טירוף לשמו!!!!) כל יום אורחים גם לצהריים וגם לערב ואני כבר מסריחה משום (הרי חוץ ממרח שוקולד בכל דבר אני דוחפת שום).... כל שעתיים בערך אני מתקלחת ואללי... אם רשויות המים ישמעו על כך... אבל אני מנצלת לפני שיגיעו אלי החסכמים... טוב, נשיקות יפה שלי ותודה ענקית על המתכון (הוספתי אותו לרשימת הלחמניות שלי בבלוג, אני מקווה שזה בסדר, וכמובן שציינתי שזה שלך
). אוהבתותך יפה אחת!

למעלה